Kas sina olid muidu kooseluseaduse vastuvõtmise poolt või vastu?

hääletus on lõppenud

06.02.2015 00:00 kuni 06.02.2016 23:59

kokku 342 häält


Hääletuse korraldaja

Heli Koit

33,6%
66,4%

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Jelena: Poolt
Poolt
Vasta!
Liis: Poolt
Poolt
Vasta!
Valeria: Valeria
Poolt
Vasta!
Lauri: NIME EI AVALIKUSTA!!
Poolt! MEHED mulle meeldivad
Vasta!
Gabriel: Poolt!
Muidugi poolt, sest kõikidel inimestel, olenemata soost, nahavärvist, seksuaalsest orientatsioonist on õigus turvalisele ja võrdväärsele elule ja õigustele
Vasta!
Anneli: Poolt
Poolt
Vasta!
uno: pöhjendus
Neid ebanormaalseid on olnud, on praegu ja ka tulevikus.Tegemist on väärarenguga.Vaba valik olgu varjatult,omasuguste ringis, ilma laamendamiseta ja oma väärastust ilmale kuulutamata.Önnetud inimesed !
Vasta!
Kätlin: Poolt
Inimestel on õigus ise otsuseid teha
Vasta!
Martin: Poolt
Ma pean vähemusgruppide õnne vastu võitlemist küündimatuks.
Vasta!
Reena:
Loomulikult poolt! Ma elan 21. sajandil ja olen tolereeriv inimene -ei märgista ,ei mõnita,ei halvusta,püüan alati enne mõista kui hukka mõista,toetan inimeste vaba tahet olla koos,kellega nad soovivad olla
Vasta!
Riho: Kooselu seaduse vastu.
Ei ole nõus,et neid ametlikult registreeritaks.Nad võiksid teha mootari juures lepingu mida kui palju soovivad jagada ja haiglas teineteist külastada.Lastega teostatavad lahendused peaksid ka must valgel kirjas olema.Lapsi ei tohiks nad adopteerida.Mingid alused peaksid ka pühadeks ka jääma
Vasta!
Alexandr: pederastid on haiged inimesed,kahju et riigikogus neid nii paljuu....
pederastid on haiged inimesed,kahju et riigikogus neid nii paljuu....
Vasta!
Marge: Vastu!
Vastu!
Vasta!
Rünno: Poolt
Poolt
Vasta!
Teivi: TI
Vastu
Vasta!
Erki: just sayin..
Sellest pole heteropaaridele mingit kasu, vastupidi.. lisaks devalveerub perekonna mõiste kui selline, mis on olnud yheselt mõistetav tuhandeid aastaid......kaks meest pole perekond ja kaks naist pole perekond.. Sellist mõistet nagu homoperekond pole olemas. See on värdmõiste, millel puudub sisu. Perekonna yheks põhikriteeriumiks on läbi sugulise kontakti järglaste soetamine ja nende eest hoolitsemine. Pole kuulda olnud, et mõni homopaar või lesbipaar oleks AINULT teineteise nautimisest järglasi saanud...igasugused doonorid siin ei lähe arvesse, nagu Iisraeli homode surrogaatemad seal maavärinapiirkonnas...
Ei pole vaja näppida ega katsetada yhiskonna alustaladega, nagu perekond nt. Homopropaganda on out. Inimesed pole lollid. Järgmise sammuna tahetakse lapsendamisõigust... teada lugu. Vaatamata uue peaministri homolembusele on ca 80% eestlastest kogu selle komejandi vastu.
Vasta!
Olev: Olin kooselu seaduse vastuvõtmise vastu.
Kõik sai juba alguses Varro Vooglaiule saadetud
Vasta!
Kermo: vastu
vastu.
Vasta!
Janek: Jan
Iga normaalne inimene on VASTU.
Vasta!
Mauri: Vastu!
See mida siin harrastatakse, on valikuline liberalism, milline ei pea sobima kõikidele. Kui räägitakse vähemustest, siis ega looduse vastu saa, viimane teeb ikka omad valikud. Ehk, erandid ja ebardid hävivad. Sellist mõtteviisi jõuga peale surudes normaalsetele inimestele, saavutatakse vaid suurem viha ja põlgus nii omasooiharatele, kui ka nende pooldajatele.
Vasta!
Ene: kooseluseaduse vastuvõtmise vastu
olen homoabielude vastu
Vasta!
J.Malinen: Jüri
Seaduse vastuvõtmise vastu igal juhul
Vasta!
Tõnu: Vastu
Vastu. Mõttetu seadus, mis propageerib perverssust
Vasta!
Klarika: Vastu !!!
Olen igasuguse amoraalsuse vastu, eriti kui mängu tulevad lapsed. Ma olen selle poolt, et kui keegi ei suuda austada Jumala loodut, siis on see tema valik, kuid avalikult oma haigust kuulutada ja seda teistele peale suruda, on kuritegu. Eriti ränk on valeõpetus laste suhtes. Lapsel on õigus nii emale kui isale ja normaalsele lapsepõlvele, mitte haiglaslikule seksuaalkasvatusele. Nii, et käed eemale lastest !!!
Vasta!
Tiiu: kooselu=pere
Pere fundamentaalne môte on elu taastootmine.
Kôik muud eesmärgid, täiskasvanute teineteisele toeks olemine, füüsiliselt, rahaliselt, on kenad, kuid kuuluvad muusse kategooriasse ja muu instituteioonina reguleeritud saama.
Vasta!
Meelis: olin
sellele kindlalt vastu
Vasta!
Filipp:
Poolt
Vasta!
Svetlana:
vastu
Vasta!
viljar: viljar
Pole poolt.
Vasta!
MARGOT:
Pooldan normaalset perekonda, kus on erinevad sugupooled ja saadakse loomulikus vahekorras järglasi!
Vasta!
Enno: 101 protsenti vastu
vastu . sest naise ja mehe liit on puutumatu- ei saa naine ilma meheta last ja pole mehel ilma naiseta last!!
Vasta!
Hanna: Poolt
poolt
Vasta!
Sirje: sirje
Vastu, olgu kapis edasi.
Vasta!
Peeter: Peeter
See pole kellegi permudel
Vasta!
Heli: Heli
Kuna mul on peas kõik korras, siis loomulikult olen vastu.
Vasta!
Ilona: Küünik
Ma arvan, et pole minu koht keelata inimestel seaduse kaitse all koos elada, kui nad üksteist ausalt armastavad, olgu need siis heteropaarid, kes klassikalist abielu ei taha, vaid olla elukaaslased ka seaduse silmis, või samasoolised paarid. Muud öelda polegi.
Vasta!
Madis:
Homoseksuaalne eluviis ei vääri ühiskondlikku seadusega heakskiitu ega propageerimist.
Vasta!
Kaido: Vastu
Põhimõtteliselt oleksin poolt kuid selline teeruliiga ülesõitmine rahva enamuse soovist oli ülimalt ebameeldiv.
Vasta!
Tiia: Tiia: vastu
Ei tolereeri soodoma ja komorrat. 21.sajandis elamine ei tähenda, et peab tolereerima valesid ja andma võimu ja õigusi juurde vaimselt haigetele ! Vähemuste õnnega ei ole siin mitte mingit pistmist. On asju mis peavad jääma muutumatuks sajandist olemata. Kooseluseadus on vale. Südametunnistus ei luba olla poolt, sest tegu on väärastumisega. Olla igasuguste asjade suhtes tolerante tähendab kirjutada alla inimkonna mandumisele ja hävingule ! Igal asjal on piir, tuleb teha vahet õigel ja valel.
Vasta!
Olga: Olga
Muidugi poolt!

Paljud inimesed olid poolt, kes siia pole kirjutama jõudnud. Küsisime vene fb-lehel "Aitäh, aga minu traditsiooniline pere ei vaja kaitset" inimeste käest, miks nemad on poolt. Ja nad vastasid: <

Sest see oleks inimlik.

Sest see annab samasoolistele peredele mehhanismid oma õiguste kaitsmiseks ja võimaluse olla pereks mitte ainult faktipõhiselt, vaid ka riigi silmis.

Sest samasoolistel peredel peab olema võimalus sõlmida partnerlus oma laste kaitsmiseks, nende õiguste ja psühholoogilise tervise tagamiseks.

Sest neil on samasugune õigus elada pereliidus ja ühises leibkonnas oma armastatud inimesega ning kasvatada koos lapsi nagu kõigil teistelgi peredel.

Sest need on täpselt samasugused pered kui kõik teisedki.

Sest selline võimalus peab olema üldse kõigil.

Sest ma armastan Eestit ja tahan, et siin oleks hea olla, selleks aga ei tohi kodanikke nende õigustes piirata.

Ma ei tea, kuidas seletada, miks... noh, kui ühtedele inimestele on seda vaja, ja teisi see kuidagi ei sega – miks peab seda keelama?

Sest see on iga inimese õigus.

Sest sellistes peredes kasvavad lapsed. Ja nad on õnnelikud!

Sest partnerlusseadus annab olulisi õigusi ja kaitset peredele, kellel need varem puudusid, ega võta midagi ära peredelt, kellel need võimalused olid juba olemas.


Vasta!
Maire: Maire
Kui seadus vastu võeti olin "leige". Ei saanud aru, miks on vaja meie niigi tolerantses ja sallivas riigis kooselamist reguleerivat seadust. Kuid kui kuulsin vastaste "argumente", sain aru, et Kooselu seadus on hädavajalik.
Vasta!
kalle:
Vastu!
Vasta!