Nõuame Kunda linna uue soojuse piirhinna ümbervaatamist!

allkirjade kogumine on lõppenud

28.10.2011 00:00 kuni 10.11.2011 23:59

636 häält

63%

Esmaspäeval, 24. oktoobril avaldati Kunda linna veebilehel teade, et alates 1. detsembrist 2011 tõuseb Kunda linnas maagaasi hinnast tingituna soojuse piirhind. Kui senine piirhind oli 51,12 €/MWh, siis uueks hinnaks saab olema 74,73 €/MWh. Lihtsad arvutused näitavad, et seda on enam kui 46% rohkem kui seni. Võttes aluseks praegust majanduslikku olukorda ning tundes muret väga paljude, juba praegu oma kommunaalmaksete eest võlgu olevate inimeste pärast ning ka nende pärast, kes hetkel üsna õhukesel võlgu-jäämiseta-toime-tulemise-piiril vaaguvad, tundub tänavune talv üsna kurb tulevat!

Aktsiooni korraldaja

Kaido Veski. Loe lähemalt: http://www.veski.eu

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Niina: Nimi
Miks mõni oma nime ei julge avaldada?
Vasta!
TIIU: Tiiu Jalakas
Toetan soojuse piirhinna ümbervaatamist.
Vasta!
Kaido: Kaido Veski
Tegelikult on kõigi allkirjastajate nimed andmebaasis olemas ja anonüümselt oma seisukohta väljendada ei saa. Las igaüks otsustab ise, millisel moel ta kaasa lööb.
Kaido: Tiiu Jalakas
Eelmine arvamus pidi minema küll Niinale, kuid olgu peale. Palun Tiiul samuti võimaluse korral lisaks suusõnalisele toetamisele anda hääl "Allkirjastamise" kaudu.
Mihhail:
Kui ma ei eksi, Kunda Soojusvõrgus on väga suured tehnilised kaod. Fortum valis väga lihtne tee - saada oma õhku läinud kasumi meie taskust...
Vasta!
Niina: tali tuleb
talvel on näha kui suured kaod on, kust lumi sulab
anneli: anneli anneli aamer
toetan ka soojuse piirhinna ymbervaatamist
Vasta!
anneli: anneli
no mis nöörimine see nyyd olgu siis
Vasta!
Dmitri: Dmitri Aaviste.
Koos me oleme v6im aga uksik inimene ei saa midagi teha.
Vasta!
aleksandra:
kuidas saavad vanad inimesed, kellel ei ole arvutit, oma allkirja anda?
päris palju on vanureid, kes on nõus allkirjastama
Vasta!
Uno: Kuidas vanad inimesed saavad...
Vanad inimesed, kel oma arvutit pole saavad hääletada raamatukogus, avalikus internetipunktis.
Vasta!
Niina: ?
kui vana on "vana"?
mõni pole arvutit ennem katsunudki, mis abi raamatukogust...
Maria:
Toetan soojuse piirhinna ümbervaatamist.
Vasta!
Sirli: sirli
Huvitav mis siis saab kui enam mitte keegi ei suuda maksta enda korteri arveid.Kas tõesti visatakse lihtsalt õüe peale ja ongi kõik.Kas nad üks kord lõhki ei lähe.
Vasta!
Niina: juba kajab
http://majandus.delfi.ee/news/uudised/poordumine-kunda-rahvas-nouab-riigikogult-soojahinna-kontrolli-all-hoidmist.d?id=61036509
Vasta!
natalja.tomberg:
Miks ei mõelda tava kodaniku peale kes elab Kundas.Enamus Kunda inimesi teenib miinimum palka ja ja seda ka väljaspool Kundat.Kundas ei ole tööd,millest peaksid inimesed elama kui neil juba korteri üür kõrge,elekter kallis ja muud asjad.Millest peaksid inimesed siis sööma,kui raha läheb kõrgetele maksudele.Tuleb välja,et kartuli koorte söömine läheks ka juba kalliks.Aga need kes istuvad kontorites ja tõstavad hindasid neil pole ju midagi karta,kuna nemad saavad palka toolil istumise eest ja see palk ei anna võrreldagi tava kodaniku palgaga.Ja mina toetan ,et hakatakse soojuse piirihinda üle vaatama.
Vasta!
illemai: 100%
Mina arvan ,et kui te seal juba hakkate tõstma siis tõstke kohe 100%, et siis ei peaks jälle kuu ajapärast uuest tõstma hakkama. Ega meil siin Eestis polegi vaja tavaelanikke "suretame kõik kohe väja "-mis siin ikka kummi venitada .
Ja paneme igale poole loosungid"PÕGENEGE VIIMSED ORJAD!!!"
Vasta!
Elina: Elina Litovkina
Toetan soojuse piirhinna ümbervaatamist.
Vasta!
Kaido: Saada otsustajatele kiri!
Meile tundub, olenemata meie püüdlustest, et me ei ole senini suutnud soojahinna tõusu üle otsustavate isikute tähelepanu võita. Ärme lase sellel teemal vaikselt ära jahtuda! Kunda inimesed ei ole pelgalt statistiline number või anonüümne kahjum eelarvereal. Siin elavad lapsed, vanemad, vanavanemad, sõbrad ja lähedased!
http://www.veski.eu/saada-kiri/
Vasta!
olga: Olga
Toetan soojuse piirhinna ümbervaatamist
Vasta!
Kristina:
Toetan soojuse piirhinna ümbervaatamist
Vasta!