Ei Linnamäe ringristmikule

Linnamäe kaupluse juurde Läänemaal plaanitakse tavalise ristmiku asemele ehitada ringristmik. Väide,et ristmik on ohtlik,ei vasta tõele. See on täiesti tavaline ristmik. Plaanitava ümberehitusega muudetakse ristmik ohtlikuks ja ebamugavamaks.

Lähiaastail võetakse Eestis kasutusele 25,25 meetri pikkused autorongid. Kuna normaalse suurusega ringristmikku pole ruumipuudusel võimalik sinna ehitada, muutub väiksel ristmikul suurte autorongide liiklus väga problemaatiliseks. Samuti saab ringist suur oht ristmikul asuvale kauplusele.

Te ei soovi ju kaupluse peale külilivajunud puidukoormaid või bensiinitsisterne näha?
Võimatuks muudetakse ka veoautode parkimine, et juht saaks kauplust külastada.
Parkimiskoht Riguldi suunal põhjustab täiendavat ohtu. Veoauto, mis ei plaani sõita Riguldi poole, peab sooritama mujale sõitmiseks tagasipöörde. Tagasipöörde kohta ei ole planeeritud.

Kuna peatumisvõimalused halvenevad, väheneb ka Coop kaupluse käive.
Halbu näiteid sellest, kuidas liikluskorraldust muudetakse ja sellega mõni kauplus või toitlustusasutus raskesse olukorda satub, on Läänemaal palju.

Ajal, mil Transpordiamet likvideerib üle Eesti trassideäärsed WC d ja prügikastid, sest pole raha nende hoolduseks, ei tohi maksumaksja raha raisata tarbetutele asjadele, eriti kui see muudab liikluse ohtlikumaks ja ebamugavamaks.

Kaine mõistus peab võitma!
Palun toeta petitsiooni, kui oled sellega nõus.
Lisaküsimuste ja täpsustuste kohta võite küsida infot,kirjutades e-postile atslaats@hot.ee

allkirjade kogumine on lõppenud

24.01.2022 00:00 kuni 25.02.2022 23:59

29 häält

28%

Aktsiooni korraldaja

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.