Ei immigratsioonile

Käesolevaga meie, allakirjutanud, oleme vastu teistest kultuuriruumidest pagulaste Eestisse ümberpaigutamisele, kuna nende ülalpidamine jääb Eesti Vabariigi niigi nõrga ja killustunud sotsiaalsüsteemi ning riigieelarve kanda. Pagulaste taust ja emigreerumise põhjused on teadmata, puudub usaldusväärne taustauuringu võimalus. Me ei tea kas tegemist on kannatanute, sõjakurjategijate või isegi terroristlike rühmituste toetajatega. Esmalt tuleb lahendada Eestis elavate kodakondsuseta isikute keeleõppe ja kodakondsuse taotlemise kitsaskohad; meie laste ja perede rahuldav toetamine, tagada noorte väljarände pidurdumine, alles siis saame riiki lubada uut migratsiooni.

allkirjade kogumine on lõppenud

24.05.2015 00:00 kuni 31.07.2015 23:59

5101 häält

34%


Aktsiooni korraldaja

Silver Kuusik

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Marek: ei poolda
Tahan elada omal maal ilma,et moslemitest kõrilõikajad siinset eluolu ei risustaks.
Vasta!
Hea: Kallis Marek
Nägin sind kord tänaval, suits suus. Mõtlesin, et, näe, kõrilõikaja, sest sellised nad on, Marekid iga nurga peal. VÕTA ARU PÄHE.
Janno: ei poolda
Mingid imelikud küll meie maad rüüstama ei või tulla... las olla seal, kus nende koht jumala poolt on antud ;)
sheeple: LOL
enne uut immigratsioonilainet ei luba kui eelmine laine on lõpuni viidud? veits kahtlased eesmärgid siin mõnel
Meelis: Ei
Eeldame valitsuselt misiganes meetmete kasutuselevõtmist, et immigratsioonitulva vältida nüüd ja edaspidi. Isegi Brasiilias on sisserändajaile kehtestatud rangemad reeglid kui Eestis!
Nõuame valitsuselt Schengeni ruumist lahkumist, kui see on Brüsselile aluseks pagulaste vastuvõtmise määramisele.
Vasta!
Milvi: EI!
KINDLALT EI!
Vasta!
Hea: JAH!!
Kindlalt jah, selle poole püüdleme. Kui sinule ei sobi, mine oma tuppa mugavustsooni, kus sa kellegiga ei suhtle, sinusugustest tuleb Eestis lahti saada.
Marko: "hea"
on Eesti riigi reetur!
Merli: EI!
Miks ma pean suhtlema inimestega, kes ei jaga minuga samu väärtusi, kes pressivad peale oma kombeid ja ootavad, et neid teised (kohalikud) üleval peavad?
Üllar: Üllar:Ei iial.
Ligi 1000 moslemipõgeniku siia????Terve alevitäis mustanahalisi siis siin.Tekkivadki nende alevid,linnaosad.Poleks midagi Ukrainlaste vastu,kes ikka eurooplaste moodi,ning tsiviliseeritud.Tean neid musulmaane NL sõjaväeajast.Harimatud,ülbed,jõhkrad ,laisad mitte kuuletuvad.Pigem võiks võtta vastu Ukraina sõjapõgenike,kellest hea mälestus Lääne -Ukrainas aega teenides(Užgorod)
Vasta!
Meelis: Üllar:Ei iial.
Väga õige arvamus, ma näen neid Skandinaavias iga päev, tööd teha nad ei viitsi, kerjavad ainult poe uste taga ja nõuavad parlamendis omale õigusi. Tehku ennem elu eestlastelegi korda, et meie, kes töötame välismaal, saaksime samavääriliselt töötada kodumaal ja olla koos perega.
merit: Üllar:Ei iial.
..ka mina olen selle poolt!
Triin: Üllar:Ei iial.
Just, ei iial! Skandinaaviamaades on ju näha, millele nad tegelikult panustavad: andke ja andke, ise ei tee midagi! Rääkimata muidugi suurenenud vägistamisnumbritest, peksmistest jne. Räägitakse sõjapõgenikest. No krt! Kõik noored täisjõus mehed! Kus on naised, lapsed, vanad ja väetid, kes tõesti põgenema peaks või abi vajaksid? Itaalia ja teised pangu oma piirid kinni. Nii see asi ikka ei käi, et nemad muudkui lasevad üle piiri ja siis on hädas, et teised EU riigid neid ei taha.
Margit: Üllar:Ei iial.
Kahe käega nõus sinuga....pealegi Ukraina sõjapõgenikud on ka tegelikult sõjapõgenikud mitte kurjategijad. Need inimesed tuleksid samast kultuuri ruumist, peaksid kinni meie seadusandlusest ja on 100X enam töövõimelised ja haritud kui need neegrid jm. moslemid
Marko: EI
mitte ühtegi musta immigranti Eestisse!!!!!
Vasta!
Hea: Jah, jumala pärast olgem haritud ja lahked
Kallis eestlane, kes sa seda loed, miks on su hing viha ja kurjust täis? Ei saada ma sind kiriku vaid suunan sind mõtlema oma mõtlematutele tegude üle KUI ÜTLED EI! Kas on mõtet edasi lugeda? JAH. Olen õpilane, käin kaasas meedia viimaste sõnadega ja näen, et meedia on proovinud neutraalseks jääda pagulaste hindamise kohapealt, kuid kommentaare lugedes näen, et osa inimesi on justkui endaga rahulolematud koopainimesed kes vist 21. sajandil ei ela... Terve maailm on leppinud rasside segunemisega ning mina ka, isegi loodan näha iga päev eri rasse kas turistidena või elanikena Eestis, et Eesti ei tunduks kui vihapundar või nagu "jonnakas tatt". Kui sina, jah just sina, kavatsed panna oma hääle EIle, siis mõtle mida tundsid soomlased või rootslased kui meid,armetuid sõjahaavadega tillukest rahvast enda juurde võtsid. Loodan, et näitasin nii mõnelegi, et tuleb näidata headust ning seda, et Eesti on arenenud, pole me ei EKRE koopainimestest vihased jonnipunnid ega mingid teised tondid, vaid hindame vabat inimest kes tuleb meilt abi lootma, nüüd on meie aeg see suur hea isa olla ning enda hoole alla õpetamiseks eestlaseks pagulasi võtma. VÕTA NÜÜD ARU PÄHE EESTLANE, HÄBI HAKKAB!
Janar: Kallis HEA või kes sa iganes oled
Sa oled kursis meedia viimaste uudistega, aga tee oma silmad lahti ja ava näiteks youtube või tuhla vähe internetis ringi, leiad nii mõndagi huvitavat mis probleemidega erinevad riigid nüüd silmitsi on.
Kõik muud kultuurid ja usud saavad ühtselt ühes riigis elada, aga näed moslem ei saa. Ajavad oma rida ja sunnivad oma usku peale ja kui vastu midagi ütled oled rassist ja solvad neid. Nende jaoks on ainukesesed seadused islamiseadused mitte kohaliku riigi seadused. (Moslemite enda sõnad)
Kalju: EI
Lugupeetud HEA Sinu arvamus et immigrandid tuleks vastu võtta ei ole hea. Need eestlastest pagulased, keda võtsid vastu rootsi ja teised maad, olid kirjaoskajad ja töökogemustega inimesed. Samuti oli nende kultuuriline taust ligilähedane neid vastu võtnud kogukonna omale. Siia aga soovitakse käsu korral ümberasustada isikuid kes ei hakka iialgi aru saama meie ühiskonna tavadest vaid ainult nõuavad hüvesi, millistest meie elanike suurem osa isegi unistada ei ole osanud.
Olen elanud ajal millal meie väikesele maale toodi sisse suur hulk võõramaalasi - sellel oli juba hävitav mõju meie ühiskonna moraalile. Need omal ajal siia ümberasustatud inimesed oskasid vähemalt tööd teha. Kahjuks nende praeguste sissetoodavate immigrantide kohta sellist lootust ei ole.
Ülle: Ei immigratsioonile
Tundub, et Sa , HEA, ei ole õpilane, ammugi mitte hea, vaid pigem MTÜ Pagulasabist....kes huvitatuid EL-st tulevatest miljonitest e oma sissetulekust ja selle nimel nõus Eesti maha müüma. kui Sa aga õpilasena nimetatad koopainimesteks EKRE liikmeid ja pead headeks igal pool märatsevaid moslemeid, siis....peaksid rohkem õppimisele pühenduma ja kuulama, mis Euroopa linnades moslemiimmigratsiooni tõttu toimub. Kui kõik hoiatavad selle "ämbri" eest, siis ...tark õpike teiste vigadest, loll enda omadest.
Marko: "hea"le
Kui tahad mustadega seguneda mine Aafrikasse ja segune seal palju tahad!!!!
merit: "HEA"LE
Ma pole rassist, kaugeltki mitte ja mul oleks lausa hea meel neid vastu võtta, kui ma teaks kindlalt, et nad reaalselt ka tööle lähevad, keelt õpivad ja ei suruks oma usku peale ning käituksid viisakalt.
Kahjuks seda nad ei tee! Vaata mis mujal euroopas toimub...kus moslemid, seal kuritegevus on palju suurem (eriti vägistamisi-nt Rootsis, kus piirkonniti ei julge isegi taksojuhid kliente koju viia).

Lisaks on nendega selline lugu, et nad toovad oma "kasulapsi" ja "peret" järgi.1000st moslemist saab paari aastaga 10 000.
Somaal räägid, kuidas nad süsteemi petavad ja raha saadavad, uute pagulaste sissetoomiseks! http://www.pekkatuunanen.fi/aineisto/maahanmuutto.pdf
aNž: ei poolda
Kardan meie turvalisuse pärast. Õudne on lugada, mis toimub Rootsis, Inglismaal, Soomes jne. Kuidas naisi vägistatakse, tapetakse. Riigile tõmbavad koti pähe, elades sotsiaaltoetustest. Me oleme niigi väike rahvas ja mustad, mulatid on teadagi domineeriv värv. Neegritest eestlased- EI!!
Vasta!
Marko: Ei
neegrist ei saa kunagi Eestlast, isegi kui ta keele ära õpib. Neegrid jäägu Aafrikasse!!
Sirje: Õudus
Ehk oleks õige aeg lugeda artikleid Meßstetteni linna kohta (Saksamaa Baden-Württemberg).
5000 elanikku ja 1000 asüülitaotlejat. Kuidas kohalikke elanikke sõimatakse, ähvardatakse, poodidest varastatakse jne. Eestlased - võtke ometi need roosad prillid eest. Kui eestlane läheb välismaale, siis üldjuhul tööle. Üldjuhul - igal rahvusel on ka omad mustad lambad. Need asüülitaotlejad ei ole üldjuhul tulnud tööle. Üldjuhul - on kindlasti ka erandeid. Nägin hiljuti Saksamaal filmi sellest asüülotaotlejate varjupaigast Meßstettenis. Neile - ma ei tea kuidas neid inimesi nimetada - on arstiabi tasuta, elamine tasuta, riided, väljaõpe jne samuti. JA NAD JÕURAVAD.
Kakavad poti kõrvale ja nõuavad et tuleks koristaja ja pühiks kaka ära. Reportaažis näidati kakahunnikuid pottide kõrval ja seda kisa, mis taustal oli, et miks mingi koristajamemm pole veel tulnud. Ja pandigi - neil nüüd koristaja firma ja valvefirma ja midakuratkõikkokku veel.
KES ARVAB, ET EESTIS SAAB TEISITI OLEMA - KOLM SAMMU RIVI ETTE.

NB! Arendajad Eestis - tähelepanu. Meßstetteni linnas on mega odavaid maju saada.
Ridamisi. Vaadake netist.

Vasta!
Sirje: Kellel huvi lugeda ja pilte vaadata
https://www.facebook.com/pages/Kein-Asylbewerberheim-in-Me%C3%9Fstetten/1464316960491933

Afrikanische Asylanten brüllen in Berlin: Wir werden euch Deutsche alle töten!

http://mzw-widerstand.com/afrikanische-asylanten-bruellen-in-berlin-wir-werden-euch-deutsche-alle-toeten/

Asülandid ei olnud rahul söögiga, mida tasuta anti - suhkru sisaldus olla liiga suur.

http://www.politikversagen.de/artikel/asylbewerbern-in-bayern-schmeckt-es-nicht-jetzt-gibt-es-bargeld

Vasta!
Sirje: Kreyzbergeri põhikooli kolm viimast sakslast
http://www.blog.sami-aldeeb.com/2013/09/29/99%E2%80%89-migranten-an-kreuzberger-grundschule-wir-sind-die-letzten-3-deutschen-kinder-an-unserer-schule/

Lugege kallid eestimaalased: kooli sööklas enam sealiha ei pakuta.
Vasta!
Argo: Välistame immigratsiooni küsimustes otsustusõiguse delegeerimise Euroopa Liidule
Petitsiooni looja, palun kirjuta selle sisu selgemalt lahti. Me välistame immigratsiooni küsimustes otsustusõiguse delegeerimise Euroopa Liidule. Eesti Vabariigi kodanikud ei nõustu liidu poolt tehtud ettekirjutustega küsimuses, milliseid immigrante ja millistes kogustes me vastu peame võtma. Ei praegu, ei edaspidi.
Vasta!
Helve: Helve: Ei Pogenikele, ei immigrantidele!
Eestimaa on poliseestalste maa ja tahan elada poliseestlaste, valge rassi keskel!

Ei mustae, moslemite usu-hulludele! Ei tassi neid Eestimaale!

Brussel peab lopetama valge rassi havitamise ja valge rassi segamise mustade moslemitega!
Vasta!
Erik: immigratsioonile EI!
Ma küsin ainult kaks küsimust:
1) Kas Eesti valitsus on tüdinenud rahulikust elust Eesti riigis?
2) Kas keegi poliitikutest ihkab kodusõda?...
Vasta!
Sirle: sirle
illegaalsete, dokumentideta piiririkkujatele EI. need pole mingid pagulased
Vasta!
Mattias: Ei ole vaja
No tõesti ei ole. Meid on niigi vähe.
Vasta!
Karl: EI
Meie oma rahvas on juba vaesuses,KINDEL EI!
Vasta!
Jaana: Sunniviisilisele illegaalidele kindel EI
Nimetagem asju õigete nimedega.
Illegaalide sundkvoot vabale riigile tähendab sisuliselt kolonisatsiooni. Eesti Vabariigi kodanikuna on mul kohustus selle vastu võidelda juba EV põhiseaduse alusel. EI SUNDKVOOTIDELE. EI ILLEGAALIDELE, aidata võime ainult tegelikke sõjapõgenikke, kellel on võime eesti kliimas ja ühiskonnas hakkama saada, kuritegelikku illegaalide smuggeldamist ei saa toetada, sest kuritegelikku äri toetades oleme ise kurjategijad.
Vasta!
Martin: Martin
Immigratsioon on väga lai mõiste. Kas tuleks keelustada igasugune tööjõu sisse- ja väljaränne ning piirid sulgeda ja hakata Põhja-Koreaks.
1064 pagulase vastuvõtmine on küll küsitav. Tuleks mõelda, kas see on eesti kultuurile ja rahvuse püsimajäämisele hea, kas see ei ohusta meie riigi julgeolekut.
Teiselt küljelt saaksid paljud politseinikud ja arstid tööd ning tekiks uus afro-eestlaste kultuur, hõimkond. Saja aasta pärast õpitakse koolis, miks eestlased hääbusid, kas oleks olnud võimalik seda ära hoida.
Vasta!
Margit: põhjuseid on mitmeid!
Enne toetan tõelisi sõja põgenikude abistamist Ukrainast, kelledel on meiega ühine arusaam seadustest ja õigustest.
Vasta!
Elle: Ei!
Ei paadipõgenike vastuvõtule Eesti Vabariiki!
Vasta!
Reelika: Reelika
Pole ühegi rahvuse vastu aga muidusööjad häirivad mind küll. Mina ei taha neid murjameid siia ülbitsema ja sigima. Ei suuda nad omal maal rahus hakkama saada ja jooksevad minema, siis kuidas nad siin rahulikult elatud saavad - nad ei oskagi rahulikult elada...ja see on meie maade erinevus. Elagu seal, kus neil on nendele lähedasem kultuur ja vaated. Meie omad ei klapi moslemite vaadete ega usuga kuidagi. Kui nad juba sisse lastakse, siis neist enam lahti ei saa...vaadake ikka, mis maailmas toimub nendega ja kuidas nad käituvad nende riikide inimestega, kes nad on avasüli vastu võtnud...tänamatud inimesed on nad. Jah, küll mitte kõik. Ka nende seas on toredaid inimesi ja ka eestlaste seas on tõelisi troppe aga meie pole nii keevaverelised ja ei kisu tülli ega kaklustesse nii kergelt kui nemad, me lihtsalt oleme külmem rahvas...nemad on lihtsalt süüdimatud.
Vasta!
Meelis: Meelis
Kindel EI!
Vasta!
Heli: Heli: kindlalt ei
Eesti ei ole kunagi kedagi koloniseerinud ja ei pea suurriikide koloniaalpoliitika tagajärgede pärast vastutama. Ei näe siin mingit solidaarsust - meid tahetakse lihtsalt hävitada.
Vasta!
Mati: Ei moslemite maaletoomisele!!!!!
Kas me oleme iseseisev riik? Kui enam mitte, siis tuleks midagi teha, et saada vabadus tagasi. Eestist lahkub tänu valitsuse mittemidagi tegemisele pidevalt noori ja tööd oskavaid inimesi. Nad lähevad, sest siin on vilets elu. Kas meie valitsus ei peaks mitte tegelema nende inimeste probleemidega? Muidugi on lihtsam sisse tuua moslemeid(pealegi, kui selleks tehakse sundi). Me ju oskame olla tallalakkujad. Moslsmid ei sulandu iialgi meie ühiskonda, meie kultuuri, nad ei õpi kunagi ära meie keelt. Nende majutamine, ülalpidamine ja koolitamine jääb meie maksumaksja kanda. Neid ei ole meile vaja!!! See on häda meie rahvale.
Vasta!
Karl: Kindlasti mitte
Inimeste ümbertõstmine ühest paadist teise ei muuda nende olukorda. Kindlasti vastu, sest ei seisa meie riigid pagulaste toel püsti!
Vasta!
Toomas: Null tolerants aafrika põgenikele kogu Euroopa Liidus.
Kindlasti on Aafrikas veel ruumi, kuhu põgenikud sõjajalust pageda saaksid.
Vasta!
Virgo: vo: Arvamus
Eestil pole v6imalik vastu v6tta nii majanduslikult, kuid ka seep2rast, et sellega h2vitatakse oma rahvas. Samas on see terrorismi toetamine kuna sisse tulevad ka ISIS v6itlejad. EL peab leidma v2ed, mis takistavad piiririkkujaid ja need tagasi saatma. Tagasi tuleks ka saata need, kes on juba Euroopasse j6udnud. Euroopa on juba paksult muidus88jaid t2is, kes ainult sigivad ja t88le ei l2he. Kaua kulutatakse nende peale veel sotsiaalraha, mis kuulub nendele pension22ridele, kes oma eluaeg t88d ryganud ja nyyd virelema peavad. Omal puuduvad lasteaiakohad, sotsiaalhyvitised praktiliselt p6liselanukel puuduvad.
Vasta!
Liisa: EI
EI
Vasta!
Kaarel: Kaarel: Ei mustanahkadele
Meie Isamaa PEAB JÄÄMA EESTLASTELE, mitte segapuder migrantidele järgmise poolsajandi jooksul.
Vasta!
Henri: EI!
Kindel ei minu poolt!
Vasta!
Kertu: Eesti Rahvus
Paar tükki oleks okay, paar kümmet üle eesti oleks ka okay, aga tuhat? Meie väike rahvus on niigi hääbumas ja suremas ning nüüd kiirendame seda ehk veelgi?? EI!
Vasta!
Ülle: Tule, taevas, appi!
Meie oma vabariigis on sotsiaalteenused alla igasugust arvestust ning alla elatusmiinimumi elavaid peresid üle mõistuse palju. Kelle arvelt siis hakkame hoolt kandma teist usku ja teistsuguste tavadega põgenike eest? Ikka on meie oma lapsed need, kes kannatama peavad. Rääkimata teiste riikide kurvast kogemusest selles vallas . Ei tohiks jätta tähelepanuta, et lasteraha on meil praegu 45 eurot, aga ühe vangi ülalpidamiskuludeks läheb üle 1000 €. Ning nüüd võtame juurde seadust mitte tundvaid ja võimalikult ka agressiivseid muulasi süle ja seljaga. Prioriteedid on ikka väga paigast ära. Esmajärjekorras peaks valitsus tähelepanu pöörama oma kodanike heaolule, kas on normaalne, et lastehaiglad muretsevad inventari inimeste annetuste läbi? Vähe sellest, nüüd on vaja muuta annetused maksukohustuslikuks- kuidas seda nimetada? Ümbrikumaksudeks??? Pagulaste teema on vaid kirsiks tordi peal.
Vasta!
Tõnu: Ei mingeid võõraid värvilisi!!!
Oma rahvas sunnitakse kodumaalt lahkuma et siin igasugu mustad laiutada saaksid. Kas need neetud eurod mida EU lubab on seda jama väärt.
Evi: Tule, taevas, appi!
Evi
Ei paadipõgenikele.
Kui valitsus tahab neid siia tuua: 1- kohe tööle (eesti-vene piiri puhastama, teevad tööd, saavad süüa)
2- kohe kohustuslik keele õpe
3- meil on ju endine merekindlus (linnahalli kõrval) tühi - tahavad elamispinda, hakaku remontima.
Ei mingit ülalpidamist.
Kalle: Ei ei ei !!!
Kurat neid siin veel vähe oleks!
Vasta!
Lea: Lea:EI
Olen vastu!
Vasta!
Kristel: Kristel
Kindel EI moslemi põgenikele! Petitsiooni looja, palun kirjuga täpsem pealkiri või täpsustav tekst, ilmselt mõtled moslemite teemat, mitte üldist immigratsiooni. Ukraina sõjapõgenike abistamise poolt olen.
Vasta!
Ylle: Ylle: 100% EI immigratsioonile!!!
Et säiliks Eestimaa, -keel ja -kombed ütlen 100% EI pagulastele!!!
Vasta!
Ylle: Ylle: 100% EI immigratsioonile!!!
Ei ja kindel ei immigrantidele!!!!!!!
Vasta!
Maarika: EIII
EI
Vasta!
Jaan: Jaan: EI
Eestlasena soovin oma rahvuse, riigi ja kultuuri säilimist. Olles siiski solidaarne ei saa Eesti kahjuks võtta vastu ühtegi pagulast. Kui vaja oleme valmis aitama rahalise abiga või valmis minema pagulaste riiki appi seda ehitama. Nii nagu me Kreekat aitasime rahaliselt ja saatsime Ukrainale raha ja asju.
Kuidas saaks tõsta euroametnike teadlikkust Eesti ajaloost ja olukorrast? Suured rahvad ei karda oma rahva säilivuse pärast. Nemad vaatavad Excelist, mitu töökätt on vaja turule juurde tuua, et viimasel real kasum suureneks.
ja siinne valik - poolt või vastu - on kaheti mõistetav
- kas vastu immigratsioonile
- kas poolt, et "ei immigratsioonile"
Vasta!
Hanno: Hanno: Ei!
Ei soovin neid ja las puhkavad oma jalga oma kodumaal vôi oma kodumaa naabruses!
Vasta!
Raili: Raili
Maha lasta raisad kui siia hakkavad tükkima!!!
Vasta!
aivar: ei
kindlalt ei,ennem võime aidata ukrainlasi vähemald, teevad nad tööd ja ei ole terroristid.
Vasta!
Ardo: Arz
EI poolda, ei mingeid kaltsupäid ja neegreid kui oma rahvas vajab tööd, peavarju ja toitu, mitte hakata mingeid võõraid ülal pidama.
Vasta!
Margit: EI IMMIKRANTIDELE
Mingu sinna kus tulid.
Vasta!
Helery: :/
Palun ei. Soomes ja Rootsis on asi niigi hull nende pärast, nüüd siia ka vaja tuua. Põhjapoolusel ruumi küll ja pool Venemaad seisab tühjalt.
Vasta!
Irina:
ei poolda
Vasta!
Robert: Robert
Poliitikud, aitab juba sellest EL'i tallalakkumisest.
Vasta!
Signe: Signe
Ei poolda!!
Vasta!
Raido: Siit küll õiget tulemust ei saa
Pealkiri oleks võidud olla "Immigratsioon Eesti" "Pagulaste vastuvõtmine" vms, siis oleks arusaadavam see poolt või vastu hääletamine olnud. See tekitab segadust minu endaski, aga loogika ütleb, et kui ma olen pagulaste vastu, siis tuleb poolt hääletada siin. Või kuidas?
Vasta!
Merit: Merit : ei immigratsioonile
Ma ei taha ,et Eesti riik tooks ühtegi mustanahalist inimest Eestisse,minu vanavanavanaisa pööraks hauas ringi selle peale kui ta näeks ,et Eestisse tuuakse mustanahalised sisse ,kas selle nimel meie esivanemad võitlesid meie kodumaa nimel ,et seda pärast lihtsalt lastaks rüvetada.Arvan väga siiralt ,et Eesti inimesed kes te olete siin sündinud näinud vaeva ,et Eestis oleks hea elada seiske oma arvamuste eest ja eelkõige seiske eesti Eest!! Eesti vajab teid!!
Vasta!
Tiia: tiia
Ei ja veelkord Ei
Vasta!
Andre: Andre: EI !
Tahan elada oma kodumaal koos ikka oma kodumaalastega mitte mingi neegri karjaga, kes varastavad, vägistavad ja korraltavad igasugust paska ja pea valu kõigile. Meid Soome hoiatas et ärge tehke sama viga mis meie et lasime igasugused sisse ja nüüd on persemajas. Miks me peame siis selle lolli vea tegema kui kõik hoiatavad ja kiruvad tagant järgi et oli meil siia neid vaja. Meil endal siin riigis muresid mida vaja lahendata. Inimesed näljas, pere kes vajavad abi. oma kodutud keda võiks abistada. Need nii öelda sõjapõgenikud on saanud seal teises riigis suure jamaga hakkama, et on saanud surmanuhtluse mida muidugi euroopas pole või tulevad euroopasse mugavamat elu otsima kus saab kodus istumise eest riigi toetuste läbi elada. Ei ole neid siia vaja praegu ega ka tulevikus!!! Kui peaks juhtuma et meie oma riik ei hooli mida tal oma rahval öelda siis tuleks üks korralik ülestõus teha ja oma riigi ja kodumaa eest välja astuda, et näitata oma esivanematele, et nende ohverdus oli seda väärt ja teevad ka edaspidised põlvkonnad. Elagu kodumaa ja Elagu EESTI !
Vasta!
jana: Jana:EI
Eestimaa jäägu eestlastele. Kui pagulased siia tuua, siis varsti näeb eestlast ainult Eesti Rahva Muuseumis. Indiaanlase kõrval.
Vasta!
Silvi: Silvi: ei
EI MUSTA VÄRVI EESTILE. Paljud meie esivanemad andsid oma elu selle nimel, et nende järeltulijad saaksid elada VABAS EESTIS. Eesti poliitikud: kelle huve Te Eestis tegelikult esindate? Kõik see,mida Te planeerite siin teha, ei tee Te ainult oma rahvale, vaid eelkõige oma lastele ja oma järeltulevatele põlvedele.
Vasta!
Antti: VABA RIIK
Keelustada islam Eestis, nagu Prantsusmaa mõnes linnas.EI pagulastele,odavam on maksta EL ist lahkumise eest kui neid üleval pidada.
Vasta!
albert: Ei
ole vaja muidusööjaid,massvägistamisi,korrarikkumisi,terrorismi ohtu Eestis
Vasta!
Andrus: Kindlalt ei
Need inimesed, kes ei ole veetnud aega moslemitega, ei saa aru. Olen mitmeid aastaid nendega koos olnud väga lähedalt(mitte intiimselt) ja nende usk on meie "usule" liiast. Nad ei käi kirikus siis, kui asi popp, nad ei hinda inimesi nagu meie ja nende väärtushinnangutest ei saanud ma mitmeid aastaid aru. Kõrilõikajaga oleks lihtne, kui ta seda alati teeks, need kodanikud on ettearvamatud, kuna talitavad nii nagu neile sobib. Asi pole rassis, pigem mõtlemislaadis, muidu ei teaks, aga pea kümme aastat idanaabrist kaasaga on näidanud ka tema ümbruses toimuvat mõttelaadi ja tõekspidamisi on väga raske muuta. Milleks seda jama vaja vabatahtlikult?
Vasta!
Merily: Merily: SEE ON MEIE ESIISADE MAA, MEIE OTSUSTAME.
MEIE ESIISAD ,KES ON OMA HIGI JA VEREGA SELLE RIIGI MEILE KÄTTE VÕIDELNUD, KEERAVAD HAUAS KÜLGE!!!

SEE ON EESTI RAHVA VASTANE GENOTSIID!!!

KINDEL EI !!!
Vasta!
Lasse: Ei aitäh!
Seni mil meie omad inimesed virelevad, siis t2nan ei!
Vasta!
Andrus: ei
ei taha
Vasta!
Tõnu: Tõnu:Ei võõrastele.
Enne võiks hoolida oma rahvast kui võõraid poputama hakata!
Vasta!
Merily: Priit: ÜLE MINU LAIBA!!!
TEEN KÕIK ENDAST OLENEVA, ET SEE EESTI RAHVA VASTANE GENOTSIID LÕPPEKS!!!

KINDEL EI !!!
Vasta!
Neeme: ei immigrantidele
tean mis toimub nendes riikides kus nad juba on
Vasta!
Heimo: Heimo
kõigepealt tuleks oma rahva elu korda seada,,,,vaadates teisi riike,kus nad sisse ennast seadnud siis pronksiöö on poisike...
Vasta!
Kuusik:
Head inimesed, palun jälgige üleskutset! Kui on pealkiri "Ei immigratsioonile" ja selle all selgitus, siis peaksite olema selle üleskutse poolt. Ma mõistan, et olen teinud pisikese valearvestuse ning mitmed immigrantide vastased on märkinud enda arvamuse punasega ehk vastuhäälega. Palun parandage ja jagage seda selgitust
Vasta!
Arvid: ahmed
EI TAHA SIIA MÄÄRDUNUD KLIENTE
Vasta!
Erlend: Islamistid ehk Barbaarid !
Mille jaoks me võtame neid sisse , kui nende kultuur on meie omale vastuolus . Nad ei tule MITTE KUNAGI kohanema meie ühiskonnaga , sest nende usk ei luba seda ! Minupoolt selge EI
Vasta!
Ivar: ei
ei
Vasta!
Inga: EI
Kindel "EI" põgenikele.
Vasta!
Moonika: Kindlasti mitte EI poolda.
Milleks meile veel siia õnnetuid inimesi, kui meilgi neid piisavalt... Selle raha võiks saata Euroopa Liit koos immigrantidega kodumaale tagasi, las elavad oma kogukonnas.
Vasta!
Mauri: Kindel EI
See, et aetakse mingit juttu, et meid võeti kah vastu Rootsis ning kui hea meil oli, on ikka udu küll!
Ainuke asi mida tehti, oli lubadus meid mitte venelastele välja anda! Ei olnud sellist suurt sallivust nagu Tarandist lahti läinud dogma, mida kõik pooldavad poliitikud nüüd omasõnaliselt ajavad.
Kes vastu väidab on valetaja! Osa tunnistajaid on veel elus ning vajadusel vassijate vastu kohtus tunnistusi andma.
Vasta!
Jekaterina: EI!!!!
Soovin elada, valge rassi keskel!

Elasin musta inimestega lähedal teisel maal - need ei tööta. Need müüavad narkootikume!
Vasta!
Alice: EI
Ei ei ei !
Vasta!
Kalju: Kalju
Ei moslemite sissetoomisele
Vasta!
Helen: Helen
Ei mite ühtegi pagulast
Vasta!
Kalju: Petitsioon
Ei moslemite sissetoomisele Eestisse!
Vasta!
Reedik: Hoidke Eestit
Mitte ainsatki neegrit Eestisse.
Vasta!
Hea:
Räpane rassist oled.
Marko: Sa "hea"
koli õige Aafrikasse!!!!
Kaur: Kindel ei pagulas poliitikale.
EI Lihtsalt ei. Kuidas on võimalik, et Eesti valitsus sellist lollust üldse kaalub? Eesti riik ei suuda isegi mitte oma enda rahva eest hoolt kanda ja korraliku sotsaalhüvesid tagada, ja nüüd siis peaksime suure rõömuga võtama vastu inimesi kes ei tea meie kultuurist midagi ei hakka sellega kunagi isegi arvestama mitte, sest nende taust ja päritolu ning maailma vaated on meie omast nii palju erinevad.Kuidas saame olla meie süüdi ja miks peame meie kandma vastutust kui need inimesed oma enda riigis ja ühiskonnas ei suuda hakkama saada. Miks peame meie nende inimeste lolluse ja laiskuse kinni maksma? Kuidas on see maailma osa ja nende inimeste kultuur ja tegemised meid euroopas aidanud? Kallid kaasmaalased vaadake meile on ehe näide üle lombi Rootsi näol olemas mis juhtub kui v6etakse vastu "nii öelda pagulased" ja seatakse nende huvid ja hüved ennem ja tähtsamaks kui enda riigi rahvast. Näide rootsist on selline, et pagulane kes maandub rootsis Arlanda lennuväljal homme hakkab koheselt saama kuus rohkem toetusi ja abi kui Rootslane kes on riiki teeninud 50 aastat saab pensioni, aristi abid jne. Kas see on õiglane? Kas me soovime sellist poliitikat ka meie väiksesse Eestisse?
Vasta!
Sigrid: Ma pole rassist
Nii lihtne on kõik põgenikevastased rassistideks tembeldada. Aga me ju pole seda - vaevalt keegi meist sooviks moslemeid või musta rassi hävitada või kahjustada, me lihtsalt ei taha neid siia. See on elementaarne talupojamõistus, mis lihtsalt ei lase oma rahvust niisama kergelt maa pealt ära hävitada.
Ja vaadakem tõele näkku - juba aastakümneid on räägitud maakera ülerahvastatusest. Need, kes kõige hoogsamalt paljunevad, lihtsalt ei mahu oma maadele ära. Kas siis on tark tegu neid põgenikke seal kauge mere peal pidevalt päästa? Iga päästetu annab signaali järgmistele ja järgmistele tulijatele. Kas poleks aeg see poliitiline korrekstsus korraks nurka visata ja rääkida asjadest nii nagu need tegelikult on?
PS. Meil siin on ikka veel tohutult palju NL-st saabunuid, kes pole sugugi mitte sulanduda suutnud. Vaevalt need uued tulijad tublimad oleksid.
PPS. Ja kui nii väga on vaja kedagi lubada ja lasta, siis iga kell pigem ukrainlasi.
Kokkuvõtvalt - imetlegem islami kunsti ja aafrika muusikat edasi, aga meie maal jäägu kõlama regivärsid ja kerkima palkmajad!
Vasta!
Ca: Ei ei ei !
Kes tahab enda rassi segada mingu ise sinna lõunamaale.Siia neid AIDSI haigeid pooletoobiseid me ei vaja!Ja ei ole mõtet vaielda ka ,neid ei ole siia vaja meil siin niigi raske läbi lüüa.
Vasta!
Ranel:
Elus on üks kord, kui mingi lambine tegelane, kellega polnud varasemast mingit kokkupuudet olnud, tahtis mulle peksa anda ja see oli ka üks neeger Prantsusmaal.

Või siis tulevad oma käepaelasid ümber käe mässima ja tahavad selle eest raha saada.
Vasta!
Hea: Olgem eestlased kuid saagem ka eurooplasteks. Pooldan
Pagulane on isik, kes on sunnitud kodumaalt lahkuma, sest teda kiusatakse taga. Neil puudub oma riigi kaitse. Nad pole domineeriv pool. Nad soovivad KAITSET jumala eest kui pimedad võivad inimesed olla, lugenud olete www.pagulased.ee üldse? Ava silmad ning saa aru, et neid kõiki intervjueeritakse enne kui tehakse otsuseid, kui inimene tundub ohtlik, ei võeta teda vastu ning ta saadetakse välja. Kõik me oleme inimesed- kui eestis toimuks järjekordne venelaste okupatsioon, siis mis juhtuks kui meid keegi pagulasteks ei võta? mõelge nüüd selle üle järele pft mis eestlane sa oled kui teise valu ei tunne
Vasta!
anastasia: Olgem eestlased kuid saagem ka eurooplasteks. Pooldan
Tere kallis Hea, mõistan, et ka pagulane on inimene, aga tema, kes on sunnitud lahkuma oma kodumaalt, kuidas saab üldse jonnida selle üle, et Eestimaa ei anna neile piisavalt (st maja ega autot), vaid närused 1200 eurot kuus sõrmeotsagi liigutamata ning katus pea kohal. Ma oleks ise jumala õnnelik, kui saaksin niisama Eesti riigilt 1200 eurot (julgelt saaksin üürida korterit ja vabaraha jääks ka üle). Ning neile pakutakse kõik (korter, 1200eurot) selle eest, et nad siia jõudmiseks annaksid oma viimase vara ära ehk 'mustad trussikud' või? Ning veel julgevad mingeid kommentaare teha sellekohta, et tingimused neil ei sobi!!!??? Palun väga, kui tahate jääda oma kodumaale ja teile ei sobi euroopa tingimused, mis meil pakkuda on (ning mujal EU riikides nagu näiteks Itaalias lisaks katusealusele ja rahadel, jagatakse neile riideid, tasuta lõunaid, nutitelefone ja see ka ei sobi neile). Kui seda jonni nende poolt ei oleks ja nad oleksid tänulikud selle eest, et meie maksudest masktakse neile rahasi hea eluolu tagamiseks, siis ma mõistan. Aga andkem andeks, milleks meil vaja inimesi, kes ei oska isegi tänada meid heasüdamlikuse, 1200 euro eest ning enda korteri eest?! EI POOLDA NENDE TUEKUT
Riana: Riana: Ei poolda pagulaste sissetoomist Eesti riiki.
Mõned näited, mida selline asi kaasa toob. Näited Norrast, kus vägistamiste arv on hüppeliselt kasvanud, aga inimesed ei julge sellest rääkida, sest kardavad, et neid peetakse rassistideks.
https://www.youtube.com/watch?v=u6k9P7L3tYk
https://www.youtube.com/watch?v=xoiCYwoJKrE
Marko: "hea"le
Need murjanid pole mingid pagulased!!!
Toomas: kindel ei
Ma tahaks, et mu lapsed ja lapselapsed saaksid veeta oma lapsepõlve ja elu turvalisemalt, kui seda mulle võimaldati. Minu lapsepõlv möödus pidevas teadmises, et kui üksi vales kohas tänavale satud, siis vene keelt kõnelevate võõramaalaste järeltulijate kamba käest peksa saad ja paljaks röövitakse. Isiklikust kogemusest tean, et on olemas lõunamaiseid rahvaid, kes üksikindiviididena on väga toredad ja meeldivad inimesed, aga kui neid on koos rohkem, siis muutuvad nad oma üleolekut tunnetades agressiivseks. See on nende kultuuri ja/või usu lahutamatu osa ja see polegi meie asi, kuidas nad omas kodus käituvad. Seega on kaks võimalust - kas üritame nende usku ja kultuuri jalge alla tallates neid oma kodus vastu võtta või respekteerida hoopis nende kultuuri ja keelduda! Paari inimese usu võime ju mutta trampida, aga kui neid saab olema rohkem, siis on meie jaoks mäng läbi. Vaadakem, mis mujal maailmas toimub ja mõelgem, millist tulevikku me oma lastele tahame.
Vasta!
Heli: EI IMMIGRATSIOONILE!
Ei taha siia pagulaste, selleks, et kedagi aidata, pole vaja teda endale koju võtma.
Saatke tagasi!
Aga korraldage abifondid, koguge riideid, toitu, ravimeid jne.
Miks siia peaks kedagi tooma? mina neid ei pommitanud... miks minu raha eest keegi siin elama peaks ja minu kodumaad tundmatuseni muutma?
Vasta!
Janar: Vastu! Teie pooldajad, süvenega natuke rohkem asjasse, lugege mis teistest MULTIKULTIDES toimub!
Räägivad, et see mõjub majandusele hästi, odav tööjõud. Nalja teete? Kas üldse praegusest ei õpita? Võtke Soome näiteks. Rabavad siin nii räigelt tööd, no KELA ukse liigutamine on ju kõva töö.
Ainult nõuavad ja nõuavad kui ei anta siis rikutakse nende inimõigusi. Paar tonni kuus lihtsalt jala kiigutamise eest kodus. Pole paha. Miks see sisserändaja on parem kui kohalik elanik? Kohalikud ei näe und ka sellistest toetustest millest sisserändajate puhul rääkida saab.
Rootsis on metsikult kasvanud kuritegevus pärast seda suurt immigratsiooni lainet, kelle nad riiki lasid, eriti just vägistamiste kohapealt, kõigest 78% on vägistajateks mustad. Kõigest. Rootsi on vägistamiste arvu poolest tõusnud teisele kohale maailmas, esimene on Lõuna Aafrika. On tekkinud konkreetsed linnaosad kus ongi just ainult moslemid, kohalikud on lihtsalt oma julgeoleku huvides lihtsalt ära kolinud. Malmös on selliseid linnaosasi kuhu kiirabi ei julgegi ilma politseita kohale sõita.

Taanis moslemite meeleavaldusel riigi vastu kõlasid loosungid "Pommitage Taanit, et me saaks nende maale sissetungida ja võtta nende naised sõjasaagiks.
Vasta!
Deivo: Olen poolt, et ei immigratsioonile.
Inimesed tehke silmad lahti. Vaadake, mis mujal riikides on toimunud sisserändajate pärast! Uurige enne, kui hääle annate. Ma kaitsen Eesti riiki ja rahvast. Sealt, kust põgenikud tulevad peavad oma asjad seal ise korda saama või riikide abiga seal riigis midagi korda saata, aga siia teistel küll asja pole.
Vasta!
AiriHark: Migrantide juurdevool Eestisse teeb olukorra riigis veelgi hullemaks!
Meile on aegade jooksul saadetud niigi liiga palju võõrast rahvast. Kas peame end neegrite tulekul veelgi "kokku tõmbama" ja unustama igavesti needki vähesed õigused, mis meile veel siiani jäänud (õigemini jäetud) on? Ma ei soovi lähitulevikus "buldooseri" poolt kokkulükatuna oma kuue täisealise pereliikmega ühes ruumis koos eksisteerida ja anda riigipoolse nõude alusel mitu korralikku korterit mingitele suvalistele jorss-mustanahalistele. Selge, et riigiisade poolt "mõttetuks pööbliks" tituleerituna, saame me - eestlased- varsti sinna Vene filmidest tuttavatesse ühiskorteritesse elama minna.Eliit aga jätkaks harjumuspäraselt uhket elu villades, võtmata endi juurde ainumastki mustanahalist moslemit. Kuidas ühele tavalisele koristajale, müüjannale või õpetajale saaks meeldida näiteks 20 ruutmeetrit seitsme inimese kohta, millega peatselt tuleb arvestada, sest ehitustegevus riigis jääb sisserände kvootidele kõvasti alla?On see kellegi heauskse meelest tõesti INIMVÄÄRNE ELU?! Kas me sellist oma rahvale soovisime, kui astusime Euroopa Liitu? Ei immigratsioonile!
Vasta!
Mihkel: Kindlasti mitte !
Eesti ei jõua enda rahvast ülalpidadagi.... Nüüd võtame immigrandid vastu, see ei ole meil ühekordne väljaminek.... Lisaks sellele ka nad paljunevad ja küll nende perekonnad ka varsti siia järgi jõuavad. Nad söövad ennast lihtsalt riiki sisse ja meie hakkame neid ülal pidama? Halloo!!!!!
Nemad ei tule siia tööle meile. Nemad tulevad ´´heaoluriiki´´ . Ja kui sa neile seda ei anna, tõstavad kisa ja oskavad rohkem suud lahti teha kui Eestlased ise.
Inimesed, kes te olete poolt, palun, see ei ole lihtsalt, et võtame inimesed siia elama ja kõik OK.
Need inimesed kui ka peaksid meie riiki jõudma siis see on taaskord väike auk meie riigi rahakotile ja see läheb aina suuremaks.... Lisaks MEIE hakkame seda kinni maksma.... Siis jälle mõeldakse, et miks maksud tõusevad, ise olite ju poolt!
Vasta!
Hillar: Ei islamiseerumisele.
Itaalia merevägi päästab massiliselt paadipõgenikke. Niipea, kui nad on saanud kuivale maale, on pead vastu maad ja tagumikud taeva poole. Keda nad nii andunult tänavad? Ega ometi katoliiklikke heategijaid? Loomulikult mitte, Allahhile võlgnevad nad tänu. Aga mida Allah tahab? Loomulikult Euroopa katmist oma ainuvõimuga.
P.S. Eesti paadipõgenikud olid ühekordne , viimase hetke pagemine pealetungiva terroririigi eest. Aafrikaste tulv Euroopasse on pidev pagemine sealt, kus ise on elu võimatuks tehtud, iibe ülejääk.
Seemnepüssidega võetakse Euroopa üle.
Vasta!
Aare: Aare.hainsoo@gmail.com
Ei
Vasta!
Neeme: ei islamistidele ja muidusööjatele
tean mis toimub mujal riikides kus sellised kanda on kinnitanud.
Tead Hea sa oled lihtsalt RUMAL
Vasta!
Carl-Stefan: EI POOLDA
Üldiselt neegreid ja muslemeid ei taha siia. punkt.

Kellele nad niiväga meeldivad , sõitke ülelahe Soome. Seal on neid küllaga!
Vasta!
Ethel:
Aga kes tahtis Euroopa Liitu astuda ? Alles saime ENSV liidust vabaks ning nüüd Euroopa Liit ! Pole meil inimestel mingit sõnaõigust, kõik öeldakse meie kalli liidu poolt ette !
Mina kardan oma laste ja pere pärast, miks peavad minu lapsed hakkama lõpuks käima samas koolis mingite islami hulludega, kes on teada tuntud eneseõhkijad ? Enamus mustanahalisi on valgete tütarlaste peale täielikud perverdid ? Riik ei suuda normaalselt korrigeerida toetusi, aga vot neile saame küll eraldada siin 46 miljonit vms summa see oli ? Halloooo kosmos !?!
Jäin Eestisse elama, sest arvasin et see on parim koht minu pere jaoks. Tõesti arvasin nii..Nüüd ei teagi mida teha. Miks peaksin salliv olema, kui olen näinud ja kuulnud nende immigrantide käitumist,, 80 protsenti neist ei ole normaalsed ja tuttavad tsiviliseeritud elukeskkonnaga ?
Inimesed hävitavad ise maailma ära !
Vasta!
Ave: ei
ei.
Vasta!
Margus: Valikuvõimalused???
Siin ei ole mitte mingit valikut! Iga täie mõistusega inimene näeb seda ja ei hakka teisiti mõtlemagi! Absoluutne EI "sõjapõgenikele"! Ei ole siia asja muiduleivasööjatele ja inimestele, kes ei austa meid ega meie kultuuri!
Vasta!
Peeter: peeter: kindlasti EI
Migrantide sissevoolu avamine on Eestile eksistentsiaalne küsimus. Kui võõraid saab palju, siis sisserändajad ei püüagi enam meiega kohaneda vaid survestavad meid nendega kohanema. Rahvusele oleks see enesetapp. Mittepõlisrahvast on meil tunduvalt rohkem kui teistes EL riikides ja osa neist integreerumata.
EI nii immigratsiooni kohustuslikule kvoodile kui ka vabatahtlikule hankele, selliselt Eesti lihtsalt loobub õigusest kontrollida sisserännet ja loob pretsedendi -edaspidi jäämegi kontrollimatult sisserändajaid vastu võtma. Rõhub ka vastuvõtu nõue, et tulijad jäävadki elama paremini kui paljud eestlased.
Sisserännu kvoot on Eesti Välimaalaste seaduse järgi kuni 1/1000 kodanike arvust aastas. Sinna peavad mahtuma kõik sisserändajad, nii põgenikud Ukrainast, majandusmigrandid, muud pagulased, sugulased.
Valitsus pole Eesti huvides proaktiivselt tegutsenud, ka sisserände pikaaja tagajärgede prognoosid puuduvad, samas massiivne poolt propaganda käib. See on ju valitsusest vastutustundetu.
Euroopasse põgenike vastuvõtu kampaania lõppeks sellega, et 1-2 % tulijatest priviligeeritakse ja ülejäänute vastuvõtuks ikkagi ressursse ei jätku, samas protsessi üle on kontroll kaotatud
Vasta!
: Merit
Kindel EI!!! Ei mingeid kaltsupäid ega terroriste!!!
Tehke ometi silmsd lahti ja ärge olge nii naiivsed! Ronige alla oma väikese mätta otsast! Nendega on nii palju probleeme igal pool kus nad elavad! Ja tööle minemisest võite ainult unistada, ei nad lähe! Ei õpi nad keelt ega midagi!
Vasta!
Mati: Valitsuse trollid
Valitsus(t)e irdumisest rahvast keda nad kontrollivad on räägitud pikalt ja palju. Samuti on räägitud pikalt valitsuse poolt palgatud trollidest kes erinevates keskkondades üritavad Rahva arvamust alla suruda ja ka naeruvääristada. Kaks näidet sellistest on kohe siin all pool kasutaja Hea (omapärane eesti nimi muideks) poolt - kell 21:49 ja kell 21:50 (näiteks) edasi olid mõned veel.
Rõhutakse isiku omadustele mis pole asjaga absoluutselt seotud ja selle läbi püütakse naeruvääristada isiku adekvaatsust antud teema käsitlemisel.
Huvitav on asja juures see, et kui seda teeb Venemaa siis on need trollid kõik tagajalgadel ja kisavad, et "näe nii ei tohi". Kui nad aga ISE seda taktikat kasutavad siis oleks nagu kõik OK. HALE.

Aga küsimusest ka - seda tüüpi massiline immigratsioon EI OLE kunagiu ega kuskil andnud positiivset tulemust selle riigi rahva suhtes kuhu selline vool on suunatud. Kaugeim näide ajaliselt on loomulikult USA. Lähemad näited on TERVE EUROOPA. Viimased 30 aastat on olnud EU poolt kindel plaan Euroopast valged inimesed sisuliselt välja süüa.

Kuna siin on vähe ruumi lisan lõpetuseks ja õpetuseks ühe lingi: youtube.com/watch?v=ggwsyysW-wc
Vasta!
Getter: ei eestlaste genotsiidile
Aeg oleks liitu vahetada, EL on ennast ammendanud.
Vasta!
Tiiu:
Kindel EI!
Vasta!
Tiiu:
Kindel EI !
Vasta!
Jaanus: Pole parim sõnastus, aga toetan
Selge on see, et praegu tekib olukord, kus immigrantidele tagatakse lihtsalt nende olemasolu tõttu oluliselt parem elu, kui saavad endale lubada meie miinimumpalgalised. Seetõttu oleme igati õigustatud nõudma endale paralleelselt töötasuga ka kodanikupalka.
Vasta!
Amanda: Suur EI
Mul oli au elada koos nende immigrantidega ja näha kuidas nemad elavad. Olen absoluutselt vastu nende sissietoomisele Eestisse. Eesti ei vaja inimesi kelle ainuke eesmärk elus on süüa, sigida ja s.ttuda. Palun vabandust väljenduse pärast, aga mõte jääb samaks.
Vasta!
Siret: maa jäägu meite lastele
need kes tõeliselt abi vajavad ei jõua kunagi euroopasse, Eestist rääkimata!
Vasta!
Urmas: Kindel EI
Immigratsioonile - moslemite elukoht ei ole Eestis
Vasta!
Kermo: vastu
vastu
Vasta!
Mikk: ei
Need kes ootavad pagulasi siia eesti võiks parem ise sinna neile appi minna ja võtke kooselu seaduse ahvid ka kaasa
Vasta!
Tarmo: Tarmo:kindel ei
Kogu see trall tundub olevat väga hästi organiseeritud ja keegi paneb tasku tohutult raha.
Kui mitu aastat läheb,et massiliselt võõraid hakkavad seda maad oma järgi muutma?
Vasta!
Kati: Kati
Meie oma lapsed ja vanurid saavad sandikopikaid, ise vireleme miinimumi tasandil, vaid valitsus ja loetud persoonid saavad inimväärset palka... aga heade inimestena peame hakkama ülal pidama immigrante, kes PEAVAD saama kätte 1000 eur miinimum ja kes tõenäoliselt mitte kunagi eesti heaks tööle ei hakka, kuna neil on ÕIGUS saada toetust... lisaks hakkavad nad siia nõudma oma õde, venda, ema, isa, lapsi, onusid, tädisid jne... jne... jne...
Palun mõelge - MIS SAAB EESTLASTEST OMAL MAAL? Me ei saa hakkama oma ajalooliste naabritega idast, mida me teeme siis nendega, kes on meile nii hingelt kui territoriaalselt veelgi kaugemal???
Vasta!
Priit: Ei
Õppigem teiste, mitte enda vigadest! Rootsis Malmö ja veel mõningad kohad, kuhu kohalikul asja pole, kus tuletõrjujad politsei valve all kustutustöid teevad...kus politsei autod põlevad...rootsi oma vägistamiste arvu poolest on möödumas indiast...Tänan EI!
Vasta!
Ülle: ei immigratsioonile
Seni, kui Eestis on kümneid tuhandeid näljas lapsi ja palju väga vaeseid ning integreerimata suur osa sissesõitnud venelastest, tuleb öelda kindel "EI" moslemite suurele invasioonile. Valitsus peab hakkama eelkõige omast rahvast hoolima! Ei oleks raske EL-le selgeks teha, milline ülisuur osa meie rahvastikust on niigi sissesõitnuid, keda ikka veel "integreeritakse", juba palju aastakümneid. Moslemitega läheks veel 3x kauem.... Sellist riiki ma lastele ei sooviks. Nõuame referendumit! Miks valitsus teeb nii olulisi otsuseid rahva tahte vastu ja isegi seda küsimata? Mõttetute laenudega Kreekale oli sama lugu, nüüd tulemused paistmas...
Vasta!
Sigrid: Murelik
Lihtalt vaadake ... hirmus tulevik https://www.youtube.com/watch?v=SgKMI1wV0ps
Vasta!
Rai-Ly: raili
immigratsioonile ei
Vasta!
Priit: EI
Kindel EI!!!!! Ei ole ju võimalik, et kõik paatidele pääsenud oleksid sõjapõgenikud! See paadimatk tõotatud maale maksab siiski raha ( tuhandeid €)! Kui alati leidub neid, kes võrdlevad praeguseid "põgenikke" teise maailmasõja eestlastest põgenikega, siis kui paljudel toonastest põgenikest oli suuri summasid maksta paadisõidu eest? Praegu ei viita küll miski, et Euroopale lihtsalt "põgenikke" pähe määritakse!!! Kindlasti on ka nende seas erandeid!! Ja kindlasti on ka neid, kes tahaks tööd teha!!!! Kuid siiski on suurem osa neid, kes ei taha, kes ainult nõuavad!!!! ME EI HAKKA: muutma nende pärast oma toitumisharjumusi (sealiha), ehitama mošeesid, koos nendega pead vastu maad taguma, vahetama riigikeelt, vahetama rassi, aktsepteerima naiste vägistamisi,tegema tööd et neil parem oleks, kunagi leppima sellega et otsustatakse meie eest!!! EI PAGULASTELE!!!!!!!!!
Vasta!
Intz: Joppenpuhh
Nahhui neid pigisid siia vaja makske omariigi inimestele raha mitte mingi sisserännanud ahvidele või nende eest :) naljaasi see eesti valitsus!!!
Vasta!
Urmas: EI
... sest need kes tahavad immigreeruda Eestisse tulevad k6ik valedest kohtadest.
Vasta!
Rene: Ei pagulastele..
....
Vasta!
Toomas: Ei pagulastele..
KINDEL EI !
Kulla HEA ! Oled EESTI RAHVA HÄVITAJA ja sind tuleks samuti välja saata !
Harri: Ei ei ei
Nemad ei hakka kunagi tööle ega ka
õppima midagi. Nad ei ole võimelised sulanduma ühiskonda.
Vasta!
Mare: ei-immigratsioonile
Kui tegemist oleks naiste, laste ja vanuritega siis võiks rääkida põgenikest. Aga tegelikult põhimass põgenikset on 20-30 aastased täisjõus mehed kes peaks oma kodu kaitsma ja arendama. Sellised pürgivad Eestisse kus pole omal rahval tööd (tööd otsime ise võõrsilt , et elada ja Eesti jäänuid vanureid aidata).Me töötame riigis kus on pagulased ja näeme kui usinalt nad tööd teevad. Paljud neist on kurjategijad kes on röövinud kümneid inimesi paljaks et 3000-4000 eurot inimkaubitsejatele maksta. Mina töötan päevast päeva, aastast aastasse aga minul sellist raha ei oleks kusagilt võtta!
Vasta!
Eilar: EI POOLDA MASSIMMIGRATSIOONI
Meenutagem lasteluuletust "Mägra maja"....
Vasta!
Annely: Kindel ei!
Paljud eestimaalased üritavad hakkama saada palgaga, mille eest saab ainult kõige odavamat toitu ja kaltsukatest riideid. Elekter ning igasugune küte on nii kallis, et inimesed peavad valima toidu ja sooja toa vahel. Väga paljud inimesed on olnud sunnitud töö leidmiseks kodumaalt lahkuma. Kas noored tulevad siia tagasi? Meie inimesed ei pea hakkama ülal pidama võõrast kultuurist saabuvaid isikuid, kes ilmselgelt tööd teha ei soovi aga "oma õiguste" maksmapaneku nimel millegi ees ei tagane...
Vasta!
Jana: Absoluutne EI
Jäägu meie pisike kultuuriruum siiski meile!
Vasta!
Siim: Ei poolda.
Tahan elada Eestis. Mitte, et see hääbuks ära. Me võiks naaberriikidest eeskuju võtta. Et raske oleks selle maa hüvetest edu saada. Kes seda sooviks peaks ikka väga suure paberi jne majanduse läbi tegema. Näiteks nagu Soomes jne. Kuid me ei ole nii rikkas riik, et saaks veel meie riigi inimeste arvelt pagulasi üleval pidada. Ma ei saa aru miks ei räägid kõigest??? Hea küll tulevad siia, aga kuhu me nad paigutame üldse. Ei taha, et nad siia meie hüvee tulevad nautima. Niigi on meil endilgiu raske ja siis veel võõramaalane tuleb siia. Ja ei lähe hiljem töölegi. On lihtsalt ja naudib meie kulul elamist.
Ei Ei Ei Ei Ei Ei Ei Ei. Me bensiini aktsiisi osas kisasime. Teeme seda nüüdki. Kui me nagu mökkud pealt vaatame kuidas nad siia tulevad siis jahm. Saavad elamisloa ja siis juba nende sugulased ka tulevad. Tuttavad jne. Hoiame siis kõik kokku ja hüüame koos Ei.
Vasta!
Robert: EI
Ei poolda
Vasta!
Eliisabet: Ma ei poolda seda!
Vastikud mustanahalised. Nemad küll siia ei tule. Eesti riik niigi pisike ja meid niigi vähe. Lõpuks nad ju siit ei lahku, sünnitavad aina juurde. Ma ei ole rassist, aga see on juba liig mis liig!!
Vasta!
Aare: Ma ei poolda seda!
Kui Teil on ehk mõned kahtlused, et mida sõna "rassism" tähendab, siis informeerin Teid, et täpselt selline seisukoht, mis Te siia kirjutasite, on sõna-sõnalt rassismi definitsioon.
Marko: Mina
olen siis küll rassist, neegrid jäägu Aafrikasse!!!
Aare: Vastutustundest
On ilmselge, et Eesti ei saa ülejäänud maailma probleemide suhtes silmi kinni panna ja öelda, et meid ei huvita. St, et põhimõtteliselt saab, aga siis me muutume Põhja-Koreaks. Ja kõik need, kes siis kirjutavad, et kuidas eestlased on nii hirmus vaesed, siis võiks teha sellise eksperimendi, et käia natuke aega Eestis ringi ja siis teha ekskursioon näiteks mõnda Liibanonis asuvasse pagulaslaagrisse, kus nüüd juba mitu aastat elavad Süüria sõjapõgenikud. Ja siis öelda neile seal telkides elavatele inimestele, et neil on väga okei seal elada, aga meil eestis, vot siin elavad kõik nii halvasti, et me pagulasi aidata küll ei saa.
Vasta!
Marko: Need
murjanid ei ole grammigi Eesti asi!!!!
Jane: Jane: Kindel EI immigratsioonile
Muutkem tugevaks eelkõige enda karkudel kõndiva sotsaalsüsteemi ja siis hakakem teisi väljastpoolt aitama.
Vasta!
margus:
Ei ühtegi immigranti Eestisse!!
Vasta!
Riida: Riida ,Kindel Jaa
Mina kardan omas Koosa külas eestlaste pärast,kus vara vald on nagu riik riigis.Omavalitsuse ametnikud on enamus stagnaaegsed ametnikud ja edasi nende järglased ,kellel puudub haridus,piisab ainult sellest,et vanemad on juba stagnaajast valla tegelasd.Bussipeatses bussi odates ,kunagi ei tea millal ametniku võsuke oma BMW ga bussipeatusse ei põruta.Näide vara vallas vallavanema sex partneri juures põletas üks eestlane teise ära,Olles eelnevalt kirvega pähe lõõnud.Naine ,kelle pärast mõrv toimus,kiimaliste meestevahel ei kuulunud isegi menetluse alla.,kuna vallavanem maksis kõik kinni.Sellised on eestlased ja ega moslemid saa hullemad olla kui praegune olukord.Pigem moslemid kui stagnasistid meie riigis.
Vasta!
Tiiu: Riida ,Kindel Jaa
Tähendab sina arvad siis,et moslemid on kullapaid.Eksid väga!Ehk on sul parem endal mingisse moslemiriiki kolida,sest enamus eestimaalasi neid võõrast kultuuriruumist tulijaid meie pisikesse riiki küll ei taha!
kristo: Kindlasti ei
Meid eestlasi on niigi vähe ja siis tulevad veel siia mingid ahvid. Kindlalt ei
Vasta!
Ilvi: ei poolda
Eesti vabariik võiks rohkem aidata oma rahvast kellel elu ühel või teisel põhjusel ammasrataste vahele jäänud.
Vasta!
Sandra: Sandra Saar
Ei Poolda
Vasta!
Kätlin: ei poolda.
Eesti riik toetagu end arahvast ja siis kui enda rahvas on abi saanud vaadaku mis edasi teha.
Vasta!
Ilvi: Ilvi: ei poolda.
Las aitavad eesti rahvast...
Vasta!
Tiiu: Tiiu:Poolt või Vastu
Mind häirib see,et vastuhääli on nii palju kuigi kommentaaridest loen,et enamik hääletajaid on siiski petitsiooni poolt,ei ehk vastuhääl on lihtsalt nendele sisserändajatele.Milles asi?Ise kirjutasin ka varem kommentaaris :Kindel ei,aga see on immigrantide sissetoomise vastu,kindel jaa on aga petitsiooni toetuseks.Kumma kasti sisse pean siis klikkima???See küsimus on ka mõnel teisel kommenteerijal tõstatatud.
Vasta!
Ellen:
Olen vastu , on hirm eestimaa tuleviku ja järgmiste põlvkondade ning eestluse püsimajäämise pärast
Vasta!
Meelis: Kindel EI!
Näen siin Skandinaavias neid iga päev ja ei taha, et pagulased ka meie riiki vallutama tulevad, saame ikka kõigepealt eestlaste ja Eestimaa elud korda, tahaks ju kah ikka töötada kodumaal ja olla koos perega, mida kahjuks praegu lubada ei saa.
Vasta!
Meelis: ikka poolt
tegelikult oleks õige kõik vastu võtta ja avada klooga koonduslaager. EU-lt saaks papi kätte ja jäänused saadame taaskasutusse,st. seebiks!
Vasta!
Signe: EI!
Moslemistest pagulasi ei taha väikesesse puhtasse Eestisse.
Vasta!
Elvis: Hmm
Alustan oma arvamuse avaldamist sis algusest. Jah me olemeEuroopa Liidus, aga mäletate kes seda tahtsid? Kes tahtis Eesti krooni kadumist? Kes pooldas perekonna seadust? Kes tahab pagulasi? Meie otsustus õigus, sinu kes sa töötad maximas, lasteaias, tanklas või koolis, meie otsustus õigus võeti sellest hetkest kui astusime Euroopa Liitu. Nõukogude aegses Eestis tulid käsud keelud Moskvast, nüüd Brüsselist. Nüüd me peamegi taaskord hambad ristis oma viha alla suruma ja lootma et ühel päeval. Sest mida me saame teha? Protestime? Märatseme? Kommenteerime netis? Jagame, laigime? Valitsus ei suuda selgelt mõelda kuna kõik tiirleb ümber raha. Lehvitame homolippu, poeme Brüsselile sügavale perse, võtame aga kõik pagulased lahkelt vastu ja teeme nende elu paremaks kui Eestlastel endil.
Aitäh, pole tänu väärt!
Vasta!
Kalev: minu ei immigratsioonile
Fakte:
Soome uuring näitab, et üks tavaliselt moslemi "heaolu immigrant" toob endaga kaasa keskmiseelt.....arvake ära......125 "pereliiget".
"lõunapoolsed" kultuurid on äärmiselt enesekesksed, ekspansiivsed, suure järelkasvuga, ega võta uues kohas uusi kombeid omaks ja seetõttu võtavad meie ajalooliselt väljakujunenud ja vabadussõjaga juriidiliselt vormistatud territooriumi üle. Ugri hõimud on sarnastel põhjustel ka seni olnud hädas slaavlastega, kui siia lisanduvad uued rahvad, on meie kultuuri väljasuremine saanud suure kiirenduse, mis niigi on ohus tänu valitsuse praegusele tegevusele.
Eesti on juba praegu liiga suure sisserännanute osakaaluga rahvusriik(põhiseadusest lähtudes me peaks seda olema).
Isiklik seisukoht:
Ma tõesti arvan, et erinevus rikastab - lapse kasvukeskond kahe erinevast soost armastavate vanemate juures on kindlasti rikkam, kui maailmas on erinevad rahvused, inimrassid, kohalike oludega vastavuses väljakujunenud kultuurid ja liigirikas flora ja fauna, siis on maailm huvitavam ja mitmekesisem. Ükseteiselt võiks ja peaks õppima. On kahjuks väga mõjuvõimsaid huvigruppe, keda huvitab homogeenne, rassitu, rahvusetu, juurtetu linnastunud pangaorjadest hall mass.

Vasta!
Ergo: Patrioot
Kindlasti ei ole nõus et mu lapsed ja ma ise peaksid selliste loomadega koos samas riigis kasvama.
Meil on niigi juba kirju see inimkond siin eestis.
Meil on piisavalt töötuid ja ülalpeetavaid ja kodutuid ja muid eluheidikuid.
Katsume ikka kõigepealt enda inimestele katused peakoahale saada.
Vasta!
Küllike: Külli
Ei poolda
Vasta!
Ain: Ain
Andke andeks aga ei saa aru kuidas hääletama peaks. Kas poolt tähendab ei immigratsioonile või vastu tähendab vastu immigratsioonile. Igal-juhul mine ei poolda sellist massimmigratsiooni ja lahendama peab seda kuidagi teisiti.
Vasta!
Andrus: Tule taevas appi! Eiiiiii!
Kindel Ei!
Vasta!
Erki: EI ! !
Ega see head ei too :)
Vasta!
Mariika: Mari: MITTE MINGIL JUHUL ...EI POOLDA
Tahaks elada omal maal rahulikult...et ei peakas kartma oma ja laste elu pärast..ei taha neid terroriste ja vägistajaid siia..ei soovi et nad risustaks ja lagastaks siin
Vasta!
Reet: Vastu immigratsioonile
Meie maa on liiga väike ja iive madal, meil ei tasuks sisse tuua võõra kultuuriga rahvast, sest nad ei integreeru siin nagunii, see pole võimalik.
Vasta!
Jaanus: ei
Ei
Vasta!
Tõnis: Kindel ei
Ma arvan et kui needmustad ja kaltsupead peaxid tulema ss vb hakata Eestis omakohus tegutsema :/
ja meil endil on niigi vaesuses elavaid lapsi ja peresid aga miskipärast tundub et riiki see väga ei huvita mis on tegelikult väga kurb
Vasta!
Tõnis:
Ei sellegipoolest
Vasta!
Karita: Ei poolda
Ma ei näe põhjust miks peaksid mingid rätipead elama meie riigis toetustest paremini kui tööd rabav Eestlane. No tõesti ei saa aru sellest. Iga tahes vastu.
Vasta!
Meelis: Skandinaavia eeskuju
Pikka aega on Skandinaavia viljelenud nö pehmopoliitikat ja täna on pilt selline, et kaltsupead ja neegrid möllavad ringi nii, et põlisrahvas ei julge iitsatadagi.
Kas sellist tulevikku soovime näha ka meil , siin Eestis?
Kas selle pildi loomise eelfaasiks ongi elu välja suretamine maal, koolide sulgemise jmt näol, et murjamitele vegeteerimiseks ruumi luua ?
Bergeni tasulise WC seinal on kiri " Ameerikas ei peatanud indiaanlased imigratsiooni ja nüüd elavad nad reservaatides"
Sama teed lähevad ka need riigid, mis pooldavad pehmopoliitikat.
Õigem oleks see, et kui tulija kuu jooksul tööl ametlikult ei ole ja makse ei maksa siis madallennuga koju tagasi.
Sel juhul tasub isegi tagasisõidu kulud kanda- pikas perspektiivis on soodsam igati.
Vasta!
Ege: Ilmselgelt EI!
Olgu seal kus nende koht.. Pole neid siia Eesti vaja. Eesti riik mõelgu ennem oma rahva peale, nemad meile siin mingit kasu küll ei too. Pole siin lihtrahvalgi tööd, rääkimatta siis nendest, kellel puudub igasugunegi keele oskus ja vb ka kirjaoskus!
Vasta!
Alvar: Alvar
Vihaseks teeb mind see, kuidas seda pagulaste teemat üritatakse rassismiks tembeldada või siis väidetakse, et eestalstel puudub empaatiavõime. Asi ei ole üldse rassismis ega ka aempaatiavõime puudumises. Esiteks kui rääkida arvudest, siis ei saa räkida sellest 1000-st mida meedia üritab meile maha müüa. Esiteks oleks see 1000 vaid esimene laine ning mõne aastaga saab sellest 1000-st vähemalt 5000, sest juba siia tulnud nn "pagulased" toovad ka oma sugulased kaasa. Ja edaspidi määrab Euroopa liit uued kvoodid ja tuleb veel immigrante. Teiste maade kogemused näitavad, et nii võõrast kultuuriruumist pole võimalik inimesi integreerida, vägistamiste ning vägivalla kuriteod tõusevad sadades protsentides. Kui 30% eestlastest elab vaesuses, siis tuleks enne sellega tegeleda, kui tuua siia pagulasi, kes loodavad vaid riigi ülalpidamisele ning töö tegemisest pole huvitatud, nad on seda edukalt teistes maades demonstreerinud. Loomulikult on erandeid, aga valdav enamus just sellised on.
Vasta!
Tairi: Mina: ei poolda pagulaste tulekut Eestisse
Ei taha neid siia. Need aidsi haiged arvavad, et aidsist vabanemiseks tuleb vägistada valget naist. Varsti on eestis 10x rohkem aidsihaigeid. Kas riigikogus on vähe juhmakad või? Kui need mustad meie isandate naisi ja tütreid hakkavad vägistama, siis mõeldakse "no oli meil vaja.." . Teie seal riigikogus, enne kui millegagi nõustute, siis võiksite analüüsida, vaadata teiste riikide statistikat (kuhu on pagulasi viidud ja vaadata just kuritegevuse ja vägistamise %) ja prognoosida kas nad ikka integreeruvad meie ühiskonda ning kui palju see TEGELIKULT eestlastele nii finantsiliselt kui mentaalselt maksma läheb. Mina ei taha oma kodumaal elada hirmus! Kas isegi mina, 20aastane, olen tõesti teist arukam ja laiema silmaringiga?
Vasta!
Tõnis: landfield: Aita Jumal pagulastest röövlite eest!!!
Kuuldes sõnu "pagulane", "immigratsioon", "rätt", "neeger" jne, hakkavad minu ajus kellad helisema ja silme ette kerkib kiri: "Röövlitest rändtirtsude hordid saabuvad!!!"
Kellad helisevad senikaua kuni aju genereerib õige lahenduse ja tegutsemise etapid: koduümbrus tuleb miiniväljaga katta, pere saata keldrisse varjule, varuda hulga pesapallikurikaid ("lõpplahenduseks" aga ka tulirelvad).

Igasugused kohalikud multi-kulti ja pagulaste sissetoomise AJUDETA propageerijad ning mesimagusad õigustajad on riigireeturid ja eestlaste roojased vaenlased! Põlegu nad Põrgutules - aamen!

Vasta!
Helin: EI!
Pagulased on liiga erinevast kultuurist ja usuga, et nad lihtsalt ei sobi mingi valemiga siia.

Ma ei taha meie kallile kodumaale inimesi( olgu must või valge) kes maast madalast on õppinud, et valge naine on vägistamiseks, inimesi võib vabalt tappa, sest koraan lubab. Ja eurooplane on ju põline rikas, küll pappi maksab!

EI EI EI. On LIIGA palju riike, kelle pealt võiks õppust võtta ja näha, et kuritegevus TÕUSEB, tööd nad teha ei taha. Mis kuradi pärast see ÜLDSE probleem on? Euroopa Liit on selles kõiges süüdi, et ei ole karmilt neid lihtsalt tagasi saatnud! Nüüd näevad, et oh võetaksegi ja muudkui trügivad siia! Ajuvaba.

Kallid poliitikud, olge nüüd normaalsed ja pange sõna maksma. Eestis on elu praegu hea, me ei taha tunda end ebaturvaliselt ja maksta teiste eest! Tõepoolest, kui raha mujale panna ei ole, tõstke lastetoetusi, pange pensionile juurde jne!


Ja need, kes pagulasi avalisüli vastu tahavad võtta, käigu korra välismaal vaatamas neid "mõnusalt turvalisi" rajoone ja mõelgu siis, KUI "lahe" oleks neid integreerida.
Vasta!
Margo: Margo: kindel ei.
tegemist on selle sajandi katkuga. Sealt ei tule põgenikud, vaid kogu oma maise vara eest maffialt ostetud piletiga euroopasse parasiteerima tulnud saastaga, kes on teadlikud vaid sellest, et siin saab tasuta luksusliku elamise. Keegi saab maffialt raha, et inimkaubandus saaks veel suurema hoo sisse. Nad on inimkaubanduse ohvrid, kes tuleb koju tagasi saata.
Vasta!
Margo: Küsimus
Ma vaatan siin, et küsimus on kehvasti esitatud. Paljudel läheb sassi kas nad on küsimuse poolt või immigratsiooni vastu. seega on pilt üsna kirju
Vasta!
Triinu: Triinu
Ma ei taha elada hirmus ja lukustada oma kodu uksi.

Nimelt levib Aafrika mandril uskumus, et AIDSist on võimalik vabaneda, vägistades valget naist.

Enne selle ( http://uueduudised.ee/kas-sallida-voi-hukkuda/ ) artikli lugemist olin ka kahtlevas seisus, see artikkel räägib ainult natukene sellest kui tõsine on olukord.
Vasta!
Krista: EI
Kerigu kuradile oma usuhulludega, las Härra Rõivas läheb ja proovib kuukese elada nende keskel, vaatame kui hea see mõte neile siis tundub. Ei, veel parem, las see kogu 101 jütsi seal riigikogus elab natuke aega kusagil Soomes või Rootsis ja vaatab lähedalt mis need inimesed endast kujutavad, ehk siis saadakse aru, mis tegelikult toimub.
Vasta!
Lille: Ei immigratsioonile!
Kallid kaasmaalased, Eestalsed,Eurooplased, EESTI KODANIKUD. Kas Te olete tähelepannud mis toimus Prantsusmaal? Kõik need immigrandid keda avasüli vastu võeti mässasid seal nii, et Prantslased kannatasid, Prantsuse kodanikud. Miks seda vaja on?
Kui Te olete reisimas käinud siis Soome,Rootsi jms on samuti hädas sisserännanutega, sest nad kerjavad, varastavad. Kuidas Te aru ei saa?
Muidugi Eesti võiks võtta immigrante siia elama kui saaks kindlasti öelda, et nendest saavad tublid,ausad ja töökad inimesed. Kahjuks sellist kindlsust keegi meile ei taga. Sellepärast olen mina vastu..
Vasta!
Indrek: migratsiooni vastu
Petitsiooni sõnastus võimaldab lihtsalt valida VALE vastuse.
Kui valid "poolt" siis tegelikult oled immigratsiooni vastu ...
Huvitav, kes selle teksti välja mõtles?
Vasta!
Villem: Ei islamile!
Teised võiks tulla, aga islamiusulised jäägu sinna, kus nad on!
Vasta!
Kaspar: EI EI EI !
vägivald suureneb ja lähen isegi relva järele poodi !
Vasta!
Stibia: Jah: olge inimesed
Kas keegi seda ka teab, palju teie endi peale Eesti riigil keskmiselt kuus raha kulub? See jutt, et meie maksud lähevad võõraste toitmiseks, ajab kopsu üle maksa. Kas tõesti on eestlased nii kitsid, et ei ole nõus paarigi eurot kulutama kuus inimeste peale, kes on kodumaalt sunnitud lahkuma poliitilistel põhjustel? Need inimesed ei tule siia otsima paremat elu, neil pole lihtsalt enam võimalik kodumaal elada. Ma tahan näha, mis juttu teie suust tuleks siis, kui NSV Liidu aegseid Eestist lahkujaid oleks keeldutud vastu võtmast. Muidugi ma mõistan, et sellega kaasnevad ohud, eestlasti on vähe jne, aga need inimesed ei ole hall mass, kes tuleb meie raha pealt elama ja meie töökohti ära varastama: igal inimesel neist on lugu ning kuude ja aastate pikkused kannatused seljataga.
Vasta!
Tanel: Jah: olge inimesed
Äkki teed endale asjad selgeks ja tutvud teemaga - mida see saast euroopas endaga kaasa on toonud! Või on sul savi, kas me säilime või on meist varsti kuskil muuseumis järrl vaid lipp ja vapp...
Mati: Jah: olge inimesed
Oleks küll aga mitte kõrilõikajate jaoks! Ja need noored mehed, kes sealt paatidega üle lombi tulevad nüüd küll põgenike mõõtu välja ei anna. Ja kas pole kummaline, et ,,põgenevad´´ just need noored mehed, kes peaksid ise oma kodumaa eest väljas olema ja veelgi kummalisem, et nende põgenike seas ei ole naisi ja väikeste lastega peresid. Huvitav küll, miks??? Kas lapsi ja naisi ei ohusta sõda??? Siit edasi soovitaks enesel mõelda, kui seal kõrvade vahel veel vähekenegi midagi alles on!
Ivar: Ei poolda!
Mitte mingil juhul! Kui EL leiab, et neid musti tuleb aidata, leidku mõni teine riik, kuhu neid kupatada! Eesti (inimesed) ei vaja siia võõraid! Eesti praeguse valitsuse laseksin lahti (kui see minu võimalus oleks), kui see peaks EL-i eeskirjadega nõustuma.
Vasta!
Lauri: Kindel EI!
Kahju on seda kuulda, et tõeliselt kaalutakse seda. Kahjuks ei õpita nt Inglismaa, Rootsi, Prantsusmaa, Hollandi jne riikide pealt, kus on sisseränne tõeline probleem. Soovitan kindlasti vaadata dokumentaali Stacey Dooley kodukohast Lutonist, Inglismaal ( https://www.youtube.com/watch?v=SgKMI1wV0ps ). Mõelge, kas tõesti tahate, et väikeses Eestis hakkab midagi sellist juhtuma? Samuti, miks on enamus meessoost, kes soovivad saada Eesisse? Moslemi meestele on naised null väärtusega. Alguses küll naeratavad ja lubavad maid-metsasid ja kui saavad, mida tahavad siis kõik muutub. Kui ei usu siis minge nendesse maadesse ja vaadake ise. Moselmitel on omad reeglid ja seadused, mis on väga vastuolus meie tavade ja arusaamistega. Pole halvemat asja kui näha euroopa naist, kes on üleni kaetud ja ainuke, mida näed on helesinised silmad, mis pole kindlasti õnnest pakatavad. Seega mõelge natuke, mida teete!
Vasta!
Piret: Piret
Ei,immigratsioonile!
Vasta!
Tanel: EI, EI, EI, EI, jne...
Minu EI- sid see leht ei mahutaks. Ma peaksin olema viimane idioot kui ütleksin JAH meie niigi hääbuva rahva kiirkorras väljasuretamispoliitikale.
Vasta!
Kaido: asd
asd
Vasta!
Anti: as
Need keda EL meile vägisi kaela surub pole pagulased. Nad on illegaalsed piiririkkujad. Mitte kellelegi pole midagi immikrantide vastu kui nad on mõistusega inimesed kes tahavad tööd teha. Aga alaarenenud idioote siia vaja ei ole.
Mati: Mati.A.: Kindel EI immigratsioonile!
Minu kindel EI sellistele ,,põgenikele´´!!! Eesti ei vaja siia kõrilõikajaid!!! Need riigid, kes selle supi seal kokku keetsid, need riigid ka ise helpigu oma ,,kokakunsti´´ tagajärgi!!!
Vasta!
jane: Jane
kindel ei
Vasta!
Ilmar: Kurjus?
Esiteks, ehtne kurjus on teiste aitamise asemel neile meie omal maal lebensraum-i teha. Ega kui kohalike immigrantidega asendada neil sellest lõpuks elu paremaks ei muutu. Neid saab lihtsalt rohkem olema, ning probleemid süvenevad, sest kaovad ka aitajad nende endi kodumaal.
Teiseks, kui vaadata neid "põgenikke", siis enamjaolt on need noored mehed, kes jätnud oma nooremad vennad, oma õed ja oma vanemad (või ka oma naised, kuna abiellutakse seal noorelt) sinna sõjakoldesse ja/või muude probleemidega maha. Need samad noored mehed, kui neil mõistust peas oleks ja natuke julgust ka, saaksid neid samu probleeme lahendada.
Kolmandaks, seda valimatut pagulaste vastuvõtmist kasutavad ära nii terroristid (kes on avalikult öelnud, et nad seda teevad) kui ka korrumpeerunud poliitikud koostöös smuugeldajatega. Rahad saavad nad nii nendelt "põgenikelt" kui ka kohalikult maksumaksjalt. See on probleem millega tuleks tegeleda, mitte seda soodustada.
Vasta!
edwin: vastu
närigu kookost
Vasta!
Siiri: SIIRI : EI POOLDA
Meie kodumaa on selle jama jaoks liialt väike !!!!!!!
Vasta!
Lasse: Ei, ait2h!
Ma ei teeni nii palju et j6uaks pagulasi yleval pidada !
Ja ei ole meie rahvas nii tugev et suudaks murda tugevat muslimi usku rahumeelsesse s2ngi.
Vasta!
Jaan: Jaan; mitte mingil juhul
Skandinaavia näited seda kinnitavad
Vasta!
Martin: minu arvamus
Minu arvamus on, et ei ole vaja kõvatada siin kommenteerides.
On vaja tegutseda, kõik üksmeelsed peaks tegutsema.
Kui on valitsus, mis kodanikudele ei too kasu, mida kuradit me ootame siin?
Valitsus peaks toimima oma kodanikudele kasulikult ja toetavalt.
Organiseerima, et kodanikel oleks hea elada riigis, kuhu makstakse makse.
Hetkel on toime vastupidine.
Ei huvita Euroliit, kui euroliiduga kaasnevad riigi kodanikudele lõputud ...keeramised.
Kuidas oleks, kui pädevamad teeks avaliku kutse Eesti kodanikudele?
Eesti kodanikele, kes soovib riiki, mis toimiks kasulikult eesti kodanikudele.
Riik ei ole ettevõte ja kodanikud ei ole töötajad.
Kodanikud on pigem nagu suur pere, riik on pere eest vastutav.
Hetkel tundub igatahes, et riik toimib rahvaga pigem äritasandil.
Loodan peatselt tulla koos rahvaga uusi valimisi nõudma.
Ehk seekord saaks kokku valitsuse Eesti kodanikude jaoks.

Ja palun saage aru ka sellest, et vene rahvus ja riik on meie riig vennad ja õed!
Lähedastega on vaja läbi saada!!!
Vaadake nüüd uuesti!?
Kas on ikka vaja venevastast käitumist?
Nüüd on tulemas kaugemalt mitte meie rahvuse vennad ja õed.
On nüüd parem??
Paraku enamus immigrandid ei tule siia töö sooviga.....
Mõtelge ise!
Vasta!
Jörgen: ei poolda.
...eesti poliitikud on hambutud brüsseli käsu vastu. Eesti majandus on nõrk, sotsiaal abirahad on rahva mõnitamine. Majandust pärsivad kaudsed maksud ja üleüldse liiga kõrge maksukoorem. Nii ja nüüd võtame siia inimesed, kes on meie rahvavast, nõrgema haridusega ja kehvemalt koolitatud, siine tööturu jaoks.
Miks arvatakse, et need inimesed siin tööle hakkavad? Meie oma rahvas põgeneb siinse majanduse pärast, kuidas mõeldakse põgenikele töökohti luua ja neid koolitada. Eestis on vähe tootlikud töökohad, mistõttu on ka palgad nirud, neid töökohti pole oma rahvalegi ja nüüd peame leidma võimalused mingitele võõrastele pigidele, rätipeadest usuhulludele?
Uurigem, mis toimub prantusmaal, saksamaal, soomes, rootis, norras, taanis. Seal on pagulastega suured probleemid, vahest imbub isegi midagi uudistesse, kuid palju jääb kajastamata.
Mu mõte on see, et meil on endil probleeme, me ei pea lahendama teiste omi, teisest kultuurist pärit inimeste omi.
Lisaks on põgenikud noored mehed. Mis krdi. sõjapõgenikud need on. Minu teada on need desertöörid, kes tuleks piiripeal maha lasta oma kodumaa reetmise eest. Sõjapõgenik my aas, majanduslikel põhjustel tulevad siia!
Vasta!
Kristiine: ei poolda
Pààstame eestlaste vàljasuremise.moslemid ei ole inimesed.neid ei saagi millegiks nimetada.nad on tùhikargajad.
Vasta!
Eestlane: Ei poolda immigratsiooni
Kui on must, näita ust!
Vasta!
Angelika: EI kvootidele e petitsiooni POOLT
http://www.riigikogu.ee/pressiteated/sotsiaalkomisjon-et-et/sotsiaalkomisjon-varjupaigataotlejaid-ja-pagulasi-puudutavad-seadused-tuleb-ule-vaadata/
„Ei tohi tekkida olukorda, kus pagulased saavad toetusi tunduvalt rohkem kui täna enamik inimesi teenivad oma tööga,“ ütles sotsiaalkomisjoni esimees Aivar Kokk.
Sotsiaalkomisjoni esimehe hinnangul puudub Eestil võimekus suurendada vastuvõetavate pagulaste arvu ilma, et see lööks mõra meie sotsiaalkindlustussüsteemi.
„Eesti suhtub Euroopa lõunapiiril toimuvasse põgenike massilisse saabumisse täie tõsiduse ja osavõtlikkusega, kuid meie võimekusel varjupaigataotlejaid ja pagulasi vastu võtta on piirid. Ühe pagulase kulu riigile on umbes 20 000 eurot aastas, millele lisanduvad perekonna puhul ka vajaduspõhised toetused nagu toimetuleku- ja peretoetused,“ ütles Aivar Kokk.
SAMAS!
http://oiguskantsler.ee/sites/default/files/ylevaade_vaesus_ja_sellega_seotud_probleemid_lastega_peredes.pdf
• 2010. aastal elas absoluutses vaesuses 18,6% alla 18-a lastest. See on üle 45 000 lapse.
• Vaesusriskis või absoluutses vaesuses elas kokku 26% alla 18-aastastest lastest – so üle 63 000 lapse.
Vasta!
Tarmo: Ei immigratsioonile
Teritan juba sapöörilabidat :))))
Vasta!
Rein: Poolt või Vastu??
Tähendab ma ei saa aru, kas poolt olemine tähendab seda, et ma olen selle petitsiooni poolt või tähendab seda, et ma tahaksin neid heidikuid enda riiki.....

Ühesõnaga EI!, Ma ei soovi neid tüüpe siia ja seda väga selgel põhjusel.
Vennikesed käivad võõras riigis inimesi peksmas ja sis nõuavad veel enda kultuuri peale surumist riigi pärismaalastele - see ei ole lahe...
Vasta!
Ole: EI MUIDUSÖÖJATELE!!!
Aga Eesti taludesse võiks ju mõne "sulaseks" võtta,las õpivad ka tööga leiba saama ja muudavad meie rahva nahavärvi tulevikus kaunimaks.
Vasta!
Heli: Heli,
Ei mingeid pagulasi siia. Oma rahva eest valitsus ei hoolitse, nüüd neile antakse üle 1000 euro iga kuu toetust ja tule ela, süga tagumikku. Oma rahvas töötab sandikopikate eest ja vireleb. Varsti polegi meie maal kedagi muud kui võõras rahvas. Issand, ma ei tea kus on meie valitsuse mõistus kadunud või seda polegi olnud
Vasta!
Ülle: Ülle: Olen vastu
Taga targemaks läheb: Päts lasi venelased sisse, Ilves laseb moorlased.
Ennem ENSV, nüüd siis mooramaa. Valitsus võtab endale vastutuse tulevaste põlvede ees?
Eesti lipp omab uue tähenduse:siniverelised,
mustanahalised,
valged varesed?
Vasta!
Lehte: Mari
EI!! EI iialgi!
Vasta!
Sirli: Petitsiooni poolt ja pagulaste vastu!!!
See on julm, mis mujal riikides toimub! Seda meil vaja ei ole!
Vasta!
Reet:
EI
Vasta!
Alan: Vastu
Oma rahvas nälgib ja veel pagulasi toitma ja kõike nässsu keerama meie maal...
Vasta!
Katrin: Katrin:ei poolda!
mitte ühtegi murjanit eestisse,siin soomes näen neid iga päev küll ja küll,tahaks tulla tagasi eestisse eestlaste juurde!
Vasta!
Tiina: Ei
Ei poolda
Vasta!
HR: Ei Poolda
Olen Eestlane ja mind ei kotti välismaa pagulased siin!
Arvan ka,et kui peaks juhtuma,et pagulased tulevad siis tuleb meie eesti rahva nii ka venemaa appi sõdima ja mässama relvatega!
Vasta!
Erich: Jumalauta
Kui te olete immigratsiooni poolt, siis vajutage petitsiooni vastu! Te jälgige hoolega mida klikite!!!
Vasta!
Maret:
Maret-EI POOLDA.EI pagulastele,EI moslemitele.Meie laste ja lastelaste tulevik on meie kätes.
Vasta!
Ain: ELA OMA KODUS
kuulge sinisilmad!te ei tea vist elust ja ajaloost midagi et neid siia ihkate.eestlane põgenes omalajal suuragressori eest ja ehitas omale kümne küünega välisriigis elu need kes siia pressitakse ei oska ega tahagi tööd teha sest neid kohustatakse meid ülal pidama.tehke omale selgeks kes neid üleval hakkab pidama.olen enam kui kindel et need kes omale äraelamiseks raske tööga leiba peavad teenima sellega nõus ei ole.ametnikukesed kes riigilt raha saavad ja need kes tööga omale leiba pole teeninud sellest tõenäoliselt aru ei saa et riiki peavad üleval need kes rasket tööd teevad.vaadake rohkem telekat siis näete mida sisserändajad mujal tekitavad.iga roju kaitsku ja ehitagu oma kodu.
Vasta!
Andrei: Kindel EI.
Aga tundub et midagi teha ei saa.Ühesõnaga on meil elu siis läbi.
Vasta!
Helle: Ei immigratsioonile!
Kindel EI immigratsioonile.
Vasta!
Aime: Aime ei poolda
Eestlasi niigi vähe oma riigis segunedes jääb meid veelgi vähemaks
Vasta!
Kadri: EI immigratsioonile!
Lugupeetud petitsiooni koostaja, haldaja,
Palun kirjutage ja seletage lahti puust ja punaselt, et kõik aru saaks, poolt ja vastu valikud, nagu olen täheldand, neist saadakse erinevalt aru siin ja nii võivad minna paljud alt oma vastuse andmisega. Siiski petitsiooni mõte on koguda allkirju immigratsiooni vastu, mitte lasta tuulde või anda või anda võimalus arusaamatuste ärakasuatamiseks.
Ma siiski loodan,et vastu tähendab Immigratsiooni vastu. Mitte et poolt ei ole selle väite pooldamine. Seega väike ja lihtne selgitus kuluks siia igaks juhuks ära.

Vasta!
Paula: Oleme head, aga kelle jaoks?
Aitame siin teisi, kuid iga aasta leierdatakse uudistes, kui suur osa meie inimestest elab suures vaesuses ja viletsuses. Kodutunne peab siin inimestele katust peakohale ehitama ja inimesed annetagu. Riik võiks hoolitseda oma rahva eest rohkem. Kui siia neid mõnisada... varsti tuhat lasta, siis tuleb neid aina juurde ja juurde ning küll nemad juba oskavad ka siis nõudmisi esitada! Vaatame kuidas meie rahvas paremini elaks, siis võtaks alles neid võõraid tiiva alla.
Vasta!
Dea: Riina
Kuule Sina HEA...., ah et õpilane, ja nii tark! Laps räägib kui kana pissib...Või oled ise ka moslem.
Ja mis jutt, see nüüd olgu, kiri Ellele: ( EIle, siis mõtle mida tundsid soomlased või rootslased kui meid,armetuid sõjahaavadega tillukest rahvast enda juurde võtsid. ) Tule taevas appi, ise just väidad ,et tillukest rahvast võtsid soomlased aj rootslased vastu. Mis rahvast nüüd on jutt, kas Sa ``HEA``üldse aru saad mis rahvast on praegu jutt ?????
Vasta!
Dea: Riina
EI,EI,EI.....migratsioonile
Vasta!
Kadri: Vastu
Meie lähinaabrite/ teiste euroopa riikide ajalugu näitab et see ei too midagi positiivset ei riigile ega kodanikele. Hea näide Prantsusmaa.
Vasta!
Kadri: Ei immigrantidele
Kindlalt vastu!
Vasta!
Ene-maie: Ei immigratsioonile
Püüdkem ikka säilitada oma keelt ja kultuuri ja kes on huvitatud teistest kultuuridest, võiks neid ka külastada ja näha, mida nad endist tegelikult kujutavad.
Vasta!
Allan: EI
Mustad koju tagasi :@
Vasta!
Kristina: Ei
EiEIEI!!!
Vasta!
Vilme: Imigrantide vastu.
Meie väiksele Eesti riigile pole neid vaja,miks me peaks kordama teiste maade vigu,kõik on nendega hädas...Seda muinasjuttu pole vaja rääkida,et hakkavad meie riigis tööle-millise jõuga neid tööle saab,kes seda räägivad need arvatavasti ise ka ei usu seda juttu tööst...
Vasta!
Maria: Maria: EI POOLDA
Kahju, et rahva häält ei kuulata, sest ilmselgelt meil lihtrahval on palju rohkem aru peas, kui härradel Toompeal! Minge jalutage natuke ringi Helsingis, Stocholmis! Olen ise välismaal elanud ja tean täpselt, mis meid ees ootab! Meist saavad lüpsilehmad! Lootes, et keegi siin hakkab Eesti riiki teenima on ilmselge luulu. See abiraha, mida neile pakutakse siin olles läheb järgmiste pagulaste trantspordiks. Halloo poliitikud, kas tõesti tahate hävitada selle, mis esivanemad meile on loonud! Või soovite laulukaare all eesti hümni laulvat neegrit! Ärge hävitage meid!
Vasta!
Kätlin: INIMESED KES TE HÄÄLETATE IMMIGRANTIDE VASTU...
SIIS SIIN PETITSIOONIS TULEB HÄÄLETADA "POOLT" e. olete poolt(st nõustute) antud petitsiooniga, mis on "EI IMMIGRANTIDELE"
Paljude kommentaarid on küll immigrantide vastu, kuid hääletatakse vastupidiselt( arusaamata, et POOLT- hääl tähendabki antud petitsioonis seda. et ollakse immigrantide vastu)
Vasta!
Reelika: ei immigratsioonile
kuna töötan ise soomes ja puutun nendega igapäevaselt kokku siis olen nende pagulaste vastu nad on laisad,räpased ja mitte puhtust armastavad inimesed.nad ei tule meie riiki tööle vaid riigi kulul elama mis nii viga kui sa ei pea ise selleks midagi tegema et raha tuleks ja kas te arvate et nad on sellega veel rahul kindlastti mitte mida rohkem sa neile annad seda rohkem nad nõuavad.vaadake enda ümber eesti on vaeseid inimesi,perekondi täis kes ei saa ise hakkama,miks neid ei toetata nemad peavad ise hakkama saama nendest ei hooli keegi aga mingid pagulased tulavad ja neile antakse ja tehakse kõik.
Vasta!
Paul: Ei poolda põgenikemassi vastuvõttu
Inglismaa ja USA lubasid Teheranis meid Stalinile nagu kogu Ida-Euroopa ja tuhanded eestlased pidid põgenema või kaotasid elu ja tuhanded muulased tulid. Põhilise osa konfliktidest maailmas on põhjustanud koloniaalmaad, kes on ka suured kasusaajad nende riikide maavaradest ja relvamüügist. Nende kohus on ka probleemiga tegelda. Põgenikemassi vastuvõtt muudab meie elu eluks meile võõral maal. Ei minarettidele meie naabruses. Kui nõustutakse kvoodiga, siis see pole ainult üheks korraks. Siis tuleb neid igal aastal ja palju ja meie kaotame kodu oma kodumaal.
Vasta!
Evelin: Vastu
Vastu
Vasta!
Margit: Ei ja raudne EI
Riik peaks ennekõike mõtlema oma riigi ja rahva turvalisusele ja heaolule kui mingi aafrika põliselaniku, kelle taust tundmatu on, aidaku lapsi ja vanureid mitte täis tööjõus logardeid, vägistajaid röövleid, terroriste....
Vasta!
Mattias: varjamine
ma mötlen - mis vöib küll olla nende inemiste ajend, kes sellel petitsioonile oma toetuse andnuna, siisgit oma nime näidata äi taha. :D Pededest ja riigireeturitest ning riigii- ja oma rahvusesalgajatest tööandjate kartus? :D
Vasta!
Gert: K
Meil endal kolmandik rahvast immigrandid keda riik pole suutnud rohkem kui 20 aasta jooksul ühiskonda sulandada. Pidev hõõrumine ja poliitiline vastasseis kannab tänaseni. Tuues siia veel tuhandeid veelgi võõramast kultuuriruumist kergitame järgmise 20ne aastaga selle läve juba 50% peale. Ma tahan näha mis rahade ja mis rõõmsate ullikeste maksudest need programmid tasutakse ja kultuurilistest erinevustest tuleneva vägivalla ja vastuseisu lahendatakse? Kas nagu Rootsis, kus märatsetakse aeg-ajalt tänaval ja põletatakse autosid? Ei tänan, mina seda oma kodutänavatele ei soovi.

Meil Eestis endalgi inimesed kerjavad tänaval, et talve üle elada. Küte, elekter ja talveriided, naelkummid ja muu, mis pole kunagi lõunamaalasi vaevanud on meil igapäevased probleemid. Äkki lahendaks need enne, kui hakkame heade samariitlaste kombel võõraid aitama?
Vasta!
Eha: appi,
meie eesti rahvas, valged inimesed on niigi väljasuremisohus, lubamatu ja genotsiid meie vastu on muulaste siia massmigratsiooniga sissetoomine. alles mu 1 sõbranna ujus nõuka ajal lastega vist üle mere soome, et ellu jääda, mis te olete unustanud, kuidas mingi must, tuneeslane, siin oma eesti eide, laste ema vabalt maha lõi ? või kuidas venelased karjaga eestlastel kallal käivad pidevalt... mina, kui pisikeste iluduste vanaema ei saa mingi juhul olla nõus mustade võõrliigi siia sisse lubamisega !
kõnekeelseid väljendeid õpetage oma arvutiprogrammile.
Vasta!
ander:
kindlalt ei
Vasta!
Leimo: Kana
Ei taha pagulasi eestisse,
head aega etkar
Vasta!
Kirsi: Pagulaste vastu
Ei ole neid siia vaja. Nähkem teiste riikide taaka, mille nad kanda võtnud. Ja tehkem õige otsus, mitte lasta pagulasi Eestisse.
Vasta!
Indrek: ei poolda
ei poolda
Vasta!
Karin: EI
Me niigi vaesed, miks muidusööjaid veel vaja minema peaks?
Vasta!
Karin: EI
Me niigi vaesed, miks muidusööjaid veel vaja minema peaks?
Vasta!
Epp: Petitsiooni poolt, mustade immigrantide vastu! Hoidkem Eestit!
Oma rahvalgi muret rohkem kui küll. See veel puuduks, kui muret juurde tuleks!
Iga terve mõistusega inimene, olgu ta kasvõi poliitik, saab sellest aru.
Vasta!
Indrek: ei poolda
Probleem ei ole immigratsioonis kui sellises, vaid EU-poolses ülekohtus. Selle loogika järgi peaks näiteks Saksamaa võtma vastu suurusjärgus 50000 inimest, Prantsusmaa 35000 jne. Praegune tegevus on lihtsalt suurriikide poolne vähese sõnaõigusega Ida-Euroopa riikide kottimine ja EU-sisese demokraatia puudumise konstanteerimine. Praegune Euroopa Liit meenutab endist briti impeeriumi kus ilusate lubadustega meelitati liitu ja pärast tõmmati kott pähe.

Kolmandik Eesti elanikest on kas immigrandid või nende järeltulijad. Et üldse Eesti ja Lätiga võistelda, peaks ülejäänud EU võtma vastu lisanduvad 150 miljonit immigranti. Mis toimub on absurd.
Vasta!
Indrek: Kõigepealt kohalike elu elamisväärseks
ja alles siis mõtleme, kas võtame kedagi siia prii leiva peale. Pole normaalne see, et Eestis on 30% palgavaeseid, kes pingutavad, aga ikka järgmise palgapäevani välja ei vea.
Vasta!
Kairi: EI
ja veelkord EI!
Vasta!
Hr: EI
Raudne Ei immigratsioonile .
Vasta!
Hr: EI
Raudne EI immigratsioonile ...
Vasta!
Paula: Ei
Ei
Vasta!
TATJANA:
Ei poolda.
Vasta!
Mario: EI
Ma näen multikultuursust iga päev. Miks peab eurooplane muidusööjaid üleval pidama ?
Vasta!
Kalle: Ei immigratsioonile
Olen vastu probleemile, mis on kunstlikult tekitatud.
Vasta!
Raido: EIIII
Kui see riik tahab neid nii väga aidata, ehitagu sinna neile uhked elamud ja andku koti täis raha ka, siia neid vaja pole
Vasta!
Maarja-Liisa: Ei
Esmalt tagaks oma inimestele ikka kindla elukoha, toidu jne. Liiga palju on meil vaeseid peresid, kes ei suuda tulla toime endaga.
Vasta!
Mart: Neegrid koju
Jäägu oma kultuuri keskele. Tagasi saata
Vasta!
Liisa: Eesti rahvas EI TEA millesse nad end mässivad!
Minu prantslasest töökaaslane tuli mu juurde eile ja ütles: I'm so sorry about what's going on in your country :-( I hope they don't accept any questionable immigrants. Let me give you an example - the amount of Muslims and Africans in France relative to the total population would be as if there were 300 000 of them in Estonia. France is no longer France..." Ja nii edasi at rääkis kuidas ta isa ei luba ta 17 aastast õde isegi väljas pärast 6 õhtul, kuna on liiga ohtlik tütarlapsele... Mõtelge, kui Eesti populatsioonist 300 000 oleks pagulased, kes vihkavad sind lihtsalt sellepärast et sa oled valge. Ta rääkis ka sellest, kuidas tema kotile, millelt pilgu võttis oli kirjutatud - RÄPANE VALGE.... No okei, good luck ä....
Vasta!
Martin: Eestlased!
Mina kui väliseestlane, elades kaugel kodumaal, kannan oma südames ja hinges eestlase vaimu. Armastades oma eesti rahvust ja oma kodumaad, näen ma selgelt ette, mis võib juhtuda kui me avame uksed multikultuurile oma riigis. Selle artikliga ma toon välja peamised põhjused, miks meie kui eestlased, peame olema põgenike Eestisse paigutamise vastu.
Väga paljud inimesed kritiseerivad neid, kes on Eestisse pagulaste paigutamise vastu. Nagu näitleja Märt Avandi ,kes kritiseerib Kristiina Ojulandi, nimetades tema sõnavõttu pagulaste teemal absurd kuubis. Kusjuures Märt Avandi ise ei too välja ühtegi fakti ja ei anna ühtegi seletust oma põhimõtete toetuseks. Lugedes kõiki arvamusi, ma ei loe kusagilt välja, et keegi annaks adekvaatse seletuse, miks me peaksime lubama või mitte lubama põgenike vastu võtmist meie kodumaale ja selle tõttu ma soovin välja tuua konkreetsed faktid, miks meie riik peab olema immigrantide paigutamise vastu.

Läbi ajaloo on Eesti rahvas alati võidelnud oma vabaduse eest, säilitanud oma rahvuse ja teinud kõik selleks, et meil säiliks meie vaba Eestimaa, mida meie eestlased kutsume kodumaaks. Läbi sajandeid säilitas Eesti rahvas oma traditsioonid, kultuuri ja mis kõige tähtsam - säilitas haruldase Eesti rahvuse, mille eest meie endised põlvkonnad on andnud oma elu. Eesti rahvas on loonud rahva laulupeo, mis on traditsioon ning iga eestlase jaoks vabaduse hoidmise sümbol. Lähtudes USA, Rootsi, Suurbritannia, Belgia ja teiste Euroopa riikide kogemustest, on võimalik julgelt ennustada, et arvestades põgenike intellektuaalset taset, nende fanatistlikku usku ja nende rahva massilist arvu, ei jääks meie Eesti rahvusest, meie Eesti kultuurist ja Eesti omapärast midagi järgi. Need samad põgenikud, keda meie valitsus tahab sisse paigutada, suudavad muuta meie Eestimaa nii, et seda taastada ei ole enam kunagi võimalik. Need pagulased, keda meie Eesti riik tahab sisse tuua, ei oma meiega mingit kultuuri sarnasust, neil ei ole mingit ajaloolist kokkupuudet meie rahvaga, nad ei oma mingi austust meie kultuuri ja rahva vastu, nad ei hakka kunagi olema lojaalsed meie riigile ja nad ei saa kunagi olema eestlased. Ja nendele tahab meie Eesti valitsus anda võimaluse jätkata järgmise Eesti rahva põlvkonna rajamist!?!
Meil on suur, verine ajalugu Vene rahvaga ,kuid samas kellega meil on ka ühine ajalugu, kuna me oleme olnud sadu aastaid teineteisele naabrid, kuid meie kuulturi erinevuse tõttu me siiamaani õpime, kuidas elada ja teineteisega läbi saada! Läbi ajastute on olnud nii, et eestlane ei võta võõrast usku vastu ja ta ei soovi mitte ainult võõramaalasi endale naabriks, vaid ta ei soovi isegi teist eestlast endale naabriks. Sellepärast meie Eesti talud ei ole kokku ehitatud nagu see on näiteks Venemaal, vaid meie talud on teieteisest kilomeetrite kaugusel. Seda hukka mõista on mõtetu ja mitte intelligentne, see on meie eesti rahva omapära ja sellega tuleb arvestada.

Mõned eestlased kritiseerisid mind ja küsisid, kuidas minu suhtumine oleks pagulastesse kui Ameerika Ühendriigid, kus ma hetkel kasvatan oma kahte eestlasest poega, käituks samamoodi minuga. Minu vastuseks oli, et me ei saa võrrelda Eestit Ameerika Ühendriikidega. Ameerika Ühendriik moodustati algusest peale kui “Multicultural Country“ning kus on väga noor ajalugu, võrreldes Euroopaga, kaasa arvatud Eestiga. USA-s elab hetkel 320 miljon inimest ning kus oma rahvust ja oma kultuuri kui sellist praktiliselt ei eksisteeri.
Kui võrrelda Eestiga, siis meie kui eestlaste ajalugu on saanud alguse 13,000 aastad tagasi, mille tõttu on meil olemas oma rahvus, oma kultuur, oma emakeel, oma traditsioonid kuid meil on ainult 1,3 miljon inimest.
Ka Ameerika Ühendriigid ei soovi pagulasi endale ja neil on kohutavalt suur probleem, kuidas hoida immigrantide sissevoolamist kontrolli all. Ka ei anna Ameerika Ühendriigi nii sama lihtsalt Green Cardi ja kodakondsuse taotlemine võib nõuda 10 aastat aega ning palju rahalisi investeeringud. Samuti nõuab Ameerika riik alla kirjutada dokumendile, et immigrandil ei ole õigus taodelda ühtegi riikliku toetust 10 aasta jooksul peale seda, kui riik väljastab isikule Rohelise Kaardi, mis võimaldab töötada ja elada Ameerika Ühendriikides. Ameerika riik teeb kõik selleks, et oma rahvus oleks esmatähtis! Kahjuks meie Eesti riik annab pagulastele 10 korda rohkem rahalist toetust kui oma rahvale, ilma et need immigrandid on meie riigi privileegid ära teeninud. Mitte ükski demokraatlik riik puhtalt moraalses küljest lähtudes ei tohiks aidata kedagi teist enne, kui ta on aidanud oma rahval jõuda sellisele tasemele, et oma rahvas saab elada täisväärtusliku elu. Kahjuks hetkel oleme meie sellest veel liiga kaugel!

Minu suhtumist on nimetatud rassistlikuks ja ma näen, kuidas rassismi kasutatakse ettekäändena poliitikas vasturelvana nii USA’s kui mujal maailmas. Nii ka Eestis, kus rassismi ettekäändel surutakse meid vastu võtma massiliselt pagulasi, kus meie riigi maksumaksjad on kohustatud maksma nende elamiskulude eest. Minu suhtumine ja vastupanu ei põhine nende inimeste välimuses või nende nahavärvis, vaid see põhineb nende ideoloogias, mis on selgelt ning negatiivselt näidanud mujal maailmas, et need põgenikud moodustavad väga efektiivselt kahjuliku keskkonna rahvale, kes ei kuulu nende kultuuri. Kui need samad põgenikud vägistavad ja peksavad naisi ja lapsi, sest nende ideoloogiale põhinedes on naiste riietus liiga väljakutsuv, siis seda ma nimetan rassismiks. Kui need põgenikud, kes kasutavad vägivalda oma ideoloogia toeks ja oma usu propageerimiseks ja nad on vägivaldsed nende inimeste suhtes, kes ei võta nende usku või ideooloogiat omaks, seda ma nimetan rassismiks. Kui need põgenikud tunnevad rõõmu inimeste surmast, kes ei ole nende rahvusest, seda ma nimetan rassismiks. Need, kes võitlevad oma õiguste eest asudes ise riikides, kus pakutakse neile varjupaika ja kes saavutavad oma tahtmisi läbi hirmu, vägivalla ja vere valamise, seda ma nimetan rassismiks. Kuidas saab nimetada rassistiks neid inimesi, kes teevad kõik selleks, et ülalpool toodut vältida?
Me oleme liiga väike rahvas ja liiga väike riik, et avada uksed “Multikultuurile“

Eerik-Niiles Kross arvates on meil vaja sisse tuua immigrandid, kes tasakaalustaks meie maakondade rahvastikku. Hämmastav on see et, Eerik-Niiles Kross ei arvesta Rootsi immigrantide statistikaga, mis selgelt näitab,et muslemid on vallutanud kogu Stokcholmi ja keegi neist põllumajandusega ei tegele. Need põgenikud, kes on tulnud kõrbest, ei oma oskusi harida meie kivisi põlde. Selle asemel,et pakkuda naeruväärseid ja rahvale ohustavaid lahendusi, ma ootaks, et keegi meie valitsusest pakuks lahenduse, kuidas tõsta elamistaset meie Eesti töökal rahval nii Tallinnas kui maakondades ning kuidas moodustada positiivne täisväärtuslik elamiskeskkond, et eestlasel oleks töötasu Euroopa tasamel. Selle tagajärjel eestlane hakkaks palju kiiremini paljunema ja nii levivad pered üle Eesti. Sedasi saaks meie rahvas tasakaalustada ise ennast ilma immigrantide abita.
Meie Peaminister Taavi Rõivase arvates on kogu immigrantide vastu võitlemine põhjendamatu ja et see on inimeste paranoia ning Eesti konservatiivse Rahvaerakonna propaganda. Kuid ta ei räägi, kui palju on pagulaste vastu eesti rahvas, kes ei kuulu ühtegi Eesti erakonda. Ta ei arvesta rahvaga, kes kannatab oma kesiste elamistingimuste pärast ja ta ei tee mingeid edusamme, et rahva elamistaset tõsta, mida peaks tegema enne, kui me otsustame hakata teisi aitama.
Ta ei ole põhjendanud Eesti rahvale, miks me oleme sunnitud võtma vastu 9/11 terroristi Ahmed Abdul Qaderi, kes on tulnud salastatud Guantánamo vangist ning keda kõik teised riigid keeldusid vastu võtmast ja kes praeguse seisuga elab Eestis ning kui palju riik kuulutab raha tema üleval pidamise peale?
Taavi Rõivase sõnul massilist immigrantide sissepaigutamist Eestisse ei tule, sest pagulaste vabatahtlikul vastuvõtmisel tuleb arvestada Eesti rahvastiku 0,26 protsendiga Euroopa Liidu omast. Kuid ta ei põhjenda, kui palju kokku Euroopa Liit kavatseb paigutada põgenikke Eestise järgmise 5 aasta jooksul ja kui palju Euroopa Liidu Migratsiooni nõuded muutuvad aja jooksul kui immigrantide olukord muutub Euroopas hullemaks. Ta ei arvesta ja ei näe ette, mis muutused toimuvad Eestis 30-50 aasta jooksul pärast seda, kui me oleme legaliseerinud põgenikud meie riigis.
Kokkuvõtteks ma palun, nii valitsusel kui ka Eesti rahval vaadata olukorda suures plaanis ja enne kui me avame uksed ,me analüüsiks, mis endaga kaasneb meie praeguste otsustega meie järgmise põlvkonna elus. Minu kui Eesti kodaniku tugev arvamus on, et meie enda rahvas peab sama abi ennem kui keegi teine ja meie rahvus on liiga väike, et lubada multikultuurilist segunemist.
Vasta!
Tiina: Tiina
Kindel ei
Vasta!
Anneli: Anne
Olen näinud neid Itaalias, tööd ei tee, ainult nõuavad. Itaalia annab igale sisserännanule 5000 Eur algkapitali ja tasuta korteri. Lisaks suitsuraha(!), et elu ikka elamist väärt oleks...
Vasta!
Marie-Helene: Mitte mingil juhul!
Vabandust pagulased, aga ma tahan ka edaspidi väljas käia, nii, et mingi tõmmu härra, kelle jaoks otsekohene "EI" ei ole vastus, ei tule ligi tikkuma ega midagi hullemat!
Vasta!
Rein: Kalevipoeg.
Näete ise mis kõige lähemal meile Rootsis toimub.Mittemingeid moslemeid ega negrusid.Nad pole elus viitsinud tööd teha ega hakka tegema ka.Tehku omal kodus kõik ilusaks aga ei nagu kärbsed sitapeale kohal.Meil jagub omal ka kebabitehnikuid.Aitame siis Eesti meie kodu puhta hoida.Kujutage endale ette et tantsite jaani õhtul neegriga kaerajaani.Kuidas tundub.Õudukas.
Vasta!
riina: MARTIN:EESTLASED !
Tubli Martin. Kui vaid Sinu ja minu ja meiesuguste hääli kuulda võetakse.
Ma ise ka ``väliseestlane``no olude sunnil. Elan riigis mis asub Euroopas ,kuid pole Euroopa liidus.Päevast päeva , õlg õla kõrval peab elama MOSLEMITEGA. Keegi eestlane ei kujuta ette, kes ei pea koos nendega elama. Nad on vallutanud kogu riigi, RIIK on võimetu nende vastu! Nad paljunevad, nad on vägivaldsed,nende jube kultuur mida eestlane ei võtaks kunagi omaks, seda on NORM inimesel ültse võimatu omaks võttagi...Kui hr. Rõivas või keegi teine nossov ometi elaks kasvõi kuu aega nende moslemitega ühes kortermajas siis oleks tal asi selge !!! Või teised targutajad! Tule taevas appi ! ma ei oska muud ega kedagi muud enam paluda.Plaan oli tulevikus tagasi kodumaale naasta, kuid nüüd hakkan kahtlema mis teha, kui igal pool on moslemid siis ükskõik kus elad. KODUMAA IGATSUS ON NII ÜTLEMATA SUUR. AGA....!!!??? EI,EI,EI MOSLEMITELE EESTIS-EI !!!
Vasta!
Merlin: ei immigratsioonile
Ei ole nõus, et eesti tuuakse pagulased.
Vasta!
Raido: EI
KINDLASTI EI!!! LAS NAD OLLA SEAL KUS OLEMA PEAVAD! KEEGI EI TAHA HAIGUSI, VÄGISTAMISI, AHISTAMISI!
Vasta!
Ingre: Ei taha neid siia....
Pole vaja neid Eestisse...mul tuleb hirm peale mõelge mis meie väiksest Eestist saab.Olgu omal maal ja ärgu tulgu siia.
Vasta!
Riina: Ei immigratsioonile Eestis!
Meie Eesti riik EI ole selleks valmis!!!
Vasta!
Aarand: ei
Ei ole vaja neid kuradima pagulasi, tulevad meie rahu rikkuma ja meie eesti naisi vägistama. Varsti tuleb sellest päris suur mässamine. Igatahes on see ajuvaba.
Vasta!
Juss: marki
Kindel ei
Vasta!
Margit: EI immigrantidele!
See on juba tõestatud fakt, et siia maabuvad omal maal kuritegevusega aktiivselt tegelenud meesisikud, kes lihtsalt karistus hirmus siin nn pagulasi mängivad. Ja veel...need "head" kes siin rohelisi poolt hääli annavad - Kas julgete nendele vägistamisohvritele silma vaadata kui peale selle 1 intsidendi Vao külas veel neid masssiliselt veel-ja veel tulema hakkab???? Häbi võiks olla....
Vasta!
Endla: Ei poolda
Kuule HEA, oled sa ise ''pagulane'' või oled sa vaimsete puuetega, et niisugust juttu ajad!
Vasta!
Kirke: Ei poolda!!!
Riigis on niigi palju abivajavaid inimesi ja peresid kelle heaks seda raha kasutada. Aga ei oma rahva aitamiseks finantsi pole aga pagulaste jaoks teeme kõik mis võimalik . Aru on kaotanud see riik w?
Vasta!
Delyar: Ei!
Kõigepealt lahendaks ikka oma rahva mured.
Vasta!
marius: Olen vastu
Täna sadas mu ettevõtte uksest sisse 2 pagulasmeest. Palusid tööd. Oleksin isegi andnud kui ma poleks paar nädalat tagasi uut tehnikut juba võtnud. Mehed pistsid minu eitava vastuse peale karjuma, et olen rassist ning, et nende jumal karistab veel mind. No milleks mulle vaja siia selliseid draamakuningaid, kes viisakusest midagi erilist ei tea ning ihaldavad vaid valgeid naisi. Mehed seiskem oma riigi, vabaduse ja rahva säilimise eest! Kujuta ette, mis tunne sul oleks kui su tütar läheks pagulasele naiseks. Piirid tuleb tihedaks ajada ning pagulased maalt välja saata. Miks need pagulased Aafrika mandrile ära ei mahu? Võiksid ju rännata lõuna poole, mitte Euroopasse. Arvestage, et ühel hetkel Eesti mehe kannatus katkeb ja kui mõni neist puutub kellegi lähedasi, siis tuleb selle eest karistada ning seda kindlasti omakohtu kaudu, sest riigi leebus on üüratu ning mõtlemisvõime on puudulik!
Vasta!
Renna: Renna Ei soovi.
Ei immigrantidele,ei taha neid siia Elama.
Vasta!
Maryon: Ei poolda
Erirahvaste mured tuleks lahendada nende kodus mitte suunata nad mujale samu vigu tegema
Vasta!
Fred: Fred
Ei immigratsioonile
Vasta!
Merly: Merly
Kindel Ei PÕHJUS LIHTNE ME EI VAJA NEID!
Vasta!
Rene: Ei Soovi selliseid siia!!!
Kas tõesti on raske vaadata ja aru saada mis toimub juba mujal kuhu pagulasi on lubatud??? Mässud, vägistamised jne. Nüüd toimus ka siis eesti-pagulas-vägistamine! Kas julgete oma lapsi õue lasta kui kõnnivad siin ringi OMA KORAANIGA ja oma seadustega tsurkad??? On meile seda vaja? Taavi võiks olemasolevad enda juurde elama võtta, vaadaku siis mis saab!
Vasta!
Roman: rsk
ma ei luba seda!!!!!
Vasta!
Ligia: Ei poolda
Tahan,et Eestis oleks turvaline moslemitest
Vasta!
Katrin:
Ei poolda
Vasta!
Sirje: Sirje: Ei poolda
Tahaks rahulikult elada Eestis!
Vasta!
Maarja: ei poolda
Ma saaksin aru ainult sellisest versioonist, kui need kes lahkuvad kodust/kodumaalt, teevad seda vaid oma elu säilitamise nimel! Seega kui on tõesti riigis sõjaseis või on pomm kaela sadamas, siis on võimalus olla kuskil ainult niikaua, kuni on otsene oht elukaotusele möödas! Pärast peab tingimusteta Eestist lahkuma. Ning peidus olemise ajal on sul vaid esmavajalik eluks, seega peab põgenik tegema tööd, mille abil end elatada ( palk ei ole kindlasti suurem kui kodanikel) pigem vähem, sest ta saab niigi juba abi, eluaseme leidmisel näiteks! Ja kui ta tahab tagasi tulla, pärast Eestist lahkumist (n kodumaale tagasi) siis meie tavapäraste seadusepunktide alusel.
Vasta!
Kevin: Miks mitte pooldada neegreid?!
Ma saan aru, et okei 5% nendest tõesti oskab tööle minna jne aga enamus kes siia tulevad ütlevad meediale, et nad pole kunagi töödanud ss sõber müksab teda ja kohe vastab "ahjaa ma töötasin kunagi mehaanikuna". Nad saavad oma rahakese kätte meie maksudest ja taovad ona või siis nagu rootsis juhtus x3 suurenes vägistamine, kas te tahate, et oma laps vägistatakse ära enne kuni jõuab pimedal koju? Juba loobivad Eesti lapsi kividega ja löövad naisi! samas oleks küttematerjali paneks põlema neid.
Svenile pange kuuli ja lahkuge Euroopa liidust!
Parem tulgu juba Putin kallale kui laseks riiki trooja hobuse täis paadineegreid ja liivaneegreid!
Vasta!
Kauno: Kauno: Ei poolda!
Ei poolda!
Vasta!
Raivo: Racha:jagage seda linki nii palju kui võimalik.
Üritan lühidalt. Eu plaanib sisse tuua 56milj Eesti kvoot 1,73%= 968800. otsus on vastu võetud Daily expressi andmetel 2012a. EU manifest leiab, et suurim vaenlane on eu´le rahvusriik, tulevik multikulti.
2012a on antud ajakirjanikele ette juhend, kuidas tohib kirjutada pagulastest; omasooiharatest ja feministidest, ainult positiivse nurga alt.
Kutsun inimesi üles kaitsma oma isamaad, kogugem nii palju allkirju kui on eestlasi.
Vasta!
Kadri: Mina
Kui mulle kohutavalt meeldiks erirahvuslastega suhelda, elada pidevas rahvamassis kus üksteistest on täiesti ükskõik, siis ilmselgelt ma lähekski ära- sinna kus mulle meeldib. Aga mulle meeldib just siin, kus ei ole peale naabrinaise koera või poejoodiku mingeid ebameeldivusi.

Riigiisad peaksid esmajärjekorras pagulasrahva kohalviibimise omal nahal ära proovima koos oma järglastega. Miks nende lapsed peaksid seal olema kus ei ole pagulasi ega ohte.

Vasta!
Tätsu: Ei
Mitte mingil juhul!
Vasta!
Jaanus: mõtleme ette
Mõtleme ka tuleviku peale,missuguse Eesti me anname üle tulevastele põlvedele mitte ainult paarikümne aasta perspektiivis,vaid ka 1000 või 10000 aastat.Praeguse maailma rahvastiku hüsteerilise kasvu juures muutuvad ressursid,puhas õhk ja vesi hindamatuks väärtuseks,mida tuleks oma rahva tulevaste põlvede ellujäämise nimel raevukalt kaitsta.Sellises ohtlikus olukorras peaksime oma piirid ühepoolselt sulgema ja valmistuma invasiooniks.Ja kui afrika ja teistel suurrahvastel hakkab ressursse väheks jääma,siis halastust ei ole,ning ei kehti mingisugused rahvusvahelised lepped,vaid kehtivad loodusseadused,kus nõrgemad hävitatakse!Sisuliselt on käivitatud moodne sõjata riikide vallutamine ja seda võimalust oleks rumal vähearenenud riikidel mitte kasutamata jätta,sest praegused seadused euroliidus on enesetapjalikud valgele rassile ja eeliseandjad mustadele rassidele.Kahurite asemel on tööle pandud sünnitavad mosleminaised ja koordinatsioonistaapideks ehitatakse moseesid!
Vasta!
Annica: EI POOLDA
Mingeid ahistajaid & vägistajaid küll siia vaja pole.
Vasta!
Knät: Ei
Eestis piisavalt probleem juba poole uusi vaja.
Vasta!
Tamar: Ei poolda
Kas keegi teab, kui kaua hoiab neegri ema sitta kinni? Meil ei ole siin väikses Eestis seda sitta vaja.
Vasta!
Andrea: Lol
Sest eestlased on natsid edasi kui muu maailm muutub üha värvilisemaks ja ilusamaks
Vasta!
Anne: Ei immigrantidele
Enamik neist tulid hea elu peale, sotsiaalabist elama
Vasta!
raimund: Ei Pagulastele.
Ei taha näha Eestis neid moslemi radikaale nii nimetatud pagulasi .
Vasta!
Kersti: Ei
Eesti on üks väheseid rahvusriike, kus on veel säilinud aastatuhandete pikkused traditsioonid, kultuur ja keskkond. Meie rahvas on niigi selles globaliseerumise tulvas mööda ilma laiali, varasematest sõdadest ja võõrvõimudest räsitud. Meil ei ole vaja lasta endist lihtsalt üle sõita. Enamuse nn " pagulaste" jaoks oleme me lihtsalt uskmatud-paganad, islam ei ole meie jaoks ohutu. Ma ei väida, et kõik tulijad on moslemid, või et kõik moslemid oleksid radikaalse suhtumisega, aga peaksite teadma, et tilk tõrva (mõtlen tõrva, millega saab katuseid tõrvata!) rikub ära kogu mee. Kindlasti peame me teadma, kelle me enda juurde koju lubame ja kes on valmis hiljem tagajärgede eest vastutama. Mina pole selleks valmis
Vasta!
Marvi: Marvi
absoluutne "EI" sellisel kombel vastuvöetavatele sissetrygivatele pagulastele !Nii erineva kultuuri ja maailmavaadetega tegelastel ei ole siia mingisugust asja,neil on omal maal kohti kyll,kuhu suunduda,tehku elu omal maal korda ,kodumaa vajab neid seal,noored mehed ,nagu nad on ! Olles maailmas palju ringi käinud ja näinud,on enamuse nende inimeste eesmärk vaid yx-heaolu mitte midagi tegemata !
Vasta!
Aili: Minu poolt: kindel EI
Oma kindla EI andsin ka siis kui Eesti astus EU-liitu.Kahujks hüüdja Hääl kõrbes.Jäin sinna 33% hulka.
Loodan et seekord nii ei lähe.. ja allkirjade kogumisest on abi..
Vasta!
Monika: Monika
Ei meeldi ja ei ole eestile lisa koormat vaja. Sorry aga see ei tule riigile kasuks! Tean riike kus nad juba elavad üks neist Austraalia! Ei ei ja veelkord ei!
Vasta!
Klarika: Ei immigratsioonile.
Minu armastus inimeste vastu ei saa üle minna vihaks oma rahva vastu. Seepärast ei saa ma öelda jah neile, kes ei vaja tegelikult meie abi. Nad tulevad siia lihtsalt meie kulul elama, samas kui meie inimene ei saa hakkama selle näruse palgaga, mis meile makstakse. Meie enda inimesi ei aita riik, siis ei tohi ta ka teisi aidata meie arvelt. Pagulaste sisse toomisega toetab Eesti inimkaubandust ja teeb kurja oma rahvale, tuues sisse kurjategijaid, kel pole ei haridust ega õiget kasvatust, töökogemusest rääkimata.
Vasta!
Sten: Kaheti mõistetav
Kommentaare ja hääletustulemusi vaadates tundub, et küsimus on kaheti mõistetav ja pole kõigile ühtemoodi arusaadav. Kas peaksin poolt või vastu hääletama, kui olen immigratsiooni vastu. Mulle tundub, et olen poolt "ei immigratsioonile", samas kui osad hääletavad vastu olles immigratsiooni vastu. Hääletus siinkohal ei näita eriti midagi.
Vasta!
Jaak: Õige!
Sõjapõgenike mitteabistamine on eestlaste, kes elavad siin Venemaa külje all, ja on ise aeg-ajalt sõjapõgenikud, üsna "huvitav" lähenemine. Kas kõik siin vastu poolt (või poolt vastu?) on ka nõus sellega, et nad ja nende lapsed saadetakse näiteks rootsist mõne meie suurnaabri invasiooni puhul kodumaale tagasi? Pärast Grimmi jms sündmusi on see täiesti reaalne stsenaarium. Ma soovitan soojalt rootslastel, soomlastel ja teistel kasutada seda petitsiooni nimekirjana eestlastest kes pigem surevad kodumaal kui püüavad end ja oma peresid päästa.
Vasta!
Eero: Klikk maha!
Selge on see, et mitte mingit reaalset ja otsest vajadust pole selliseid "pagulasi" Eestis vastu võtta. Nad leiaks omale tahtmise korral võimaluse varjupaiga oma kultuuriruumis ja naabruskonnas. Aafrika on vaba maad täis. Lisaks pole täisjõus hea toitumusega noortel mehepurakatel, keda me näeme paatides 98% ulatuses vaja mitte põhjamaale tulla pagulast mängima, vaid võidelda oma riigis välja elamisväärsed tingimused! Kogu see pagulasteema on osa EL suuremast ja teadlikult organiseeritud poliitilisest plaanist rahvusriikide nõrgestamiseks ja juurteta inimmassi genereerimiseks, keda on valitseval klikil mugavam manipuleerida. Oleme ju juba pikemat aega näinud, kuidas mitmetele Brüsseli plaanidele mingi keskselt juhitava €€€P moodustamiseks on rahvuslik ja antiglobaalne mõtlemine siin-seal saanud tugevaks takistuseks. Rahvale aetakse lihtsalt sotsialistlikku jama mingitest humaansusest, abistamisvajadusest jmt. Eesti on riik, millele jagatakse õnnetut makaroniabi juba aastaid aga ei palgavaesuse ega muu üldise vaesuse vähenemist pole kusagil märgata, see on hoopis süvenenud. Nüüd tekib küsimus, millest on valitsusel järsku suur veendumus uute makaroniabi saajate vastuvõtuks? Nonsenss!
Vasta!
Simona:
olen vastu
Vasta!
Kristin: Ei poolda
Ei poolda
Vasta!
Inga:
EI illegaalsetele immigrantidele! Üks nurgake Euroopast võiks nendest ka puhtaks/vabaks jääda!
Vasta!
Lidia: EI!
EI POOLDA!!!
Vasta!
Helle: Ei poolda
ikka, et igaüks elagu oma kodumaal. Kui nad ei oska seal elada, siis ei saa nad hakkama ka Euroopas.
Vasta!
Kaarlo: Teemade serveerimisest rahvale
Immigrantidevastaseid on oluliselt rohkem,kui välja paistab.
Aga oluline probleem on küsimuste esitamise sõnastuses - kuna inimesed on laisad, paljudel pole aega, või on nad lihtsalt päeva lõpuks kõigest tüdinenud, puudused organiseerimistes, jms...
Ehk siis - küsimused TULEB tõstatada nii, et kas ja kui palju on immigrantide sisselubamise poolt, mitte et kui paljud on vastu - see annab palju õiglasema tulemuse lihtinimeste jaoks, kes on hõivatud meie ühiskonna toimivana ja arenevana hoidmises.
Vasta!
Lembitu: Poolt
Ei immigrantidele
Vasta!
Urmas: Ei poolda.
Lennukisse ja kodumaale tagasi.
Vasta!
Kalev: Koll
Pepusse selline laste valitsus.
Vasta!
Kalev: Koll
Kindel EI, EI mingeid murjameid!!!
Vasta!
Elve: Ei poolda
Ma ei ole küll rassist, aga sellist "mustade" hordi ei suuda meie väike Eesti riik küll oma rahva sekka "sulandada". Ja pealegi! Jumal on loonud igale liigile just temale sobiva keskkonna, see käib nii loomade, lindude, taimede ja ka inimeste kohta. Ma küll ei tahaks, et aastate pärast on meie linna(riigipildis) äratuntavalt rohkelt musta ja ka kollasenahalisi... :(
Vasta!
Ene:
Islamiste,terroriste ei taha,moslemeid ka juurde mitte. Tõeliste abivajajatega on asi teine. Nahavärv ei loe,kõik on Jumala loodud.
Vasta!
AiriHark: Ei immigrantidele Eestis!
Ei ole vaja meile enam immigrante!
Vasta!
Margit:
Milline täie mõistuse juures olev, enesest lugupidav, oma maad ja kultuuri austav inimeselaps vastaks JA, lugedes igapäev röövimistest, vägistamistes, rüüstamistest ja lagastamistest mida need kallid külalised kogu Euroopas korraldavad
Vasta!
Mariliin: Ei poolda!
Kindel ei!
Vasta!
Heiki: Ajuvaba!
Miks peab üldse selline hääletus toimuma? Kindlalt vastu!
Vasta!