Aita keelustada karusloomakasvandused!

Igal inimesel on võimalik endast nõrgemate heaks midagi ära teha. Kuna karusloomakasvandustes elavatel loomadel ei ole võimalik enda kaitseks välja astuda, on neil tarvis meie häält, et end kuuldavaks teha. Mitmed riigid on oma territooriumil karusloomakasvandused juba keelustanud, kuna on mõistetud, et tegu on loomade julma kohtlemisega ebavajaliku eesmärgi nimel. Keelustamise seadus jõustub tavaliselt kümneaastase üleminekuajaga, mis annab ka kasvanduste omanikele võimaluse äri ümber organiseerida.

allkirjade kogumine on lõppenud

16.04.2013 00:00 kuni 16.04.2014 23:59

7761 häält

155%

Sissevaade karusnahaärisse

Karusnahaäris kasutatavate loomade hulk suureneb iga aastaga. Karusnaha tootmiseks on rajatud suured karusloomakasvatused, kus kasvatatakse põhiliselt rebaseid, naaritsaid, jäneseid, kährikuid ja vähemalt määral ka teisi loomi. Kulude vähendamiseks ja tulude suurendamiseks peetakse karusloomi tööstuslikes tingimustes, mis ei võta arvesse nende heaolu.
Karusloomade kasukatest tehakse täiskarusnahkseid tooteid nagu karvamütse ja kasukaid, kuid viimasel ajal on tähtsaks tootmisharuks muutunud ka karusnahksete detailide (ribade, kraede, tuttide jm) tootmine. Euroopas tapetakse igal aastal üle paarikümne miljoni karuslooma.

Eluolud karusloomafarmis

Loomi peetakse väikestes traatpuurides, kus nad saavad väga vähe liikuda ja neil pole võimalik liigiomaselt käituda, näiteks ronida, ujuda või urgu kaevata. Puuris on neil alla ruutmeetri ruumi, kuigi looduses oleks loomale omane läbida päevas mitmeid kilomeetreid. Äärmiselt piiratud ja stressirikkad tingimused tekitavad apaatiat ja ebanormaalset käitumist nagu enda või puurikaaslaste närimine ja strereotüüpsed liigutused. Enamasti jagab ühte puuri mitu liigikaaslast, mis üksildust eelistavate metsloomade puhul lisastressi tekitab. Karusnahaloomad tapetakse 6-8 kuustena elektri või gaasiga.

Suund keelustamisele

Õnneks on paljud riigid mõistnud, et tänapäeva ühiskonnas pole karusnaha julmale tootmisviisile enam kohta ning paljud neist on kinnitanud seda oma seadusandluses, keelustades karusloomade kasvatamise sootuks. Austria, Horvaatia, Holland, Sloveenia, Bulgaaria ja Suurbritannia on karusnahatootmise täielikult keelustanud. Selle poole liiguvad mitmed teisedki Euroopa riigid. Eestis pole selleks kahjuks veel midagi tehtud.


Ära toeta loomade kannatuste jätkumist ja aita keelustada karusloomakasvandused!

Rohkem infot – www.loomadenimel.org/karusnahalugu


Aktsiooni korraldaja

Liikumise Loomade Nimel tegevus algas aastal 2006. Aastate jooksul on liikumine korraldanud erinevaid üritusi eesmärgiga teavitada avalikkust loomade olukorrast meie ühiskonnas. Rohkem infot
Loomade Nimel koduleheküljelt - www.loomadenimel.org

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Anneli: a
otseloomulikult selle keelustamise poolt!
Vasta!
Bronislava: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Angelli: Angelli
Igati keelustamise poolt!
Need oleks tulnud juba ammu keelustada!!! Mida siiani oosatud on
Sirli: Sirli
Keelustamise poolt
Irina: Помогите запретить зверофермы!
Каждый человек может что-то предпринять во благо более слабых. Поскольку пушные животные, живущие на фермах, не могут сами себя защитить, то за них это должны сделать мы. Уже многие страны запретили на своей территории фермы, где разводят пушных зверей, поскольку признано, что производство натурального меха — это ничем не оправданная жестокость. Закон, запрещающий зверофермы, как правило, предусматривает десятилетний переходный период, за который владельцы звероводческих хозяйств успевают реорганизовать свой бизнес.
Irina: Пушной бизнес
Количество пушных зверей, используемых в меховой индустрии, растёт с каждым годом. Для производства меха возводятся огромные зверофермы, где выращивают в основном лис, норок, кроликов, енотовидных собак и других пушных зверей. Для уменьшения затрат и увеличения прибыли их содержат в неподобающих условиях. Натуральный мех идёт в основном на изготовление шапок и шуб, но в последнее время из него стали производить много меховых деталей (вставки, воротники, помпоны и т. д.). В Европе каждый год убивают свыше двадцати миллионов пушных зверей.
Irina: Условия жизни на зверофермах
Животных содержат в тесных проволочных клетках, где они не могут вести себя согласно инстинктам, например, ползать, плавать или рыть норы. В клетке на одного зверя приходится менее одного квадратного метра площади; у животных совершенно нет места для естественных движений (на свободе же они могут преодолевать расстояния до нескольких километров в день). Постоянный стресс и теснота порождают апатию, страдания и неестественное поведение, в результате чего животные грызут себя или соседей по клетке, совершают стереотипные движения. Пушных зверей забивают в возрасте 6-8 месяцев при помощи электрического тока или газа.
Irina: Курс на запрещение
К счастью, во многих странах уже поняли, что в современном обществе больше нет места данному жестокому бизнесу и утвердили это законодательно, запретив выращивание пушных зверей. Австрия, Хорватия, Нидерланды, Словения и Великобритания полностью запретили производство меха. В этом направлении движутся и другие страны Европы. К сожалению, в Эстонии для этого ещё ничего не предпринималось.
Irina: Не способствуйте продолжению страданий животных и помогите запретить зверофермы!
Больше информации найдёте на веб-сайте
www.loomadenimel.org/karusnahalugu/rus
Kaja: Karusloomakasvanduste keelustamise poolt!
Karusloomakasvanduste keelustamise poolt! Häbi inimestele, kelle rahaahnuse tõttu elavad loomad sellistes tingimustes!!!!!!!!
Tanja: a
loomulikult keelustamise poolt!Mis inimesed need küll on,kes kannavad surnuid loomi enda sljas?
Merle: Poolt, kahe käega!
Ükski elav hing ei peaks taluma ebaõiglast vangistust. Kitsastesse puuridesse elama sunnitud loomad saavad hullema kohtlemise osalemiseks, kui kurjategijad. Ja seda kõike vaid inimese edevuse toitmiseks. Alatu.
Vasta!
Maria: Poolt, kahe käega!
Sekundeerin miljard protsenti! Ei ela enam ürgajas, et loomanahk ainus riietusvõimalus oleks, samas koheldi siis kindlasti loomi paremini kui praegu ning tegemist ei olnud iluküsimusega. Kuidas loomanaha kandmine üldse kuidagi esteetiline saab olla? Arenegem!
Yaroslav: Poolt
+
Vasta!
Svetlana: 1
Keelustamise poolt!
Lembi: Lembi:
Poolt
Vasta!
Merit:
Uskumatu, et see siiani keelustatud pole!
Vasta!
Aili:
keelustamise poolt!
Vasta!
Ger: Gerda
Ei ole nõus,et inimene peab kandma seda ,mis talle ei kuulu!!!
Vasta!
Mirjam: Gerda
Ükski osa loodusest - ei lina, ei puuvillapuu ega nafta, millest polüestrit tehakse, ei kuulu inimesele. Kõik on laenatud looduselt.
Marina: Marina Tofantsuk
poolt!
Vasta!
Marian: Poolt!
Looma kasukas on ilus AINULT looma seljas!
Vasta!
Valentina:
Poolt.
Vasta!
Kristina: Karusloomakasvandused ajalukku
On aeg selline julm praktika Eestis lõpetada. Keelustamise poolt!
Vasta!
Piret: Piret
Loomulikult keelustamise poolt.
Vasta!
Aurelius: Õige!
Mina leian samuti, et loomad ei peaks piinlema selleks et keegi lihtsalt hiljem mingite kasukatega eputada saaks.Aga kellel tõesti on vajadus jõukusega eputada, tehku seda kulla, hõbeda või kalliskividega.
Vasta!
Eleonora: +
Poolt
Vasta!
Viljar: Eesti eeskujuks
Mõelda, et enamik nendest jõhkra saatusega 150 tuhandest loomast on tiined ja kohutav ebaõiglus jätkub uuesti ja uuesti.. Loodan, et nulldolerants saavutatakse kohe ja riiklikul tasemel.
Vasta!
Julia: Angie
keelustamise poolt!
Vasta!
Viljar: Eesti eeskujuks nulldolerantsiga
Mõelda, et need 150 tuhat jõhkra saatusega looma on tiined ja selline brutaalne tegevus jätkub ja jätkub..
Nulldolerants riiklikul tasemel oleks ainuõige.
Vasta!
Kristiina: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Kirsti:
Poolt
Vasta!
Kirsti:
Keelustamise poolt
Kenneth:
Metsloomade elukohaks ei ole kitsad puurid!
Vasta!
Geidi: Geidi
Loomakestel on oma nahka rohkem vaja kui neid kandvatel edevatel eitedel!!!!!
Vasta!
Kenneth:
Metsloomade koht ei ole kitsas metallpuuris!!
Vasta!
Ljudmilla: Ljudmalla
+
Vasta!
Irina: Irina
Keelustamise poolt!
Vasta!
Irina: Irina
Keelustamise poolt!
Vasta!
Ann:
Lihtne valik, EI karusloomade kandmisele ja piinamisele edevuse nimel.
Vasta!
Zim: kannan nahka ja säästan loodust
Vaid alla kolmandiku maailma puuvillakasvatustest elab vihmavee peal, ülejäänud osa vajab eraldi niisutussüsteeme, mis põhjustavad paljudes põua-altides piirkondades veepuudust. Kõige suurem ökokatastroof, mida selle loodusliku tekstiilikiu kasvatamine on põhjustanud, on kunagise maailma suuruselt neljanda järve Araali mere kokkukuivamine. Mäletan, kuidas keemiaõpetaja meile Usbekistanist pärit valget puuvillatupsu näitas, seletades sinna juurde, et seal kaugel maal kasvavast toorainest meie puuvillased koolivormipluusid tehaksegi. Toona ei räägitud, et Nõukogude liidu puuvillakasvatuse niisutussüsteemid ammutavad tohututes kogustes vett Araali merre voolavatest Sõrdarja ja Amudarja jõgedest. Mullusest The Ecologist’ist võib lugeda, et aastail 1960–2004 vähenes Araali mere kogupindala 70%, mere sügavus on langenud 20 meetri võrra ja kunagised sadamad on jäänud kaldast 100 kilomeetri kaugusele. Isegi piirkonna kliima on muutunud – suved on kuumemad ja vihmavaesemad, kunagi vee all oleval alal möllavad soola- ja mürgitolmu tormid. Paarkümmend aastat tagasi tekkis ühe veekogu asemele kaks – Väike-Araal Kasahstani territooriumil ja Suur-Araal Usbekistani poolel. Õnneks esimene neist on viimastel aastatel pärast vastavaid abinõusid vaikselt taastuma hakanud, ent Suur-Araal jätkab kahanemist ning vesi on taimekaitsevahendite ja väetiste jääkidest äärmiselt saastunud.

Järve veetase püsis küllaltki stabiilsena (keskmine kõrgus üle maailmamere pinna oli 53 m) XX sajandi 60. aastateni.[1] Järvevee läbipaistvus oli kuni 25 m ning keskmine soolsus 9–10‰.[4]

Enne järve kuivamise algust ja soolsuse suurenemist oli Araali meres riimvesi. Järv polnud kuigi sügav (keskmine sügavus 16 m[2]) ning selle põhjas oli rikkalikult muda ja orgaanilist ainet. Pea kogu rannikupiirkond oli kaetud rohke taimestikuga, näiteks Sõrdarja ja Amudarja mitmekesised ja suured ökosüsteemid olid omavahel ühendatud liigirikaste märgaladega. Araali mere ökosüsteem oli üsna produktiivne, kuigi planktoni ja zoobentose taksonoomiline mitmekesisus polnud kuigi suur. Araali meri oli asustatud magevee kalafaunaga, kes oli kohastunud eluks riimvees ning käis kudemas mageveelistes jõgedes.[6]

Lisaks kaladele elasid Araali meres järgmised pärismaised loomad: keriloomad (57 liiki), rullikulised (15), vesikirbulised (14), ripsussid (12), karpvähilised (11), väheharjasussid (10), karbid (9), aerjalalised (7), vesilestad (7), teod (3) ja ümarussid (1).[7
Vasta!
Aviva: Aviva
Olen poolt, kõikide loomade poolt! Ja olgu see allkiri neile abiks ja kaitseks !
Vasta!
Marika: Marika M
Absoluutselt keelustamise poolt!!!
Vasta!
Helen: ...
See tarkpea, kes siin puuvillast pika jutu maha kirjutas võiks ju ometigi nii haritud olla, et teada, et nahk ja puuvill pole ainsad materjalid, millest valmistada riideid jne asju. Nagu ma aru saan, siis ta eelistab pigem julmal moel loomade piinamisest saadud materjali näiteks prügist moodustatud taaskasutatavale tekstiilile.
Vasta!
Ardi: ühtegi looma ei tohiks tappa inimese edevuse nimel
Ma ei ole põhimõtteliselt vastu loomade tööstuslikule kasvatamisele, kui seda tehakse loomi piinamata ja inimkonna toitmise eesmärgil. Erinevalt suurtest taimetoidu toetajatest, arvan-teaduskirjandusele toetudes-, et loomsed toiduained on inimese jaoks bioloogliiselt teatavalt määral asendamatud. Loomsete toiduainete taimsed või keemilised alternatiivid on parima juhul raskesti kättesaadavad või kallid, halvemal juhul ebaefektiivsed. Arusaadavalt, kui loomi toidu saamiseks tapetakse, pole ka mõtet nahku ära visata. Ilmselt aga pole karusloomade karvane nahk tänapäeva inimese jaoks asendamatu produkt, mille mitte tarbimine ohustaks ellujäämist. Tööstuslikult toodetud kiududest on tänapäeval võimalik valmistada kõik riided (kusjuures oluliselt odavamalt!), mida inimene soovib või peab kandma. Karusnahkadest on saanud edevuse sümbol. Pelgalt inimese edevuse nimel ei tohiks tappa mitte ühtegi looma ja see ühtlasi võtab kokku ka selle, kuidas karusloomakasvatusse tuleks suhtuda.
Vasta!
Laura: Kindlasti POOLT!
Aitame neid, kes end ise aidata ei saa! Ükski elusolend ei vääri sellist kohtlemist, eriti veel vaid inimese edevuse nimel. Looma kasukas on vaid ilus looma enda seljas!
Sellise asja oleks pidand juba ammu keelustama, kahe käega poolt!
Vasta!
Hans: nahategemine moetööstuses tuleks keelata
aia blääd sa karusnahka teed
Vasta!
Liivi: L
Karusnaha tootmine on tarbetu ja kannatusi põhjustav.
Vasta!
Arnita: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Paula:
Keelustamise poolt.
Vasta!
Veronika: Veronika
Keelustamise poolt!
Vasta!
Karl: Karl
Muidugi keelustamise poolt!
Vasta!
Berit: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Berit: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Tiina: Tiina: Poolt!
Pooldan ka Eestis karusloomakasvanduste keelustamist esimesel võimalusel!
Vasta!
Liis: POOLT
Kohe kindlasti
Vasta!
Renate: Renate: Keelustamise poolt!
+++
Vasta!
Maarja: Sellistes tingimsutes looma pidamine on lubamatu!
Toetan keelustamist.
Vasta!
Aime: Karusloomakasvanduse keelu toetuseks.
Karusloomakasvandustes elavatel loomadel ei ole võimalik end kaitsta, seetõttu peame neid ühiselt kaitsma! ( lõpetada elusolendite julm kohtlemine!)
Vasta!
Piret: jah.
Karusloomakasvanduste keelustamise poolt.
Vasta!
Anna-stina: LadyFest Tallinn
Keelustamise poolt!
Vasta!
Kristina: !
Ammustel aegadel kasutati jah sedasorti nahka, kuna midagi muud inimestel polnud ja sooja pidi ju kuidagi saama. Tänapäeval on erinevaid materjale, vali millist tahad aga edevad inimesed ei saa üle oma karusnahast. Need loomad piinlevad selle nimel, et teie saaksite uhke välja näha. Minu silmis te pole uhked ega ilusad, sest te kannate endal seljas loomade valu ja piina. Häbi! Loomulikult olen ma keelustamise poolt.
Vasta!
Edith: Vastu loomade piinamisele!!!
VASTU!
Vasta!
Edith: Vastu loomade piinamisele!!!
keelustamise poolt!

Ksenia: Ksenia: keelustada!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Aet: Loomad...
ei tohi inimeste heaolu nimel piinelda.
Vasta!
Ksenia: Ksenia:
Keelustamise poolt
Vasta!
Kätrin: Jube
Kõikide loomade piinamine on jube!olen keelustamise poolt
Vasta!
Monika: Poolt!
Muidugi keelustada!
Vasta!
Aljona: Alja
keelustamise poolt
Vasta!
Kirsika: Kirsika
Keelustamise poolt.
Vasta!
Aivar: Poolt
Poolt
Vasta!
karmen: Kätlin
KINDLALT keelustamise poolt !!
Marje:
Ebaõiglane käitumine tuleb keelustada
Vasta!
Carol: Poolt
Ei poolda vägivalda!
Vasta!
Cris: Cris
Keelustamise poolt
Vasta!
Владимир: Vladimir
Loomulikult keelustamise poolt.
Vasta!
Kadi: K.
Keelustamise poolt.
Vasta!
Kätlin: Poolt
Selline asi tuleks ära keelata!
Vasta!
Laima:
selline õud tuleks kindlasti keelustada!!
Vasta!
Helen: Helen
Keelustamise poolt!
Vasta!
Kri: K
Poolt!
Vasta!
Mario: PEAB KEELUSTAMA!
Aitab loomapiinamises ja sellega rikastumisest!
Vasta!
Ege: Ege
Selles küsimuses ma mõistan kõige rohkem hukka neid inimesi, kes kõlaval häälel kuulutavad, et "Kannan jah nahka, ja olen uhke selle üle" või, et: "Meie esivanemadki kandisd nahka ja see on loodust säästev"

Tegelikult kandsid meie esivanemad ainult selliste loomade nahku, kelle liha nad sõid või kes olid neile otseselt ohtlikud. Ükski nendest loomadest ei elanud sellistes kohutavates tingimustes nagu on karusnaha kasvandustes (kuurid, mis deformeerivad jäsemeid, toit mis tekitab kõhulahtisust et oleks kergem koristada - kui üldse koristatakse, hukkamismeetodid mis ei ole kaugeltki efektiivsed ja lõppevad mitmekordse elektriandmise ja elusate loomade nülgimisega).

Ekstreemselt ebainimlikule käitumisele tekivaki ekstreemsed vastalised - nagu peta. Ja vabalt võin arvata, et need on halvad inimesed, kes sellist teguviisi heaks kiidavad.
Vasta!
Marie: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Jerely:
Ükski elusolend ei vääri sellist kohtlemist,eriti veel inimese edevuse nimel.
Sellise asja oleks pidanud juba ammu keelustama.
Kahekäega poolt!!!
Vasta!
Marleen: Marleen: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt ! :)
Vasta!
Marleen: Marleen:
Keelustamise poolt ! :)
Vasta!
Tuuli:
Keelustamise poolt
Vasta!
Helene: Keelustamise poolt!
Polnud isegi teadlik, et Eestis spetsiaalselt selliseks otstarbeks loomi kasvatatakse. Tundus, et sellised ärimudelid on jäänud minevikku. Muidugi keelustamise poolt.
Vasta!
Piret: jah.
Karusloomakasvanduste täieliku keelustamise ja kaotamise poolt.
Vasta!
Andrei:
100% kindlasti keelustamise poolt.
Vasta!
Marily: Kindlasti keelustada!!
KOHE!
Vasta!
Ulla:
Tänapäevaste võimaluste juures on karusnahka riietumine barbaarne. Arusaamatu, kuidas seda seejuures nimetatakse luksuseks....
Vasta!
Sandra:
Vasta!
Elena: Vastu
Keelustamise poolt!
Vasta!
Mo: mo
keelustamise poolt!
Vasta!
Elena: K
K
Vasta!
Kadi: Kadi :
Lõpetage loomade piinamine! Raha ei saa olla tähtsam hoolimisest! Keelustamise poolt!
Vasta!
soovide: kas siin hääletaja on selgroogne või kameeleon?
Teen ettepaneku välja selgitada, kes siin hääletanutest omab tõepoolest selgroogu ja kes on emotsionaalne kaasajooksik. Noh, selline kes omal ajal õhinal oli pioneer ja siis komsomol ja siis kohe rahvuslane, kes äris Viru ees teksaspükse. Kuidas seda teha? Lihtsalt: igaüks, kes on siin hääletanud ettevõtluse sulgemise ja keelustamise poolt, maksab koos teiste keelustajatega kinni selle ära keelatava ettevõtja prognoositava kümne aasta tulu. Selline ongi kusjuures Euroopa harilik praktika. Toonitan kusjuures, et mul pole aimugi, kes on see ärakeelatav ettevõtja jms. Mind lihtsalt huvitab, kes siin häälekalt esinenutest on selgroogne ja kes on kameeleon. Tean juba ette, et siin läheb diskussiooniks, et miks peaks kapitalistile midagi kompenseerima ja miks mina ikka pean, et ma olin siin lihtsalt kogemata kodanikuühiskonna nimel karjumas :-)
Vasta!
Elisabeth: kas siin hääletaja on selgroogne või kameeleon?
Mis asja? Miks ma peaks talle midagi kompenseerima???????? Algul ta piinab loomi ja ma pean talle oma raha andma?? Loogika su väites puudub. Kui tuli aju sellist äri välja mõelda, siis tuleb ka uus idee. Ja sinu kommentaar on näide sellest, mida need ettevõtjad tegelikult mõtlevad: ei huvita neid mitte keegi ja mitte miski peale raha!
Martin: kas siin hääletaja on selgroogne või kameeleon?
Miks peaks omanikele midagi kompenseerima, kui nende äritegivus on ebaeetiline: ebavajaliku asja jaoks vangistavad nad tuhandeid metsloomi väikestesse puuridesse. Kas sama loogika järgi tuleks siis ka narkoärikatel ja nt. illegaalsete koeravõitluste korraldajatel saamata tulu kompenseerida, kui nende ärid kinni pannakse? Ok, need asjad on illegaalsed, karusnahakasvatus hetkel legaalne, kuid tuleks lähtuda pigem eetikast. Nii et ma ei saa aru, miks peaks ebaeetilise tegevuse eest veel peale maksma inimestele.

Pigem võiks teha nii, nagu ka paljudes teistes riikides, kus karusloomakasvatus keelustatud on: võiks olla üleminekuperiood, nt. 10 aastat, mille jooksul oleks omanikel aega äri ümber organiseerida ja liikuda nt. teise ärisektorisse. See arvestaks ju ka omanike huvidega.
alo: kas siin hääletaja on selgroogne või kameeleon?
mul on täiesti savi, et see loomapiinaja tulu ei saa. Oleks nende loomade elu- ja tapmistingimused vähemalt ok aga üldiselt on tapmine ka väga sadistlik, siis võiks veel äkki aru saada aga need kuramuse ettevõtjad ongi pohuistlikud raha lugemis masinad lihtsalt ja nende tulu my ass.
Ja mul jumala savi kas see Lasnakorski Julja saab omale jälle uue krae ümber kaela panna või mitte.
väino: ebaeetiline.
ebaeetiline.
Vasta!
Sam: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Miina: !
Keelustamise poolt!!!!!
Vasta!
Emilia: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Siret:
KEELUSTAMISE POOLT!!!!
Vasta!
Janne: Janne
Poolt ofc!
Vasta!
Laila:
Loomulikult vastu!
Vasta!
Karl-Robert: Loomakasvanduste
keelustamise poolt!!
Vasta!
Paula: Keelustamise poolt 100% !!!
Kõik elavhinged on väärt elamist! Loomade tapmine ja piinamine on samamoodi kuritegevus. See peaks üle maailma rangelt keelustatud olema!
Vasta!
Laura: Arvaja
Täielikult keelustamise poolt! Inimesed tehke oma silmad lahti!!!!
Vasta!
Laura: Arvaja
Inimesed andke oma hääl, et keelustataks see kole juhtum!
Karl-Robert: .
keelustamise poolt!
Vasta!
Karl-Robert: Tiina Viira
Keelustamise poolt!
Vasta!
Jüri: Jüri
Kindlasti vastu !
Vasta!
Kertu:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Jüri: Jüri
Ma usun, et keegi ei tahaks olla nende loomade seisukohas !
Vasta!
Kristel: Kristel
Keelustamise poolt 100 % !!!
Vasta!
Maria: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt
Vasta!
Jüri: Jüri re:
keelustamise poolt, eelmine hääl läks valesti !
Vasta!
Aet: Aet
Keelustamise poolt! Loomad ei pea kannatama inimeste pärast.
Vasta!
Reelika:
loodan südamest, et see petitsioon sel korral ka kuhugi reaalselt välja jõuan ja korda saata suudab! vastik räpane äri
Vasta!
kristi:
Loomulikult keelustamise poolt!!!
Vasta!
Helen: .
Keelustamise poolt
Vasta!
Kätlin: Poolt
Olgem inimlikud!
Vasta!
helen: hm
keelustamise poolt
Vasta!
Tanel: Keelustamise poolt!
Trahvida neid kes keelustamise vastu on! Trahv 5000 eurot per arvamus!
Vasta!
Natalja: Keelustamise poolt!
Nii ei tohi.
Vasta!
Ksenia: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!!!!!! Kuidas on see üldse võimalikm, et loomad elavad sellistes olukordades?!
Vasta!
Tairi: Keelustamise poolt.
Ma näiteks ei teadnudki, et ka Eestis sellise julmusega tegeletakse. Muidugi keelustamise poolt!
Vasta!
Ingrid: KEELUSTADA!
Lõpetada loomade piinamised, nende vangistamine!
Vasta!
Helina: Jenna
Olen igasuguste loomkatsete, karusnahkade ja muu loomapiinamise vastu, igaljuhul allkirjastan!
Vasta!
Sandro: Yuki
Keelustamise poolt!
Vasta!
Triin: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Jaanika: Jaanika.R.
See on lihtsalt jube mis nende vaeste loomakestega tehakse.Muidugi olen keelustamise poolt.
Vasta!
Jaanika: 18 aprill 2013 a.neljapäev.kell 16:48.
Keelustamise poolt!!!
Vasta!
Valerie: Help
Aitame loomi, et nad saaksid õnnelikult elada.
Vasta!
Jurga: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Ly:
Mis siin veel mõelda on, et kas poolt või vastu? Loomulikult keelustamise poolt! Riietumiseks on ka teisigi võimalusi. Võimalusi, mida kasutades ei pea maha tapma süütuid loomi- ainult selle pärast, et neil on ilus kasukas.
POOLT!
Vasta!
Merlin: Merlin
Poolt
Vasta!
Brenda: B
keelustamise poolt
Vasta!
Kärolain: Should animals be killed for their fur?
No. It is unethical and unnecessary.
Vasta!
Tanja: Tanja
>:(
Vasta!
Kärolain: Should animals be killed for their fur?
No. It is unethical and unnecessary.
Vasta!
Jana: Jana
Loomulikult poolt!
Vasta!
Aire:
Keelustamise poolt!
Vasta!
gertrud: keelustamise poolt
mida teed teistele, tuleb sulle alati tagasi. karma.
Vasta!
Gerli: Gerli
Kindlasti olen keelustamise poolt!
Vasta!
Sander: Sander: Kindlasti keelustada!
Selline käitumine inimeste poolt ei kõlba mitte kuhugi!
Vasta!
Kristo: Keelustamise poolt! - minu arvamus.
Miks me peame vaatama neid vaeseid loomi, kuidas nad muutuvad iga teise päeva järel halvatumaks, kui veelgi suudavad? Miks me peame vaatame neid kuradi modelle ja asju, mis kraed või mantlid neil seljas on? Meid ei huvita, mida kannavad inimesed seljas, vaid me huvitume just neist loomadest, kes peavad iga pügamise tõttu surema või surema hoopis selliste elutingimustega peldikus. Nüüd Teie, kuradi pügajad ja asjad, korjake oma kotid kokku ja andke see karusloomnaha firma ära loomahoiu kätte, kes teeksid neist loomadest veel seal MIDAGIGI. Nüüd mõtelege veidi, kui hea oleks, kui meie teeksime teiega täpselt samamoodi? Vastaksime samaga, mida Teie, tõpranahad seal teete.

Mina olen muidugi keelustamise poolt, kuna see vaatepilt oli täiesti ebanormaalne ja ausalt öeldes võttis see minulgi kananaha selga.
Vasta!
Nele: Tuleb keelustada
Keelustamise poolt
Vasta!
Sandra: Kindlasti keelustamise poolt
Miks tehakse loodmadega nii ? :s
Vasta!
Merit: Merit
Keelustamise poolt!
Vasta!
Violetta:
Keelustamise poolt !
Vasta!
Violetta: Keelustamise poolt !
Kindlasti keelustamise poolt !
Vasta!
Eliisabet:
keelustamise poolt
Vasta!
Kätrin: b
olen keelustamise poolt !
Vasta!
Rasmus: ...
Poolt keelustamisele!
Vasta!
Jaanika: Keelustada Eestis karusloomakasvatused!
Keelustada sellised asutused otseloomulikult! Loomi hoida vangistuses ja tappa ainult nende kasuka pärast on suurim julmus! Tänapäeval on meil igasugu muud võimalused end soojas hoida. Ilu pärast saab ka kunst karvaga end ehtida!
Vasta!
Sille-Kadri: Sille
Olen igati loomapiinamise vastu! Kiidan algatuse heaks!
Vasta!
Kati:
palun pange EESTIS karuslooakasvatused kinni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vasta!
Argo: Argo
Keelustamise poolt igal juhul! On ka teisi materjale, millest riideid teha.
Vasta!
Marika: Keelustamise poolt!
Karusnahkades pole mingit otsest vajadust. Piinata nii palju loomi üksnes mõnede inimeste vajadusest näidata sel viisil oma jõukust on julm ja mõtetu.
Vasta!
Diana: Diana: Keelustamise poolt!
Lõpetage loomade piinamine!
Vasta!
Regina: Regina
Väga keelustamise poolt!
Vasta!
Ege: keelustada
keelustada
Vasta!
Sandra:
POOLT!
Vasta!
Julia: Julia
Keelustamise poolt!
Vasta!
Merit: Merit
Keelustamise poolt!
Vasta!
Kirsika: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt
Vasta!
Jörgen:
Keelustamise poolt!
Vasta!
lea: Lea
Inimene oma ahnuse nimel on julm ja alatu.
Olen nõus et keelustatakse kõik taolised loomapiinavanglad.
Vasta!
Hille: Hille
Keelustamise poolt!!!!!!!!!!!!!
Vasta!
Liina: Liina
Rõvedamat asja ei ole enam ammu näinud!
Vasta!
Maris: Maris: Poolt, kahe käega...
Loomulikult keelustamise poolt !!
Vasta!
sveta: Sveta
Keelustamise POOLT !!!
Vasta!
Sigrit: Hooligem neist, kes ennast ise aidata ei saa!!!
Loomulikult keelustamise poolt !!
Vasta!
Epp: ALATU !
Muidugi peaks vaeseid loomakesi aitama !
Vasta!
Alina: Alina
poolt!
Vasta!
Raivo: raivo orgusaar
Kui Te ei tea, kust tekib ühiskonda see meeletu vägivald, siis teadke, et see saab alguse tegelikult juba varajases lapseeas, algul loomadele liiga tegemisest, siis loomapiinamise loomulikkusena teadvustamise ja tapetud loomadest tehtud toodete lihtsalt ning tuimalt esemetena tunnistamises ning ka enamuse tabuteemast ja konnasilmast - lihasöömisest, mis justkui kellegi piinu ja kergekäelist mahalöömist tavalise ja igapäevase toiminguna käsitleb...
Vasta!
Piret: p.
Loomulikult peaks olema sellised jubedad kasvatused juba ammu likvideeritud olema- ja kogu maailmas mitte ainult Euroopas.
Vasta!
Keti: Vastu!
Mitte kellegil ei ole õigust loomadega nii teha! Igati vastu!
Vasta!
Greta:
keelustamise poolt!
Vasta!
Kelly: K
KOHE KINDLASTI POOLT! Vastikud inimesed.
Vasta!
Eliisbeth: HJ
Loomulikult vastu!!! Pisarad lihtsalt jooksevad, loodan, et see keelustatakse :(
Vasta!
Sigrit: Sigrit : Keelustamise poolt !!!
Olen igati loomapiinamise vastu !!!
Vasta!
Ingrid: KEELUSTAMISE POOLT!
LÕPETADA loomade piinamine ja vangistamine! Kõigil on õigus elamisväärsele elule! Inimestel ei ole õigust loomadega nii käituda!
Vasta!
Gerly: POOLT
Sellina asi oleks võinud juba ammu ära lõppeda!! Vaesed loomakesed! POOLTPOOLTPOOLT!!!
Vasta!
Irina: Условия жизни на зверофермах
Животных содержат в тесных проволочных клетках, где они не могут вести себя согласно инстинктам, например, ползать, плавать или рыть норы. В клетке на одного зверя приходится менее одного квадратного метра площади; у животных совершенно нет места для естественных движений (на свободе же они могут преодолевать расстояния до нескольких километров в день). Постоянный стресс и теснота порождают апатию, страдания и неестественное поведение, в результате чего животные грызут себя или соседей по клетке, совершают стереотипные движения. Пушных зверей забивают в возрасте 6-8 месяцев при помощи электрического тока или газа.
Vasta!
Tõnis:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Silver:
kümneaastane üleminekuaeg.....see on üle mõistuse kaua ju! Aastast peaks piisama.
Vasta!
Silver:
keelustamise poolt ja üleminekuaeg võiks olla ainult aasta mitte 10 aastat!
Vasta!
Silver:
Keelustamise poolt. Ja 10 aasta asemel võiks olla ainult aasta üleminekuks!
Vasta!
Teve:
Poolt muidugi
Vasta!
Nadezda: VASTU!
killers!!!
Vasta!
Kadri: Kadri
Keelustamise poolt. Karusnaha tootmine tänapäeval on edevus, mitte vajadus.
Vasta!
Olev: Olev Malin
Keelustamise poolt!
Vasta!
Olev: Olev Malin
Keelustamise poolt!
Vasta!
Mona: Poolt
Muidugi poolt, no milleks on sellist asja vaja. Karma.. ma ütlen teile, kes aru ei saa kuidas asjad maailmas käivad.
Vasta!
Anne: Anne
Keelustamise poolt.
Vasta!
Kairit:
Poolt!
Vasta!
Silja: Kuulsin raadiost, kui jube see farmindus on siin
Päris karusnahast kasukat kannavad moe pärast ainult rumalad eided.

Ainus juhus, kus selle kandmine küll põhjendatud oleks - kui sa ise käisid metsas jahil ja tegid endale kasuka ja elad seal kus on -40 kraadi.
Vasta!
Tiiu: Tiiu
Loomulikult keelustamise poolt!!!
Vasta!
Gätli: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt
Vasta!
Tiiu:
Siia kirjutTiiu: Keelustada!a oma arvamus
Vasta!
Mari-Liis: Mariliis
Ma ei mõista vaid, miks on vastuhääli nii vähe?? Kas tõesti enamus inimesi mõtlevad vaid sellele, kuidas endal parem oleks?? Halb hakkab.
Vasta!
Heleri:
Keelustamise poolt.
Vasta!
Raul-Rudolf: Keelustamise poolt!
Olen 100% poolt, et tuleks asja karmistada! Loomi tuleb osata kohelda!
Vasta!
Olivia: Olivia
Keelustamise poolt.
Vasta!
Kairi: Kairi
Loom vajab oma kasukat enam kui Sina, inimene.
Vasta!
Kristina: Kris
Olen igati keelustamise poolt. Aga mida tähedab lause: Keelustamise seadus jõustub tavaliselt kümneaastase üleminekuajaga, mis annab ka kasvanduste omanikele võimaluse äri ümber organiseerida. Kolida kasvandus Hiina, Lätti, Venemaale?
Vasta!
Kaisa: Kaisa
Poolt!
Vasta!
Kristin: Kristin
Keelustamis poolt igati!!!!
Vasta!
Irina: Irina
Keelustamise poolt
Vasta!
Valeriya: Keelustamise poolt!!!!!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Liise-Lotte: Lotte
TEEME KARUSLOOMAKASVANDUSTE OMANIKELE SAMA MIS NEMAD LOOMADELE !!!!
Vasta!
Maarja: Aitab!
Olen keelustamise poolt 100%
Vasta!
Jaanika: Keelustamise poolt.
100% poolt keelustamisele.
Vasta!
Roman: Roman
otseloomulikult selle keelustamise poolt!
Vasta!
Eveli: E
Keelustamise poolt, Aitab loodame piinamisest!
Vasta!
Eveli: Eveli:
Keelustamise poolt.Aitab nende vaeste loomade piinamisest!!
Vasta!
Eveli: Elagu Loomad!
Poolt!!!
Vasta!
Gerli: Keelustamise poolt
Sest ükski elusolend ei peaks niiviisi elama.
Vasta!
Jaagup: Nojah
Kui teid tõesti kotiks hooliks siis te hakkaks kõik taimetoitlasteks, millepoolest väärivad karusloomad rohkem elu kui sead või kanad mida te igapäevaselt sööte?
Vasta!
lindlintu:
keelustamise poolt
Vasta!
Kadri-Liis: EI karusnahale
Me elame 21. sajandis siiski. Teeme lõpu sellele vastikule käitumisele. Karusnahale tuleb öelda EI, EI, EI
Vasta!
Diana: Poolt
Kindlasti poolt!
Vasta!
Siim: ..
Keelustamise poolt!
Vasta!
Siim: q
keelustamise poolt!
Vasta!
Kadi: Loomi tuleb hoida
Mis õigusega te tapate?????
Vasta!
Liis: Keelustamise poolt!
Mina olen karusloomakasvanduste vastu ja nende terves maailmas keelustamise poolt!
Vasta!
Viktoria: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Valeria: Valeria Keelustamise poolt!!!!!!
Keelustamise poolt!!!!!!
Vasta!
Ülle:
Igati poolt!
Vasta!
Merli: Keelustamise poolt!!
Kindlasti keelustada...
Vasta!
Leili: Muidugi et poolt!!
Inimesed on samuti loomad. Kas oleks normaalne inimese nahka kanda enda seljas, ei. Samamoodi pole ka normaalne loomi koorida ning kanda neid kui võõraid sulgi.
Vasta!
Carmela: Carmela
Muidugi selle keelustamise poolt ! Milleks peavad süütud loomad kannatama??
Vasta!
Kaimo: Kaimo
Kahe käega keelustamise poolt!
Vasta!
Birgit: Birgit
Olen alati aidanud neid, kes ennast ise aidata ei saa.
Loomulikult keelustamise poolt!
Vasta!
Moonika:
keelustada
Vasta!
Mari-Liis: Kindlasti poolt!
On olemas ka alternatiive. Jätaks loomakesed rahule!
Vasta!
Hanna: Olen keelustamise poolt.
Vasta!
Ketter: ketter
see tuleks keelata ära! värdjad sellised rsk! pangu ennaast põlema ega need värdjad ei vääri inimese nime. süda neil puudub .. loomad on kaitsetud nagu väiksed lapsed!
Vasta!
Kerlin: K
Kindlasti 100% keelustamise poolt. Imelik, et siuke asi tänapäeval veel El üldse võimalik on. Kus muidu oma nõudmistega aetakse juuksekarv lõhki. See video oli ikka väga võigas ja südant pahaks ajav :S
Vasta!
ivi: aitan keelustada karusloomakasvatused
ainuvõimlaus keelustada
Vasta!
Cariina: Karusloomakasvandused keelustada!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Cariina: Karusloomakasvanduste keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Margit: Margit
Ei loomade piinamisele inimeste edevuse nimel.
Vasta!
Olga: olga
selle keelustamise poolt!
Vasta!
Carmen: Carmen : M
Keelustamise poolt.
Vasta!
El: Kindlasti keelustamise poolt
keelustamise poolt!
Vasta!
Mihkel: Mihkel
Keelustamise poolt.
Vasta!
Irene: Poolt!
Juba ammu.
Vasta!
Kaisa: .
Keelustamise poolt!
Vasta!
Vladimir: Keelustamise poolt
Olen keelustamise poolt
Vasta!
Maris:
Kindlasti keelustamise poolt!
Vasta!
Meelika:
Keelustamise poolt.
Vasta!
Darr: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Johanna:
Igati keelustamise poolt,
veits liiga julm on kogu see teema.
Vasta!
Urmo: Urmo
common sense.
Vasta!
Meeri-Lii:
Keelustamise poolt. Parem hilja kui mitte kunagi.
Vasta!
Maksim: keelustamise poolt
keelustamise poolt
Vasta!
Maksim:
keelustamise poolt
Vasta!
Marju: Keelustamise poolt
Ei ole 100% karusnahast rõivaste vastane, aga kindlasti ei tohiks loomi selleks pidada kasvandustes. Karusnahka võib tarvitada ainult jahiulukitelt saaduna. Olen kasvanduste keelustamise poolt!
Vasta!
Maarja: M.
Mina keelustaksin sellise asja Eestis kohe kindlasti ära.
Vasta!
Maksim: keelustamise poolt
keelustamise poolt
Vasta!
Nele:
muigui poolt.
Vasta!
Nele: nele
poolt
Vasta!
Raili: Raili
Keelustamise poolt!!!
Vasta!
Kristina: Kristina S
против разведения пушных зверей в Эстонии! against breeding of fur-bearing animals in Estonia!
Vasta!
Laura:
Keelustamise poolt.
Vasta!
Vladimir: Olen keelustamise poolt
Keelustada viivitamatult
Vasta!
Berit: Berit
Kindlasti keelustamise poolt !!!
Vasta!
Elis:
Inimese egoism on liiga kaugele läinud. Olen täielikult keelustamise poolt.
Vasta!
Marit: Marit
Olen keelustamise poolt! Loomade karvkate on neile loodud, mitte meile.
Vasta!
Vladimir: Kindlasti keelustada
Sedada oleks pidanud juba ammu tegema
Vasta!
Urve: Urve Laanela
Igati keelustamise poolt!
Need oleks tulnud juba ammu keelustada!
Vasta!
Hanna: Hanna
IGAL JUHUL KEELUSTADA! LOOM ON KA ELUSOLEND JU OMETI
Vasta!
Eva: Poolt
Keelustamise poolt!
Vasta!
Andreas: Keelustada!
Otse loomulikult tuleks sellised asjad keelustada!
Vasta!
Anne: Keelustamise poolt!
kasukas kuulub looma selga!
Vasta!
Ege: Ege
keelustamise poot!
Vasta!
Katariina: poolt
Kindlasti tuleb ära keelata!!!
Vasta!
Maiken: Poolt
Oleks tõesti juba aeg keelustamine ellu viia.
Vasta!
Anne-Liis: Anne-Liis Eessaar
Keelustamise poolt
Vasta!
Eleri: poolt
keelustamise poolt
Vasta!
Linda: Poolt
Kohe kindlasti olen poolt !
Vasta!
Elen: Elen S
Keelustamise poolt!
Vasta!
Karl: Keelustamise
poolt!
Vasta!
Kregor: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt
Vasta!
Maarja: Totrus, mis võiks kiiresti korda aetud olla
Muidugi keelustamise poolt. Tundub, et inimesed on nii rumalad, et ise karusnahast eemale ei hoia. Selle kandmine ju näitab otse välja teadmatust, hoolimatust ja lollust. Kõigele lisaks on see nii ajast ja arust. Kes tahaks üldse kanda neid, karusnahk ei sobigi inimesele. Ma ei kujuta ette, et keegi võiks üldse *vau!* välja näha karvase kraega, mis on lõigatud maha looma pealt!! ...Kandes osa mõrvatud laibast enda kehal - jäle. Inimesed lihtsalt näevad naeruväärsed ja päris räiged välja nendega, aga sellest oleks mul suva - kandku asju, mis neile ei sobi, kui soovivad. Aga keelustamise poolt olen, sest nende ennasttäis nahaalide pärast mõrvatakse loomi, kes on koos meiega osa loodusest ja me isegi ei kasuta neid toiduks!
Vasta!
Maarja: Totrus, mis võiks kiiresti korda aetud olla - hääletasin enne valesti, tegelikult tahtsin ma karusnahkade keelustamise poolt olla
Muidugi keelustamise poolt. Tundub, et inimesed on nii rumalad, et ise karusnahast eemale ei hoia. Selle kandmine ju näitab otse välja teadmatust, hoolimatust ja lollust. Kõigele lisaks on see nii ajast ja arust. Kes tahaks üldse kanda neid, karusnahk ei sobigi inimesele. Ma ei kujuta ette, et keegi võiks üldse *vau!* välja näha karvase kraega, mis on lõigatud maha looma pealt!! ...Kandes osa mõrvatud laibast enda kehal - jäle. Inimesed lihtsalt näevad naeruväärsed ja päris räiged välja nendega, aga sellest oleks mul suva - kandku asju, mis neile ei sobi, kui soovivad. Aga keelustamise poolt olen, sest nende ennasttäis nahaalide pärast mõrvatakse loomi, kes on koos meiega osa loodusest ja me isegi ei kasuta neid toiduks!
Arle: asd
Nülgigu ennast ja seejärel müüge teineteisele oma nahka.
Vasta!
Kadri: Kadri Rütmann
Keelustamise poolt
Vasta!
Karolin: Kallid napakad,
Mis teil viga on kalllid kaasmaalased`````Te olete selle poolt, et neid tapetaks?? WTF
Vasta!
Triin: Triin.
Kindlasti tuleks selline asi ära lõpetada ! kahe käega poolt
Vasta!
Karolin: -.-
Hoolimatud inimesed kes on selle tapmise poolt -.-.-.- napaksad
Vasta!
Jevgenia:
Keelustamise poolt !
Vasta!
Erika-Evely: Erika-Evely Eisen
keelustamise poolt
Vasta!
M.V.: ammu juba..
oleks pidanud selle ära keelama !
Vasta!
Oü: Mati
Kindlasti keelustada, see on ju tõeliselt jube!
Vasta!
Fredy: a
poolt
Vasta!
Merli-Triin:
Keelustamise poolt.
Vasta!
Anneli: Anneli
Keelustamise poolt! Kohutav julmus ja omanike karistamatus!
Vasta!
Toomas: Tom:Keelustamise poolt!
+
Vasta!
tarass: Mis karusloomadega lahti
Justkui teised loomad elavad kui paradiisis. Keelustada tuleks igasuguse looma mitte vabapidamise. Suured farmid on nagu kontsentratsioonilaagrid. Koduloomi piinatakse täpselt samuti nagu metslomi. Ebamahe loomapidamine tuleb kõik keelustada. Karusloomade eest võitlemine on silmakirjalikus.
Vasta!
Janno: Keelustamise poolt.
Loomapiinamine tuleb lõpetada.
Vasta!
Anu: anugr: Keelustada!
Keelustada ja kohe!
Vasta!
Anu: anugr: Keelustada
...ja kohe!
Vasta!
Mary: M.K
Tulihingeliselt keelustamise poolt!!!
Vasta!
Miina: Keelustamise poolt
...
Vasta!
Ravel: Allkirjastatud.
Keelustamise poolt
Vasta!
Debora: Muidugi keelustada!
Julm tegevus, mis toimub aga paljud ei tea! Kindlasti ja kiiremas korras keelustada!
Vasta!
Erik:
110% poolt!
Vasta!
Evamaria: E
Keelustamise poolt
Vasta!
Iana: be humane
stop it
Vasta!
Jevgenija: За запрет звероферм!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Metsma: Margit
VASTU!
Vasta!
Metsma: Margit
Olen keelustamise poolt!!!
Andrei: A
Vastu!!
Vasta!
Jekaterina: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt
Vasta!
Jekaterina: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt
Vasta!
Birgit: Birgit
Loomulikult poolt.
Vasta!
Marii:
Vihkan loomapiinajaid! Muidugi selle keelustamise poolt!
Vasta!
Marii: loomaarmastaja
keelustamise poolt!
Vasta!
V.: Jube lihtsalt!
KEELUSTAMISE POOLT!
Vasta!
Ирина: Ирина
Жаль,что голосовать можно только эстоноязычным гражданам.Акция полезная.полностью поддерживаю. К сожалению мой эл. адрес не проходит голосование.
Vasta!
Mariann:
keelustamise poolt!
Vasta!
Tarmo: Tarmo: Keelustamise poolt!
Me ei ela enam kiviajas et meil nahku sooja hoidmiseks vaja oleks. Enamus sünteetilisi materjale hoiavad palju paremini või siis sama väärselt sooja. ja on ka võimalik tehis nahka toota. Lõpetagem see jama ära. Selleks et mingi rikas jorss saaks karusnahkset kraed kanda peab võibolla tuhat looma surema.
Vasta!
anu:
Inimkond ei vaja karusloomakasvatusi, olen keelustamise poolt.
Vasta!
Mariliis: Mrls
Ei ole vaja moe pärast selliseid asju teha.
Vasta!
Kaarin:
keelustamise poolt
Vasta!
Kadri: keelustada
kindlasti!
Vasta!
Ott: Keelustage
See jama!
Vasta!
Maarja: ..
..
Vasta!
Kerttu: Keelustamise poolt
Lõpetage hoolimatu ja julm käitumine. Kõigil elusolenditel on kõigus elada ja asjaolu, et inimesed neist tugevamad on, ei tähenda, et võiksime selle pärast, et neil on ilusad kasukad, käituda kuidas vaid soovime! Kuidas teie end tunneks, kui keegi tuleks teid elusast peast nülgima, sest teil on pehme nahk ja ilusad juuksed?
Vasta!
Kristel: Keelustamise poolt
Loomulikult poolt. Loomi ei tohi nii kohelda.
Vasta!
Liisi: Liisi
Keelustamise poolt!
Vasta!
Aleksandr: Александр
Пока на земле убивают ,ради удовлитворения языка и самооценки , беззащитных животных- на земле будут продолжаться войны!да вообще как может нравиться носить на себе чейто труп, и думать , что ты не причастин к страданиям живых существ....Такова сила заблуждения и иллюзии нашего времени. Жаль,что мир который называют "цивилизованным" допускают такое:(
Vasta!
Geir: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt
Vasta!
Liina: Poolt!
Keelustamise poolt 100 %
Vasta!
Sander:
+
Vasta!
Kristina:
Keelustamise poolt
Vasta!
Kristina: krissu
keeldumise poolt,mida siin veel mqelda on?
Vasta!
Mylene: Mylene: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Aare: Annan petitsioonile poolthääle aga:
Kui karusloomi hakataks pidama näiteks kümnehektarilisel alal metsas, mis oleks aiaga piiratud ja kus nende arvukus opn sellel piiril, et nad suudavad elust ikka rõõmu tunda ja ei piinle, ning kui neid tapetaks UINUTIPÜSTOLIGA uimastatuna, ehk piinamata, siis võiks karusloomi ju pidada, sest ka metsakiskjad, kes karusloomad on, leiaks lõpuks ikka õnnetuma lõpu. Siin loeb loomakese elu kvaliteet. Soovitan petitsiooni algatajatel hakata tegelema KOŠŠER TAPMISE KEELUSTAMISEGA, EHK LOOMADE RITUAALSE SURNUKSPIINAMISEGA ÄRA SÖÖMISE EESMÄRGIL, MIDA HARRASTAVAD MÕJUKAD JUUDIRINGKONNAD.
Vasta!
Helen: Helen
Igati keelustamise poolt!
Kuidas on suudetud tagada palju paremad tingimused lihaloomadele?Miks karusloomi kehvaemates tingimustes peetakse?
Kasukad võiksid olla päriselt eksklusiiv tooted.Nende jaoks hangitud nahad võiksid olla metsast kütitud loomade nahkadest.Loomade populatsiooni kontrolli all hoidmise käigus lastakse ju metsaasukaid maha ja mis nendest tehakse- mõtetud topised või visatakse nahk seinale.Miks mitte kasutada neid nahku otstarbekamalt, kui tõesti mõned provvad ei suuda kasukata elada?
Mina isiklikult pean kasukaid koledateks..aga inimesed on erinevad.
Vasta!
Kaili-Lotta: Keelustamise poolt
Loomulikult keelustada loomade piinamine. Loom on elusolend, mitte krae, mida kantakse paar korda elu jooksul, kui tuju on ja ilma lubab.
Vasta!
Aili: ??
Mis küsimus?
Igakell võõraste "sulgedega" ehtimise vastu.
Vasta!
Arne: Arne
Lisaks karusloomakasvandustele keelamisele tuleks mõelda ka põllumajandusloomade puuris pidamise keelustamisele. Minu arust oleks õigustatud ainult ainult selline loomakasvatus, kus koduloomad saavad elada loomulikes tingimusteks, ning neid ei tapeta söömiseks. Inimene suudab edukalt elada taimetoitlasena.
Vasta!
Silver:
Poolt!
Vasta!
Kristiin: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Mirjam: Mirjam
Keelustamise poolt! Jätke loomad rahule! Neid ei loodud piinamiseks ning halvasti kohtlemiseks!
Vasta!
Pamela:
Poolt!
Vasta!
gert: POOLT !
Lõppeks ükskord see julm tegu ära, 100% Teiega poolt !
Vasta!
Ene: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt
Vasta!
Keili:
Keelustamise poolt kindlasti.
Vasta!
Keili: K
Kindlasti keelustamise poolt.
Vasta!
Kaisa: Poolt
Loomi ei tohi nii piinata
Vasta!
Lennart: Lennart
Nulltolerants karusloomakasvandustele - keelustamise poolt!
Vasta!
Dmitri: Dima
!!!
Vasta!
Andrus: Keelustamise poolt!
Nii ikka ei saa kasumit kokku kühveldada. Natukene võiks ikka tagasi investeerida tingimuste parandamiseks.
Vasta!
Karina: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Annika: Annika
Keelustamise poolt!!!
Vasta!
Priit: Mõelgem pisut.
Muidugi olen ma julmuse vastu!
Kuid kas elu on nii must-valge?
Kuidas defineerida selle petitsiooni tekstis olevat „ebavajalikku eesmärki“?
Kas karusloomakasvatustest saadavad kraed-kasukad on „ebavajalikumad“, kui piimasaadused, lihatooted, nahk jm, mille saamiseks täpselt samuti loomi vangis peetakse?
Kõik need saadused on tänapäeval asendatavad laboritest tuleva keemilise toodanguga.
Pealegi – elulist „vajadust“ ei ole meil ei naaritsakasuka, ei kitsejuustu, ei šnitsli järele.
Kus jookseb piir vajaliku ja ebavajaliku vahel? Ja kellel on õigus seda piiri tõmmata?

Iseasi on, KUIDAS loomi peetakse. Ja selles osas ei ole absoluutselt vahet, kes loom on puuris liha, piima või naha saamise eesmärgil.
Sea või veise piinamine on just täpselt sama õõvastav ja lubamatu, kui hõberebase puhul.
Mugavates tingimustes muretult elanud rebase kiire ja valutu hukkamine ei tekita minus rohkem õudusjudinaid, kui samasugune saatus, kui see tabab notsut või vissit.

Kas terves selles karusnahakampaanias ei ole üleliia ebaloogikat ja silmaklappe? Võib-olla isegi silmakirjalikkust?
Võidelda tuleks ja peaks mistahes kujul õigustamatu julmuse vastu loomade suhtes – sõltumata sellest, millise loomaga on tegu või millisel otstarbel teda kasvatatakse.

Halb ei ole ju piima-naha-liha kasvatamine . Halb on, kui seda tehakse põhjendamatu julmusega.
Vasta!
Jass:
Otseloomulikult selle keelustamise poolt
Vasta!
Camilla: Kamilla
Väga kahju,et tappakse nii palju loomi.. aga aru saadav,et täiesti lahti saada sellest ei saa. Loomi hoitakse kohutavates olukorras! Õudses pimeduses nad kannatavad seda valu ja haigused. Julm!
Vasta!
Camilla: Robert
Eesti ,see on piinlik!
Ingrid: Keelustada karusloomakasvandused!
Karusloomakasvandused on loomapiinamine. Aretuse tulemusel on rebased moonutatud täiesti ebaloomulikeks. Võib ainult ette kujutada millist piina võib neile valmistada ainüksi nende eksistents. Tingimused, milles kasvandustes loomi peetakse on täiesti talumatud. Pealegi puudub tänapäeval, kus tööstuslikult valmistatakse absoluutselt igaks otstarbeks sobilikke rõivamaterjale, igasugune vajadus karusnaha järele.
Vasta!
Laura: LI:poolt
loomulikult olen keelustamise poolt. Viimane aeg keelustada.
Vasta!
Keea: Siiri
Soomlaste koonduslaager Eestis löpetada..
Vasta!
reio: reix
keelustamise poolt!
Vasta!
Sofia:
Igati poolt / против!
Vasta!
Jaanika: Jassu
Keelustamise poolt!
Vasta!
Maria: Keelustamise poolt!
IGATI
Vasta!
Kristin: Kristin
100% keelustamise poolt
Vasta!
Raili: Igasuguse loomade puurides pidamise vastu
Vastu ka karusnaha kasvatusele.
Vasta!
Katrin: Katrin
Poolt!
Vasta!
Tarvo: Tarvo
Keelustada!
Vasta!
LIIVIA: Liivia
Olen keelustamise poolt. Tuleb lõpetada igasugune loomade piinamine, nii farmides kui ka mujal!
Juhtusin televiisorist seda saadet vaatama - rikaste ja edevate garderoobi pärast peavad süütud loomad piinlema ja surema - KOHUTAV! :(
Sellisele teguviisile ei ole ühtegi õigustust ...
Vasta!
Alice: Alice
Keelustamise poolt
Vasta!
Paara: Paarakas
KEELUSTAMISE POOLT !!!
Vasta!
Paara: Paarakas
KEELUSTAMISE POOLT !!!
Vasta!
Hanna: h
Keelustamise poolt !
Vasta!
Silja: Silja: Absoluutselt poolt...
See tuleks keelustada KOHE !!!
Vasta!
Eva: keelustada!
julm ja möttetu äri. Karusloomakasvandused tuleb keelustada!
Vasta!
Neiu: Karusloomadekasvandused !
Olen karusloomadekasvanduse vastu. Loomi tuleb päästa.
Vasta!
Oskar: Keelustada!
Lõpetada loomade piinamine!
Vasta!
Nele: Teadmatusest põhjustatud valu
Kui kasvatuse omanikud ise sellistes tingimustes üles oleks kasvanud,e i suruks nad kellegile iilagi selliseid tingimusi ise peale. Aga teadmatust põhjustab piinlemist, nagu Buddhagi õpetas.
Vasta!
Marge:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Ulli: Ulli: Keelustamise poolt
Nii kahju, et inimesed võivad nii julmad olla.
Vasta!
Tiina: Tiina
Keelustamise poolt!
Vasta!
Sille: keelustamise poolt!
keelustamise poolt!
Vasta!
Enely: Enely
Kindlalt keelustamise poolt !
Vasta!
Teet: Keelustamise poolt
Meie võime hoolida teistest on meie inimlikkuse piir
Vasta!
Kätlin: keelustamise poolt
Igal juhul loomapiinamise vastu ja keelustamise poolt.
Vasta!
Annika: Annika
Poolt
Vasta!
Vendo: Vendo
Poolt
Vasta!
Eve:
Keelustamise poolt!!!
Vasta!
Anett: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Kadri: Vastu
Vastu
Vasta!
Kadri: Poolt
Poolt
Lana: Svetlana
Keelustamise poolt!
Vasta!
Moonika: Keelustamise Poolt
Mulle sobib h2sti tehtud tehis karusnahk kyll.. ma p2ris karusnahka ei kannagi.
Vasta!
Marina: Запретить!
Keelustamise poolt.
Vasta!
Gerlin: Keelustada!!!
See on lihtsalt kohutav, mida inimesed teevad. Mul on nendest loomadest nii kahju. Need inimesed, kes seal farmides tegutsevad, või siis antud juhul mitte, tuleks kõik kriminaalvastutusele võtta! Nad ei vääri inimeseks nimetamist, nad on sadistid. Kohutav lihtsalt....
Vasta!
Anna: Anna
+1
Vasta!
Tiina:
TiinaV: Keelustamise poolt!
Vasta!
Tiina:
TiinaV: Keelustamise poolt!
Vasta!
Ingrid:
Otseloomulikult keelustamise poolt!
Vasta!
Anu: aa
Keelustamise poolt!
Vasta!
Diljara: Diljara
Поможем запретить зверофермы!!!!!!!!!!
Для русскоязычного населения совсем мало информации на родном языке.
Очень,очень жаль!!! Больше было бы собрано голосов!!!
Vasta!
Erika: !
Muidugi on vaja keelata! mis asja ültse toimub maailmas!!!loomad ju ei saa enda est seista, inimesed peavad kaitsa loomi vaid mitte tappa ja enda seljas kandma!!! kas selisei ültse võib inimestega nimetada!!Häbi nendele kes kannavad surnuid loomi enda peal!minu arvates see on nii vastik!!miks loomadel poole võimalust elada???
Vasta!
Erika: Erika
Читаю комменты и не совсем понимаю люди нажимают против того чтоб запретили это а сами пишут что против так вы тогда и нажимайте на зеленую кнопку от каждого голоса зависит Все!
Vasta!
Erika: Палина
Люди вы настолько глупы????зачем насить на себе трупы невиных жизней!!!на дворе 21 век столько разных пухавиков, красивых курток, спортивок ну нахудой конец искуственный мех если вам так нравиться все пушистое!!!!представте когда вы покупаете себе щмотку из меха вы тем самым платите преступникам за убийства!!!невиного существа! и тем самым принуждая их делать это сново и сново!!!!!!
Vasta!
Marilyn: Marilyn
Keelustamise poolt
Vasta!
Margus: Waldekatz
Arusaadav, et sellist "äri" võiks vaja olla - aga et sellisel tasemel - NO EI !!! Kui loomakest ei suuda pidada vajalikul moel, siis tuleb see pood küll kinni panna! Rahahimune välisettevõtja loomade ebainimliku kohtlemise eest vangi panna ja vennad rebased ning nende kaaskannatajad - vabatahtlike veterinaaride abiga laiali jaotada kasuperedesse - vastutusallikrjaga...
Vasta!
Linda-Riin: Karusnahk on edevuse nimel tapmine
Ma tõesti ei mõista, miks on tänapäeva tehnoloogia juures vaja piianta vaeseid süüta loomi ja seda nende karva pärast. On võimalik saada väga loomutruu vaste ja seda ilma vaeste loomade surmata.
Vasta!
Ania:
Запретить вообще создавать меховой бизнес кому либо, равносильно фашизму только над братьями нашими меньшими =(
Vasta!
Siiri: Siiri E.
Olles ise lemmiklooma sõber, siis süda jääb seisu, kui mõnda dok-i näen selle teemal..
Keelustamise poolt!
Vasta!
Terje:
Need inimesed tuleks ise puuri pista!
Vasta!
Terje: T : Keelustamise poolt
Need inimesed tueks ise puuri panna!
Vasta!
Jel: Помогите запретить зверофермы!
Запретить насилие над животными!
Vasta!
Maire:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Maire:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Helle-Mai: Helle-mai
mina olen loomulikult selle keelustamise poolel.loodan et edaspidi saaksid loomad rahuliku elu edasi elada
Vasta!
Kaari: !
Keelustamise poolt!!
Vasta!
Külli:
Poolt!
Vasta!
Marko: Poolt
poolt
Vasta!
Yana:
Keelustamise poolt !
Vasta!
Liis: Liis
Keelustamise poolt
Vasta!
Merili: Kaitse loomi!
Otseloomulikult tuleb loomaõigusi kaitsa.
Vasta!
Remo: j
j
Vasta!
Toomas: Toomas
Keelustamise poolt
Vasta!
Erti-Chris: .
Jah, keelustamise poolt!
Vasta!
Kersti: Poolt!
Olen keelustamise poolt
Vasta!
Kirsti: Kas on vaja välise ilu jaoks piinata loomi?
Hoiame loomi, sest nemad ise ei saa enda eest välja astuda !
Vasta!
Kelly: Kelly
Poolt
Vasta!
Elisabeth:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Urmo: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt
Vasta!
Lipp: !!!!
KEELUSTAMISE POOLT
Vasta!
Kati: Poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Marianna: ...
vastu!
Vasta!
Kirke:
Keelustamise poolt!!
Vasta!
Gertu: Olen keelustamise poolt!!!!!
Keelustamine!
Vasta!
Niels: Keelustamise poolt.
Poolt.
Vasta!
Geiri: Poolt!
Poolt!
Vasta!
Gea: Keelustamise poolt
Kindlasti keelustamise poolt
Vasta!
Gerda: Gerda
Olen poolt...
Vasta!
Annika: A.
Olen keelustamise poolt!
Vasta!
Hanna: Hanna
Poolt!
Vasta!
Liis: Keelustada
Kunstnahk on ka hea, miks loomi selleks tappa
Vasta!
Nele-Riin: .
keelustamise poolt.
Vasta!
Teele: Teele
Keelustamise poolt!
Vasta!
Loora: Loora
Keelustamise poolt !!!!
Vasta!
Loora: mARI
KEELUSTADA!!!!!!
Vasta!
Jevgeni: POOLT!
keelustamise poolt!
Vasta!
Merilin: Merilin P.
Otseloomulikult keelustamise poolt!
Vasta!
Mareli: Keelustamise poolt!
Need kasvandused on täiesti ebavajalikud.
Vasta!
Janne: J
Keelustamise poolt.
Vasta!
Eha: Cryphy
Keelustamise poolt
Vasta!
Toomas: Loomade kaitseks
Igati keelustamise poolt!
Vasta!
Kristjan: kristjan
pean karusloomakasvatust julmaks ja ebavajalikuks
Vasta!
Kristjan: kristjan
pean karusloomakasvatust julmaks ja ebavajalikuks
Vasta!
Gertrud:
Keelustamise poolt
Vasta!
Laive:
Kindlasti keelustada!
Vasta!
Carolin: Poolt
Olen keelustamise poolt !
Vasta!
mati:
pooldan karusloomakasvanduste keelustamist
Vasta!
Maarja: Vastu!
Kahju loomadest!
Vasta!
Maarja: Poolt, et keelustataks!
Aitab nende piinamisest!
Vasta!
Marek: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt
Vasta!
Nadezda: nadja
ja z6vu v karjakyla gde eti ferm6, i o4en nadejus 4to eti ferm6 zakrojut. z6votn6h do uzasa zalko... v6rawivajut dlja togo 4tob ubivat, eto izdevatelstvo nad z6votn6m6,,, z6vodjorstvo...ZAKR6T FERM6!!!!
Vasta!
Merje: Merje
Kahe käega poolt
Vasta!
Kadri: Kadri
Keelustamise poolt!
Vasta!
Maria: Maria
Keelustamise poolt
Vasta!
Alina: Loomad on meie sõbrad
olen selle keelustamise poolt
Vasta!
Anette: Anette
Kohutavate elutingimuste tõttu olen poolt, et kasvandused keelustatakse.
Vasta!
Maria: Maria
Olen keelustamise poolt.
Vasta!
Kristi:
Keelustamise poolt
Vasta!
Martin: llll
Kuidas see juba keelustatud pole? Poolt.
Vasta!
Kersti: Kersty
Olen KEELUSTAMISE poolt!!!!
Vasta!
kristina: kristina
Keelustamise poolt!
Vasta!
Lina: Loomade tapmise vastu!!!!!!
Loomade tapmise vastu!!!!!!!!!
Vasta!
Alexey: Алексей
запреТ на производство меховых изделий. НЕ БУДУТ МЕХОВЫХ ИЗДЕЛИЙ, НЕ БУДУТ ИЗДЕВАЛЬСТВА. нормальные страны уже отказались от производства меха
Vasta!
Sandra:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Anna: Анна
Люди, будьте милосердны!
Vasta!
Anna: Анна
Люди, будьте милосердны!
Siim: Siim
Keelustamise poolt!
Vasta!
Harri: Harri Kingo
Ilmselt needsamad loomakaitsjad, kes selle petitsiooni algatasid, panidki põlema Karjaküla karusloomafarmi heinalao, mida terve ööpäev kustutati. Ma ei saa selliste terroristliku mõtte- ja teguviisi kuidagi toetada. Kui nüüd loomadele sööta ei jätku, tapetakse loomad. Inimesed jäävad vastavalt töötasuta jne. Või tuleb firmal teha lisaväljaminekuid ja uus sööt osta. Negatuiivsete tagajärgede ahelreaktsioon on sel teol ilmselt päris pikk ja masendav. Sellest teost kannavad inimesed, seevastu loomad ei võitnud sellest üldse mitte midagi. Nagu uudistest lugeda, tegeleb süütamisega politsei. Ma loodan, et süütajad ka tabatakse.
Vasta!
Geete:
poolt
Vasta!
Kalle:
Toetan
Vasta!
Liisi: .
keelustamise poolt!
Vasta!
Johan: Poolt
Olen keelustamise poolt
Vasta!
Laura: .
Poolt
Vasta!
Mariel: Mariel Unt
Keelustamise poolt!
Vasta!
Liis: Poolt.
Igati keelustamise poolt.
Vasta!
Eduardo: Eduardo Mercer
Fur is cruelty!
Vasta!
Britt: Britt
Keelustamise poolt.
Vasta!
Anneli: Poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Kai: Kai
Keelustamise poolt.
Vasta!
Ivica: Keelustada karusloomakasvanused!
Minu hääl selle poolt, et loomi ei tohi piinata.
Ivica Mägi
Vasta!
Malle:
Loomulikult keelustada...
Vasta!
Indra:
Igati keelustamise poolt!
Vasta!
Kerttu: Kerttu
Keelustamise poolt!!!
Vasta!
Karl: keelustada see
keelustada see
Vasta!
Merilin: P
Keelustamise poolt!
Vasta!
Sandra: KEELUSTAMISE POOLT!
Poolt.
Vasta!
Jörgen: Jörgen
Keelustamise poolt!
Vasta!
Liis: Cat
Keelustamise poolt !
Vasta!
Elis:
Absoluutselt keelustamise poolt! Haiglane, mis toimub.
Vasta!
Mare: Aita keelustada karusloomakasvandused
Pooldan karusloomakasvanduste keelustamist täielikult! Ei karusloomade kasvatamisele ja tapmisele edevuse nimel!
Vasta!
Maris: keelustamise poolt!
-
Vasta!
Oliver: See ei ole aktsepteeritav tänapäeva maailmas
-.-
Vasta!
Kerli:
Iga inimesel kel on süda õige koha peal on ilmselgelt keelustamise poolt. Issand kui kahju on ju loomad kes on nii abitud ei saa enda eest seista. Julm !
Vasta!
Birgit:
Keelustamise poolt!!!!!
Vasta!
Erlend: Erlend
Keelustamise poolt!
Vasta!
Egle: Keelustamise poolt!!!
Keelustamise poolt!!!
Vasta!
Janne:
Kogu hingest keelustamise POOLT!
Vasta!
Janne: Janne
Kogu hingest keelustamise POOLT!
Vasta!
Janne: Janne
Kogu hingest keelustamise poolt!
Vasta!
Helina:
Muidugi keelustamise poolt
Vasta!
Rene: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
liisel: Kindlasti
keelustamise poolt!
Vasta!
Kadri: Kadri
Keelustamise poolt!
Vasta!
Diana: Diana
Keelustada! On palju ilusaid kunstnahku, milleks piinata loomi!
Lõpp piinamisele! :-(
Vasta!
Diana: Diana
Keelustamise poolt!!
Vasta!
Silja: Keelustamise poolt!
Võigas tegevus ja olen vastu
Vasta!
Liisa: Karuslooma kasvandused sulgeda!
Karuslooma kasvandused sulgeda!
Vasta!
Julia: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Henry: a
Poolt
Vasta!
Richard: Richard
Poolt ikka
Vasta!
Merike:
Olen samuti keelustamise poolt.
Vasta!
Karolin:
Muidugi keelustamise poolt !
Vasta!
Carolin: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!Keelustamise poolt!
Vasta!
Carolin: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Carolin: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Regina: Regina
keelustamise poolt!!!
Vasta!
Hanna: Hanna~
Poolt !
Vasta!
Katriine-Maria: Maria: keelustamise poolt!!!
Kõige parem on ikka loomakese pehmele karvale pai teha, loomake on siis rõõmus :)
Vasta!
Greta: Poolt
Kindlalt poolt!
Vasta!
Kristo: Keelustamise poolt
Vasta!
tony:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Marleen: Marleeen
Olenkeelustamisepooolt!!!!!!!!!!
Vasta!
Siim: Keelustada.
Olen keelustamise poolt.
Vasta!
Siret: Siret
Olen keelustamise poolt.
Vasta!
Kristiina: kiku
poolt
Vasta!
Viktor: poolt
Mina Olen poolt sest see on hea asi
Vasta!
Rahumeelne: Karvuslooma kasvandused ebainimlikud
Karusnaha "tootmiseks" loomade kasvatamine ebainimlik. Keelata.
Vasta!
Fredi: Fredi: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Kris: vastu
Äkki hakkame üldse kõik taimetoitlasteks sest see on ka loomapiinamine?
Vasta!
Grete: Grete
poolt (:
Vasta!
Steven-Karl: poolt
...
Vasta!
Gerda: KEELUSTAMISE POOLT!
Kohe kindlasti keelustamise poolt ! Vaesekesed...
Vasta!
Agnes:
pole isegi sõnu!
Vasta!
Darja: darja
Poolt
Vasta!
Darja: darja
Poolt!!!
Vasta!
peeter:
need oleks pidanud juba ammu keelustama
Vasta!
Merje:
Keelustamise poolt
Vasta!
Indrek:
Las karusloomad olla, väga hea, kui kasvatatakse. Rebasekrae ja naaritsamuhv on seksikad.
Vasta!
ülle:
Keelustamise poolt!!!
Vasta!
Kaisa: KEELUSTAMISE POOLT!!!
KEELUSTAMISE POOLT!!!
Vasta!
Maigi: Maigi
Keelustada!
Vasta!
Podonok: Denial.
Save the animals.
Vasta!
Karl-Peeter: Karl-Peeter: Keelustamise poolt
Raudkindlalt selle poolt et see ära keelataks!!
Värdjad kes seda pooldavad ja sellist ära ajavad!!
Vasta!
Sangyas: RANGELT KEELUSTAMISE POOLT
Samahästi võiksime imikutel või inimestel hakata nahka maha kiskuma, et omale riideid valmistada. Mitte mingit vahet pole ! ÄRGAKE ÜLES INIMESED ! Peaks olema nagu intelligentne olend see inimeseloom, aga tema tegudes see küll ei väljendu kuskilt otsast !!!
Vasta!
Katrin: Katrin
Ma arvan et üleminekuaeg 10 aastat on liiga pikk. Täiesti piisaks 5 aastast, see on juba väga pikk aeg.
Vasta!
Laila:
poolt
Vasta!
Oliver: Absoluutselt
Täpselt minu sõnad Anneli. Olen ka keelustamise poolt! Milleks vaja neid õudusi üldse... ainult raha peal ollakse väljas.
Vasta!
Rain: Rain
Keelustamise poolt
Vasta!
Kerli: kerli
loomulikult keelustamise poolt!
Vasta!
Vanda: vanda
poolt
Vasta!
Rainer: Rainer
Geeniused 5+ aga teate et see on võibolla kellegi rahakott milles te sorite ja vaevalt salakaubandus parem on. siis võiks samahästi keelustada juba sea ja lihaloomakasvandused.
Vasta!
reimo: Aita keelustada karusloomakasvandused
Keelustamise poolt!
Vasta!
Endrik: pealkiri
poolt
Vasta!
Mari-Liis: Mari-Liis
Keelustamise poolt!
Vasta!
Helena: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Liis: Keelustamise poolt!
...
Vasta!
Illimar:
Karusnahka kannavad ilusad loomad ja koledad inimesed
Vasta!
Kertu: Kertu
Keelustamise poolt!
Vasta!
Nadezda: VASTU!
VASTU!
Vasta!
Kulvo: a
otseloomulikult selle keelustamise poolt!
Vasta!
Gerda: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Reeli: R.
Keelustamise poolt!
Vasta!
Gallo:
100ga loomakeste poolt!!!
Vasta!
Siret:
Totaalselt poolt ! Ei ole lihtsalt sõnu....
Vasta!
Linnar: Lk
Keelustamise poolt.
Vasta!
Marion: Marion
Keelustamise poolt!
Vasta!
Elise: .
keelustamise poolt!
Vasta!
Kristin: Kristin
keelustamise poolt
Vasta!
Lim: Kuhu me sellise suhtumisega jõuame?
Kas tõesti oleme me lasknud oma ühiskonnal kujuneda nii ükskõikseks ja pilku eemale pööravaks nõrgemate ja abivajajate suhtes?
Tee need klikid ja väljenda enda nägemust ning kutsu seda tegema
ka tuttavat kas jagavad sinuga ühist arusaama.
Üheskoos jõuame ühise eesmärgini!
Vasta!
Kri: Poolt
Poolt
Vasta!
Liisa: Liisa
Keelustamise poolt!
Vasta!
martin: Martin
Poolt.
Vasta!
Irene: Keelustamise poole!!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Hele-Liis:
Keelustamise poolt!
Vasta!
ivi: xxx
Keelustamise poolt.
Vasta!
Cessica: C
Keelustamise poolt muidugi, see on ebanormaalne!
Vasta!
Kristi: Kristi
Keelustamise poolt!
Vasta!
Jan: Loomad
Oleme kõik ju loomad, aga inimene võiks alustada endast nõrgemate vastu austuse välja näitamisega. Ennem pole mõtet kaaludagi võimalust, et me üksteist ära ei tapa.
Vasta!
Sergei: Õige
Loomadele ka oma elu.
Vasta!
Kirsti: K
Keelustamise poolt!!!!!!!
Vasta!
Ilona: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!
Vasta!
Anette: anette
Keelustamise poolt!
Vasta!
Katre: Poolt
Täiesti viimane aeg selleks aktsiooniks.
Vasta!
Kerli: Keelustamise poolt!!
Keelustamise poolt.
Vasta!
Jaak: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!!!! See on jõhker elusolendite piinamine ja sellele pole mitte mingisugust õigustust! Mitte kellelgi pole õigust otsustada teiste elusolendite elu üle!
Vasta!
Leaanika: Keelustamise poolt
Keelustamise poolt!!
Vasta!
Katariina: Aita keelustada karusloomakasvandused!
Loomulikult poolt!
Vasta!
Kerli: Keelustamise poolt!
Keelustamise poolt!!!! Keelustamise poolt!!
Vasta!
???????: Наталья
против
Vasta!
Tanel:
Poolt
Vasta!
Andrus: Järgmiseks keelame viljakasvatuse!
Me oleme alates sellest ajast kui mingi suvaline ainurakne neelas alla väiksema ainurakse mis sümbioosi tulemusena hakkas tootma soojust ja tänu sellele ei seedinud teda sööja ära. Sellest hakkas arenema meie eellane ja meie esivanemad on tarbinud loodust kui ressursside allikat sellest ajast kui puu otsas elasime. See on nii olnud, on ja jääb. Tarbigem mõnuga, tarbigem kõike, et oleks mõnus ja soe aga NB! Tarbige säästikult ja mitte piinates loodust. Kellele ei meeldi, selle jaoks me elame ja oleme loonud vaba ühiskonna. Kes tahab elada laanes, süüa kasetohust tooreid juurikaid, juua vihmavett ja sellest kõigest rääkida rahulikult puude ja põõsastega... Palun toimetage. Tore kuulda ja olen õnnelik Teie üle. Aga tappes oma vastsündinuid taimetoiduga, karjudes kui halb on inimene, et sööb ja joob ja elab. Üritage sellega toime tulla...
Vasta!
Valeria: keelustamise poolt
allakirjutamine ei õnnestu, seega kirjutan siia: keelustamise poolt
Vasta!
Cassu:
Poolt kahe käega!
Vasta!
Reeli: .
Sellised kasvandused peaks kõik sulgema, ebainimlik ja ebavajalik.
Vasta!
Aimar: Poolt
...
Vasta!
Kadi:
Jätke loomad rahule!!!!! See pole normaalne.
Vasta!
Karmen:
Muidugi keelustamise poolt! Vaesed loomad ! :(
Vasta!
Elis: Poolt!
Kindlasti keelustamise poolt!
Vasta!
Marta: Marta
See on mõttetu loomade tapmine. Keelustamise poolt! Lõpetagem loomade piinarikka tapmise, nad on süütud ning ei vääri sellist kohtlemist!
Vasta!
Leila:
Keelustamise poolt!o
Vasta!
Kati: Kati
Kahe kàega KEELUSTAMISE POOLT!!!
Vasta!
Uljana: Keelustama!
keelustama!
Vasta!
Liina: Poolt
Poolt
Vasta!
Helene: Helene Vetik keelustamise poolt
loomulikult.
Vasta!
Sigrid:
Keelustamise poolt!
Vasta!
Priit: a
A
Vasta!
Karp:
Keelustamise POOLT!
Vasta!
Anastassija: Anastasia
Karusloomakasvanduste keelustamise poolt!
Vasta!
Sofia: Sofia
keelustamise poolt
Vasta!
Liis: L
Kõik peavad saama elada täisväärtuslikku elu!
Vasta!
Rait: Rait
Keelustamise poolt
Vasta!
Riin:
Olen keelustamise poolt.
Vasta!
Евгений: Keelustamise poolt!
otseloomulikult selle keelustamise poolt!
Vasta!
Saskia:
Sest see on ju lihtsalt haige!!!
Vasta!
Людмила:
такие фермы не должны существовать
Vasta!
Simona: Simona
Keelustamise poolt!!!
Vasta!
Viacheslav: Запретите зверофермы!
Запретите зверофермы!
Vasta!
Mariya: За освобождение животных! Loomade vabanemine!
За освобождение животных! Loomade vabanemine!
Vasta!
Salme: karusloomakasvanduste keelustamise poolt
On äärmiselt ebaeetiline kasvatada loomavaenulikes puurides imeilusaid loomi ja siis nottida nad maha naha saamise eesmärgil
Vasta!