Eesti VÄLJA Euroliidust

On ilmselge, et Euroliidu loojateks on ülemaailmne pangandusoligarhide salavõrgustik ning selle liidu tegelik eesmärk on Euroopa rahvusriikide paljaksmajandamine ja kõikide rahvuskultuuride, keelte ning rahvuste ärakaotamine. Antud tegelikkuses ei näe Me kahjuks oma rahvuse, keele ja isamaa säilimisel muud võimalust, kui sellest hukutavast monstrumist kiiremas korras välja astuda.

allkirjade kogumine on lõppenud

02.08.2015 00:00 kuni 02.11.2015 23:59

306 häält

3%


Aktsiooni korraldaja

FACBOOKI LEHED:
Pagulaste VASTU ja Head aega Taavi Rõivas!

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Margus:
Euro võis olla alguses majanduse arengule oluliseks stiimuliks kuid praegu on kujunenud selgeks piduriks.
Madis Aben, rahandusministeeriumi analüütik kirjutas jaanuaris:
„Ettekujutuse eurotsooni majanduse seisust ja väljavaadetest annab juuresolev pilt, mis näitab erinevate riikide sisemajanduse kogutoodangu (SKT) arengut elaniku kohta alates kriisi algusest. Nagu näha, ei näe OECD viimane prognoos ette eurotsooni SKT jõudmist 2008. aasta tasemele ka järgneva kahe aasta jooksul. Seega pole ime, et majandusteadlased otsivad lootusetus olukorras väljapääsu ebatraditsiooniliste lahendustega.“
Toodud joonisel näeme, et euroalal on majanduskasvuga tõesti probleeme.
http://f.pmo.ee/f/2015/01/10/3668603t100h1b0c.jpg
Pilt nr. 2
http://majandus24.postimees.ee/3051615/madis-aben-raha-trukkimine-pole-nali

Kuidas näiteks loodetakse, et Kreeka tasub oma võlad kui seal on suur tööpuudus ja puudub ka võimalus kohaliku raha abil rahvas võlgade tasumiseks tööle panna.
Vasta!
Reimo: Pagulaste VASTU
Rahvuse, keele ja isamaa säilimisel puuduvad muud võimalust! Ühtlasi maksame niikuinii kogu suppi kinni, mida need jobud toompeal keedavad! Vähemalt maksame, siis vaba riigina, Mitte ei kummarda Brüsselit!!
Vasta!
Sergei: absoluutselt.
inflaktsioon on kindel pole mõtet kaheldagi.
tekib järjekordne majanduskriis nagu oli enne eurot...
Siis tuleb kikilipsuga moosivaras ja ütleb,et võtame dollari ja saab kõik korda :D ja nii see elu sinna musta auku aetakse.
Vasta!
Margus:
Ka ilma Euroliidust lahkumata saaksid Euroopa rahvusriigid sõltuvust olemasolevast pangandussüsteemist oluliselt vähendada kui nad võtaksid kasutusele rahata arvelduse süsteemid.

Ühte sellist süsteemi on soovitanud kasutusele võtta Marek Kruusenvald.
https://www.rahvakogu.ee/ideas/654-majanduse-elavdamise-ning-inflatsioonimojude-ja-toopuuduse-vahendamise-meede

Riik võiks omamata ja laenamata pangasüsteemist eurosid maksta inimestele palka mainitud maksude krediteerimise ühikutes. Need ühikud, toimides rahana aitavad erasektoris kaupu vahetada ja stimuleerivad majandust ning suurendavad rahva rikkust. Ühikud pole aga raha, sest neil pole kattevara, mis on vajalik raha väärtuse säilitamiseks. Väärtuse annab nendele ühikutele see, et ühe ühiku andmine maksuametile vabastab kindlasti maksuametile ühe euro maksmisest.
Vasta!
valge: Teeme ära!
............
Vasta!
Sillamaa: Pagulaste VASTU
Tänu uuele seadusele mida euroopa liit tahab peale suruda kõigile EL liikmesriikidele on piirid otseses mõttes EL ja aafrika vahel avatud ja ükskõik kes võib tulla aafrikast ELi elama ja jääda siia ilma et esitataks peaaegu ühtegi küsimust.

Miks ei räägi meie valitsus sellest mitte midagi? Kas ikka räägitakse meile edasi 200 "pagulasest"?
Vasta!
Siiri: Siiri
Täielikult pagulaste vastu! Mitte ühtegi pole siia vaja. Eesti rahvas ja kultuur peaks olema ja püsima sellisena ka meie laste jaoks.
Vasta!
Meelis: olen
olnud algusest peale euroliidu vastane ja olen ka edasi!Eesti peaks sealt lahkuma,kuna pole enam mingit otsustusõigust ja veetakse meid kaasa ka mülkasse!El lahkumise soov ei tähenda kohe ,et tahan Venemaa rüppe!EESTI olgu iseseisev riik !!!
Vasta!
Marti:
poolt
Vasta!
Vinni: absoluutselt
nõus
Vasta!
wainos:
Poolt.
Vasta!
Kaur: ---
Viimane aeg pääseda ning riiki ülesputitama hakata.
Vasta!
Tiit:
Nõus!!!
Vasta!
Helve: Helve Kaljuvee
Alles saime lahti NSV Liidust,miks pidime kohe teise Liidu alla minema? Kui oled kellegi alluvuses tuleb teha alati nii, nagu Liit ette ütleb. Oma peaga pole vaja mõelda ja nüüd siis ongi tulemus käes. Pole mõtet segada kultuure, tavasid, see ei lähe läbi.Ajaloots näeme,miks on sõjad,konfliktid,kaklused. On tehtud kool nii venelastele kui eestlastele, mis sai seal? Igapäev oli kaklused,arusaamatused,seal koolis käidi mitte õppimas vaid kaklemas. Kas meie väikeses riigis on liiga rahulik elu, kas elame liiga turvaliselt vana Jumala selja taga ? Teeme silmad lahti ja pöörame oma pilgud meie naaberriikidele ja kogu Euroopale, kas sellist elu tahame me ka siia, meie Eestiss? Ei ja veelkord EI.
Vasta!
Väike:
ei poolda.
Vasta!