Toetan Koeru ja Rakke valla kuulumist Järva maakonna koosseisu.

hääletus on lõppenud

25.01.2017 00:00 kuni 18.02.2017 23:59

kokku 98 häält


Hääletuse korraldaja

84,7%
15,3%

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Claire: Poolt
Soovin, et koerukad Järvamaale jääksid!
Vasta!
Heneli: Rakke valla elanik
Mõeldes enamiku soovile, siis Rakke peaks ikka Väike-Maarja alla kuuluma. Kaua see elanike seljataga kokkulepete sõlmimine kestab!
Vasta!
Marianne: Rakke valla elanik...
Mida see küsitlus muudab? Nagu ma aru saan, siis nüüd otsustab kõike ühinemistega seoses üldse valitsus ning Rakke ja Koeru ehk ei saagi rohelist tuld. Kahjuks ei tea lihtinimesena üldse, mis seisus need asjad ongi. Kui Koeru ja Rakke peakski ühinema, siis mulle hakkab tunduma, et valla keskus läheb Koeru ja nüüd siis maakonnaks jääb ka Järvamaa. Kõik kaldub ühele poole ära ja Rakke elanikega ei arvestatagi...
Vasta!
Jaanus: Jaanus, Koeru valla elanik 30 aastat
Koeru on Järvamaa osa ja nii see peabki jääma. Koeru valla "poliitikutest diletandid" on näidanud äärmist küündimatust. See kus vallamaja asub, ei ole eriti oluline. Tahan et Koeru jääks Järvamaa osaks.
Vasta!
Aili: Koeru ja Rakke ühinemine poolt
Kumma maakonna alla peaks kuuluma on küsimus, millele ei oska vastata, sest puuduva konkreetsed plussid ja miinused, vanast lahti laskmine on alati stressi tekitav, seetõttu peakski teadama Rakke elanik mida toob temale kaasa Järvamaaga ühinemine ning mida toob kaasa Koeru elanikule ühinemine Väike-Maarjaga. Olen naiivne või sinisilmne, aga ükskord tuleks hakata mõttemaailmas alt ülespoole minema(vallakodanike huvidest lähtuvalt mitte valla juhtide huvidest lähtuvalt). Minu jaoks tekib küsimus, miks üldse selline olukord tekkis: Koeru oleks võinud jääda Järvamaale ja Rakke Lääne-Virumaale.
Vasta!