Miia Pallase direktoriks tagasi!

13. septembril vallandas Otepää vallavanem Aare Matt Pühajärve Põhikooli direktori Miia Pallase.
Meie, Pühajärve Põhikooli õpilased, leiame et see otsus oli vale ja ebaõiglane, kuna Miia Pallase on väga hea õpetaja ja suurepärane direktor. Ta hoolib oma kooli õpilastest ja õpetajatest ning Tema juhtimise all on meie kool üks eesrindlikumaid ja kaunemaid koole kogu vabariigis.
Tekkinud olukorrast on kooliõhkkond närviline ja õpilased ning õpetajad suures mures.
Otsustasime, et midagi peab KOHE ette võtma ning siinkohal palume teie abi, et ühiselt avaldada toetust meie direktorile.
Andke oma toetushääl Miia Pallase jätkamiseks Pühajärve Põhikooli direktorina, sest Tema on õige inimene seda tegema!

Teie toetusele lootma jäädes
Pühajärve Põhikooli õpilasesindus

allkirjade kogumine on lõppenud

17.09.2010 00:00 kuni 30.09.2010 23:59

777 häält

194%


Aktsiooni korraldaja

Pühajärve Põhikooli õpilasesindus

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

urmas:
Miia Pallase on parim direktor!!!
Vasta!
Egle:
Loodan,et õiglus pääseb võidule,ning Miia Pallase on varsti direktori ametikohustusi täitmas!:)
Vasta!
Ivika: Ivika
Oma allkirja saab ka anda lapsevanemate pöördumisele. Üks võimalus selleks on Sihval meie poe kassas. Samuti on võimalus Miiat toetada järgmisel neljapäeval (23.09) kell neli volikogu istungil, kus allkirjad üle antakse.
Vasta!
Kri: krissu
ju ta on parim siis :D
Vasta!
Gertu-Mari: :)
:)
Vasta!
Merili: killa
Parim Direktor !
Vasta!
Keiju: poolt
poolt
Vasta!
Kaspar-Hardi: Kaspar
Ma ausalt öeldes ei olegi antud teemaga kursis. Mis see Miia siis korraldas, et vallavanem pahaseks sai?
Vasta!
Carolyn: Carolyn
Parim direktor ja inimene juhtima Pühajärve Pk !!!!!!
Vasta!
Kirke: kirke
poolt , :)
Vasta!
Oliver:
Direktorit isiklikult ei tunne, aga direktori vallandamise põhjused on lubamatud.
Vasta!
Piret:
Jõudu koolirahvale õige asja eest võitlemises!
Vasta!
Heili: Heili
Miia on tegus ja tugev koolijuht Pühajärve kooliperele. Seda näitab eelkõige suur õpilaste poolehoid. Kui õpilased oma direktorit kiidavad ja toetavad, siis peaks see igati usutav olema. Häbiväärne käitumine vallavanema poolt!!!!!
Vasta!
Marek:
Annan Pühajärvel jalgpallitrenne ja 7 tegutsemisaasta jooksul ei tule meelde ühtegi halba intsidenti. Miia jaoks on alati olnud oluline, et lastel oleks kõik võimalused oma keha ja tervise arendamiseks.
Pühajärve PK võin mina julgelt nimetada jalgpallikooliks :) Hetkel tegeleb jalgpalliga 25 kooliõpilast + 10 lasteaia last. Lisaks käib treeningutel ligi 20 noort Otepää koolist.

Vasta!
Ott:
Poolt
Vasta!
Virge:
Tublid lapsed. Teie tubli direktor on teid igati väärt. Toetan teid ka siit kaugelt Lääne-Virumaalt.
Vasta!
Lea:
Toetan teid
Vasta!
Evelin: evelin
Avaldan toetust Miiale. Loodan, et juhtub laheneb kiirelt ja kool saab hea direktori tagasi.
Vasta!
Oliver:
Head Pühajärve kooli õpilased: oma aktsioonidega teete te Eesti kodanikühiskonna ajalugu ja loote olulise pretsedendi tuleviku jaoks. Otepää vallas on asjad juba ammu käest ära, võimul või sellele ohtlikus läheduses on vahelduva eduga ju lausa kohtu poolt süüdi mõistetud kurjategijad. Nüüd siis jõudis see punt oma võimumängudes Pühajärve kooli direktori vallandamiseni ja vallavalitsuse töötajate avaliku mõnitamiseni. Sellisele isevalitsemisele ja omavolitsemisele tuleb lõpp teha. Näidake neile, et praegused võimurid on sügaval eksiteel ja et nad peavad lõpuks ometi hakkama arvestama rahva tahtega. Mida te täna esindate siin saidil allkirju kogudes ja ehk neljapäeval vallavalitsuse ees meelt avaldades, aga õige pea, juba mõne aasta pärast, ka sealsamas volikogu saalis rahva tõeliste saadikutena, ausalt ja väärikalt. Jõudu!
Vasta!
Kaia: Kaia
Uskumatult palju ebaõiglust mahub nii väikesele pinnale kui Eestimaa!Andku Kõige Vägevam ometi mõistust tänastele juhtidele,jätta inetust võimu-ja poliitilis-või jumal-teab-mis võitlustest välja meie lapsed ja need,kes ehk kiirel ajastul neist enim hoolivad!
Kannatust ja lootust õpilased!Pr.Miiale jõudu ning vastupidavust- tehtud töö ei kao kuhugi,loodan siiralt,et kõik plaanitud ilusad ideed saavad realiseeritud Pühajärve Põhikoolis!Visadust tublidele lastevanematele!

Vasta!
Grete:
Miia direktoriks tagasi !
Vasta!
urve:
annan oma hääle Pühajärve Põhikooli säilimise ja lastest hooliva direktori poolt! kohalik ma ei ole, aga usun, et kodu lähedal asuv ja kodu tundega kool on lastele parim!
Vasta!
Kaire: KP
Minu toetus pr Pallasele
Vasta!
Peeter:
Olen nõus arvamusega, et toodud põhjendused näivad otsitud. Heakorra juures ei saagi kõike rahas mõõta - tõepoolest on võimalik, et saab mõni kroon odavama pakkumise. Samal ajal on töö tulemus kordades halvem. Kui pakutav teenus jääb eelarve piiresse, siis milleks raisata aega selle ala võrdlevatele pakkumistele. Pigem keskenduda neile töölõikudele, kus "king rohkem pigistab". Keskkooli ajal käisin Miia juures võrkpalli trennis. Ja kui ta direktorina sama head tööd teeb, siis saab teda vaid kahel käel toetada.
Koolivaheaegadel oleme orienteerujatega Pühajärvel olnud laagrites ja kool on väga sümpaatne. Igatahes jõudu koolile oma näo säilitamisel.
Vasta!
Jane:
Miia tagasi!!!!!
Vasta!
Taivo: Jouuu rahvas!!!!!!!!
Nüüd on aeg, kus eesti rahvas peab ühtse jõuna vastu seisma poliitilisele jamale.Olgem ikka inimesed ja ärme mõõdame kõikke rahas.Raha ei ole seda väärt et kool kaotaks väärt direktori.
Vasta!
Kerli: Miia Pallase Pühajärve kooli direktoriks
Miia Pallase on andnud väga palju kooli paremaks arenguks. Ta on andnud uue hingamise ja positiivsed arengud kooli majanduse- ja õppeteevuses.
Vasta!
Priit:
Pr.Pallas oli,on ja peab jääma kooli direktoriks ,muidu likvideeritakse Hr.Matti eesjuhtimisel meie kätega ehitatud kool,mis on andnud kvaliteetset haridust piirkonna lastele.
Vasta!
Rein:
Kes see Miia Pallas on :D. ma niisama hääletasin.
Vasta!
marianne: Marianne:
poolt!:)
Vasta!
ennokurvits:
Direktor hea,viga tuleks ikka leida vallast
Vasta!