Eesti pere lugu: Vähiravi Rick Simpsoni kanepiõliga.

Vältimaks siia ühe järjestikuse pika lonkava teksti kirjutamist, palun teid lugemaks sektsiooni "Loe täpsemalt"

allkirjade kogumine on lõppenud

18.02.2014 00:00 kuni 31.03.2014 23:59

495 häält

49%

Ilmunud artikkel on kõigile lugemiseks siin: 


Palun südamest, et kõik need, kes pole veel jõudnud, leiaksid korraks need 5 minutit lugemaks, et lugeda see artikkel läbi.
Pärast seda, kui ma selle läbi lugesin, oli üheks mu suuremaks hirmuks see, et see lugu vaikitakse arvatavasti täiesti tuimalt maha. Olles elukaaslane naisele, kelle ema pärast vähidiagnoosi ei oleks tohtinud elada rohkem kui pool aastat, elas 10, kuid pärast arstide tohutut hirmutamist otsustas siiski keemiaravi proovida, suri ravi tagajärjel 1 kuuga, ei suuda kannatada mõtet, et Janeki ja tema abikaasa traagiline lugu nii väikeses riigis kui Eesti maha vaikitakse.

Selleks paluksin teie poolset abi taotlemaks Eesti Kultuurkapitalilt ning Eesti Filmi sihtasutuselt toetust viimaks käesolev lugu nii televisooni kui ka loodetavasti kinolinale!

Samuti ei ole tegemist kaamerat esimest korda käes hoidvate inimestega, vaid kogemust antud valdkonnas siiski jagub. Küll siiski oleks see projekt sammu võrra tõsisem ettevõtmine

Aktsiooni korraldaja

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Siim:
Kanepi/Kanepiõli ravi muudab maailma, seega olen poolt
Vasta!
Sten: Sten
"parim", on temaatika juures see, et osadel inimestel on niivõrd palju võimu, et ära keelata LOODUS... vastutustundlikule täiskasvanule ning ideaalis isegi lastele, ei tohiks mitte midagi ära keelata, millal see üldse kunagi lõpuni toiminud on..? Tuleb harida, suunata. Õpetada tuleb peamiselt kahte "asja" ning ise ka vastavalt käituda / eeskuju näidata: 1. ISIKLIK VASTUTUS oma sõnade ning tegude eest! 2. "Ära tee teistele (teised = universum!) seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks" – see ei ole lihtsalt niisama tühipaljas lause! Või siis tammume julmalt kohapeal ning jääme ajalugu kordama...
Vasta!
Kert:
pooolt
Vasta!
Sander: Poolt
endalgi see imeõli olemas :)
Vasta!
Jüri: Poolt
Sixtap
Kindlasti poolt. Kas Sanderil on see õige õli? Tahaks konsulteerida - sixtap@outlook.com , võite midagi huvitavat teada saada.
virve:
poolt
Vasta!
Maie: Kommentaar lisatud:22.veebruar 2014 kell 20:03
Olen loodusravi poolt igal juhul,kuna olen vähi läbi põdenud ja ei läinud kiiritusravile.Saab varsti neli aastat
kasutasin looduslikke toidulisandeid tollajal ei teadnud kanepiõlist.Olen terve .
Vasta!
Teilo: Miks petitsioon, mitte hooandja projekt?
Soovitan kasutada hoopis ühisrahastusplatvormi http://www.hooandja.ee/
Vasta!
Jaanus:
Hea film on hea film.
Vasta!
Aare: Palun pealkirja muuta
Vähkravi kõlab nagu vähka hakkaks sind millestli ravima... Muidu petitsiooni poolt
Vasta!
Hans: Õigus olla terve.
Valitsusel pole õigust takistada mind minu loodusravimite kasutamisel.
Minu sünd siia tasandile annab mulle õiguse kasutada seda mida loodus mulle pakub.
Olen kasutanud seda õli kahel korral ja leian, et see on hea ja töötab.
INIMESED, võidelge oma vabaduse eest.
Vasta!
Marge: Marge
Olen isegi aru saanud, et arstidega diskuteerida alternatiivravi osas on ainult enda aja raiskamine, samas on ka arste, kes on avatud uutele teadmistele ja tunnevad ise huvi. Olen isegi kanepiõli kasutaja ja loobunud tavameditsiini pakutavast ja leidnud teised võimalused, millesse usun. Tekkis ainult küsmus, kas aitab just see kanepiõli, millest oli artiklis juttu või sobib ka Eestis toodetud kanepiõli? Edu võitlusel oma kogetu põhjal ja loodan, et see aitab paljusid inimesi!!!!
Vasta!
Jüri: Marge
Seemnetest pressitud õli ei ole RICK SIMPSONI õli. See on veel üks lõks, mis on seatud ülesse, et inimesi eksitada. Googeldage ja te leiate kõik, mis vaja. Kahjuks on meil see illegaalne kraam ja te riskite kui seda tooma hakkate. Samas kui Teil pole midagi enam kaotada (peale elu), siis see on viimane õlekõrs.
akinchana: akinchana
Ka kullal on vähivastane toime, samuti hõbedal.
Vasta!
Jüri: akinchana
Kui Sa mõtlesid vastavaid monoatomaarseid elemente(ORME), siis küll.
Rainer: tavameditsiin on suures osas saast
mitmeid keerulisi haigusi ei oska tavameditsiin ravida, ei tea nende haiguste tekkepõhjusi jne, kusjuures tänapäeval hakkab sarnaseid haigusi mille puhul tavameditsiin käed püsti tõstab või neid täiesti valesti ravib järjest rohkem ja rohkem esinema/juurde tekkima. ülinõme asja juures on, et tavaarstid on oma äärmise ja ilmselge lolluse juures veel uskumatult ülbed. nagu ajudeta papagoid korrutavad seda mida ülikoolis on nende pisikestesse mõtlemis/arenemisvõimetutesse peadesse tambitud - kui on vähihaige, siis tuleb teda pikemalt mõtlemata opereerida, või ta keemiat täis pumbata ja kindluse mõttes ka korralikult kiiritada teda. masendav, ja väga kahetsusväärne et selliste käes on inimeste tervised, paraku sellisel arengutasemel meie tavameditsiin praeguse seisuga on, nuta või naera, muuta seda ei saa.
olen loomulikult petitsiooni poolt, aga pealkiri on kehva - pole selgelt aru saada mille poolt siis peaks hääletama. "Umbusaldan Edgar Savisaart!" või näiteks "Ei Rail Baltica Pärnu trassile!" - siin on 100% asi selge, mida aga käesoleva petitsiooni pealkirja kohta kuidagi öelda ei saa.
Vasta!
Kersti: Kersti
Täiesti poolt, kes teab palju surmasi alternatiivne meditsiin ära hoida võib, kui seda rohkem propageeritaks!
Vasta!
Tiia: tiia
olen poolt.
Vasta!
Keiu: Poolt
Ravime terveks!
Vasta!