Nõuame Kohtla-Järve linna linnapea tagasiastumist.

Head linnaelanikud, meie kodulinna poliitiline ladvik on hüljanud vastutuse ja hoolib vaid isiklikust heaolust. Kohtla-Järve linn seisab moraalitusel, valel ja ebaõiglusel ja linnast on saanud võimu- ja äriladviku hästi elamise projekt. Teeme sellele üheskoos lõpu.

aega veel 31 päeva

12.07.2018 00:00 kuni 19.08.2018 23:59

133 häält

2%


Aktsiooni korraldaja

MTÜ Õige Valik

Vali sobiv allkirjastamismeetod:

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Eduard: EDUARD KIURU
НЕТ ДОВЕРИЯ ЭТОМУ ЧЕЛОВЕКУ ДАЖЕ ДЕТЕЙ РАДОСТИ ЛЕШИЛИ ЛАЗЕНЬКИ ВЕЗДЕ ЗАБРАЛИ И ПОСТОЯННО ВОНЬ В ГОРОДЕ РЕАКЦИЯ НОЛЬ ИТОГ ТО ОДНО ТО ДРУГОЕ У НИХ НЕ ТАК ПАРК ГРЯЗНЫЙ
Vasta!
Aleksei: Aleksei
Ei täita oma kohustusi, saab liga kõrget palka, annab tühje lubadusi. Ljudmila, aitab!
Vasta!
Irene: Irene
ei tee midagi, et linna areng , istub ainult raha kogub , vastik
Vasta!
Jekaterina: Jekaterina
Pakun teha vene keelse tekst, meie linnas on rohkem vene keelde inimesi, kes üldse ei oska eesti keeld ja nad ei saa aru üldse mis siin on kirjutatud
Vasta!
Marianna: Мариана
Обещали детям сделать городки игровые, не сделали, дороги надо сделать, половина дорог разваливается не делают. Ей все равно на нас на наших детей! В отставку таких людей!
Vasta!
Tiina: T÷re
See on nii iseloomulik eesti ladvikule, aga me ei saa neid kõiki lahti lasta ja pealegi, ise oleme selle ladviku valinud.
Vasta!
Ilona: Ilona
Olen juba mitu korda kirjutanud kohtla-jarve.ee probleemidest. Need probleemid polnud lahendatud. Mille eest nad üldse seal palga saavad? Linn on jubedas olukorras. Kõik läheb vanaks ja laguneb, aga midagi uut asemele ei tule.
Vasta!
Deniss: Денис Иванюк
Пока бабули у власти - ничего в городе не поменяется
Vasta!