Eesti astub Euroopa Liidust välja.

Miks? Sest Euroopa Liitu astumine polnud õiglane. 14. september 2003 hääletas Eestimaa kodanik Euroopa Liitu astumise üle.
Rahvahääletuse nimekirjas oli 867 714 hääleõiguslikku kodanikku. Kehtiva hääle andis neist 553 111 ehk 63,74%. Tulemuseks oli:
Jah: 369 657 ehk poolt oli 66,83% (369 657 / 553 111)
Ei: 183 454 ehk vastu oli 33,17% (183 454 / 553 111)
Tegelikult aga hääletas poolt vähem kui pool hääleõiguslikust kodanikkonnast ehk 42,60% (369 657 / 867 714).
Hääletus polnud õiglane, et nii vähese suhtarvu alusel pandi paika Eestimaa suveräänsusega seotud küsimusi. Eestimaa saatuse peab otsustama vähemalt 75% valimisõigusega kodaniku.

allkirjade kogumine on lõppenud

30.07.2021 00:00 kuni 30.09.2021 23:59

252 allkirja

0%

Lisaks, Euroopa Liit pole enam see, mille poolt toona hääletati. Ta on oluliselt ja põhimõtteliselt muutunud. Ja need muudatused ei ole rahva poolt heaks kiidetud. Ka nende poolt, kes toona EL-i astumist toetasid. Eesti ettevõtete ja eraisikute maksuraha liigub otse Brüsselisse ja Brüssel annab raha Eestile tagasi "Laenude" ja "Toetuste" nimetuste all. Seega, Eesti kodaniku maksuraha kasutamine pole läbipaistev ja pole Eesti kodanike otsustada. Kõik Eestimaa ühiskonda ja ettevõtlust puudutavad seadused, korraldused, reeglid töötatakse välja Brüsselis. Ka juba detailplaneeringute ja ehituslubade kinnitused tulevad läbi Brüsseli! Eestimaal on salajased NATO üksused, kes turvavad Eestimaal erinevaid piirkondi, kus käib vilgas ehitus ja kuhu kedagi juurde ei lasta. Eesti rahval puudub kontroll Eestimaa üle ja pole ülevaadet salajaste rajatiste ja tegevuste kohta. Euroopa Liit tahab kaotada ära rahvused ja rahvusriigid. See tuleb peatada. Eestimaa peab jääma ja jääb suveräänseks, isemajandavaks, rahva juhtimisel riigiks. Eestimaa astub Euroopa Liidust välja!

Algatuse korraldaja

Veiko Huuse, vabaeestierakond.ee

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Helle: Helle Iirak
EL astumine polnud õiguspärane ja see ei esida oma riigi huve!
Vasta!
Tiina: Helle Iirak
Välja astumine euroopa liidust on ainuõige samm eesti vabariigil, eesti rahval. Mis on sinu põhjused, miks seda ei tohiks teha?
Mafora: Komöödia
Kuue päevaga 130 allkirja, hea algus. Lisaks, kui petitsiooni koostaja väidab, kes ei tundu kõige teravam pliiats nii õigekirja kui poliitilise kuuluvuse järgi, siis "75% valimisõigusega" kodanikke peaksid ka järelikult selle poolt olema, et me EL-ist välja astume, kui tahate muudatusi sama põhimõtte järgi teha. Ma ütlen julgelt, et selle tõenäosus on sama, mis EKRE valimisvõidu tõenäosus, ehk 0.
Aga pole hullu, soovin edu!
Vasta!
Tõde: Üllar King
Eesti Vabariik peaks täiega 1000X10000 EL-is välja lahkuma sest kuna see orjastuse süsteem ei ole kasu toonud vaid räpased hukkamõistu sest nii röögatav et Eesti rahva elud on petetud.
Paistab, et oleme seda lahingut siiski kõigest positiivsest hoolimata kaotamas. Meie seas on lurjuste ülekaal niivõrd suur, et terve mõistus ja inimlikkus tallatakse lihtsalt jalge alla.
Lollitemaa Eesti Ajuvabariigi rahvas on tõepoolest kõvasti üle poole võrra pea 75% inimestes on lollid. Sest ma ei imestaks kui niipalju inimesed eestis lasevad mürgiste kiipide vaktsiinisüste teha järjepidevalt, tõepoolest kui inimesed ise arusaada ei taha siis lasku käia niikaua kui ükskord hukkuvad oma suures idioodi rumaluses mõistuse puuduseall.
Vasta!
Tiina:
Kas saan ainult id kaardiga allkirjastada? Mul isiklikult puudub id kaart.
Vasta!
Tiina: Tiina: Kas saan ainult id kaardiga allkirjastada? Mul isiklikult puudub id kaart.
Saab ka facebooki kaudu sisse logida ja hääle anda :)
Marge:
Tehtud.
Vasta!
Ermo: Enda otsustusvõimest loobumine
Ei mõista milleks on vaja kaasata enda otsuste vastuvõtmise juurde võõraid ning teha seega siseplaanide läbiviimine raskemaks ehk võimatuks.
Kui inimesel on soov kaasata oma magamistoa kujundamise juurde naabreid siis see vast ta enda asi. Kuid kui magamistuba jagatakse abikaasaga siis tuleks kindlasti küsida ka tema arvamust enne, kui võõrad tuppa lasta!
Vasta!
evald:
Ei olnud õiglane (minu arvamus)
Vasta!
Piret: Piret Kivi: Olen Euroopa Liidust lahkumise poolt, aga ei allkirjasta
Miks?

Kahel põhjusel. Esiteks ei meeldi halvas eesti keeles ja kirjavigadega petitsioonid. Ei taha väga sellistele allkirja anda. Teiseks on Eesti liiga väike. Parem on lasta Euroopa Liidul rahulikult kokku variseda. Viimane kustutab tule.
Vasta!
maarius:
Ei saa allkirja anda ilma ID-kaardi või mobiili-ID'ta,kuigi väga tahaks. Nii jääb ilmselt tuhandetel allkiri andmata????.
Vasta!