"Meie Eesti" lisatiraaž, "Naša Estonija" dopolnitelnõi tiraž

Palume poekett Maximat ja kirjastust Petrone Print, et trükitaks juurde raamatut "Meie Eesti". Samuti palume, et kampaaniast alles jäänud kleepsusid ei hävitataks!
Просим сеть магазинов Максима о дополнительной печати книги "Наша Эстония". Так же просим, чтобы оставшиеся от кампании наклейки не уничтожались!
VASTATA SAAB KA ANONÜÜMSELT!
Bы можете отвечать анонимно.

hääletus on lõppenud

22.03.2018 00:00 kuni 01.05.2018 23:59

kokku 412 häält

Palume poekett Maximat ja kirjastust Petrone Print, et trükitaks juurde raamatut "Meie Eesti". Teeme oma palve võimalikult konkreetseks, et oleks näha, kui suur on juurde trükkimise vajadus.

(Ja samuti palume, et kampaaniast alles jäänud kleepsusid ei hävitataks! Palun tooge need näiteks Maxima infopunktidesse, kust vajajad neid saaksid.)

Suur tänu ilusa ja hariva raamatu eest!

Просим сеть магазинов Максима и типографию Петроне Принт о дополнительной печати книги "Наша Эстония".

Мы постараемся нашу просьбу конкретизировать, чтобы увидеть, насколько большая потребность в дополнительном тираже книги.

(Так же просим, чтобы оставшиеся от кампании наклейки не уничтожались. Пожалуйста, принесите их например в инфопункт Максима, где нуждающиеся в наклейках люди, смогут их получить).

Спасибо большое за столь обучающую и красивую книгу!

Hääletuse korraldaja

10,9%
36,9%
23,3%
8,7%
18,2%
1,9%

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Anneli:
Sooviks vãga ka oma lapsele seda raamatud. Kleepsud saime kokku aga kahjuks raamat puudu. Kahjuks paljud ûritavad nende raamatute müügiga praegu lisa teenida müües ühe raamatu üle 30€ .
Vasta!
Anna:
Lp. Maxima, suur tänu nii huvitava raamatu eest! Kui tohib, teen ettepaneku panna raamatuid eelmüüki, mis tagab Sulle ostjaid.
Anna:
Lp. Maxima, suur tänu nii huvitava raamatu eest! Kui tohib, teen ettepaneku panna raamatuid eelmüüki, mis tagab Sulle ostjaid.
Marika: Heili
Kahjuks avastasime liiga hilja selle kampaanija ja raamatud olid kõik otsas, igati vahva ja lastele arendav raamat.Eesti inimestel oleks väga heameel kui saab kordus trükki.Jah praegu olen näinud raamatut müügis 30-100.eur vahel.Ja sellise raha eest ei ole nõus ostma.
Vasta!
Riina: Heili
Mina kahjuks ostsin juba 35€ tühja raamatu ja 40€ koos kleepsudega raamatu.
Õnneks on see raamat nii hea, et laste pärast olin selleks valmis :)
Supper kui tuleks lisa trükk, saaksin oma lastele kõigile enda raamatud kinkida :)
Lisette: Lisette
Soovin ühte raamatut endale ja oma väiksele õele :D
Vasta!
Inga: Inga
Minu meelest see raamat võiks olla meie Eesti iga kodus :)
Vasta!
Anu:
Väga sooviks raamatu kahte raamatu oma kahele Eestist kaugel elavale pisikesele sugulasel
Vasta!
Lihtsalt: Nõuame raamatut juurde!!!
Raamat oli, nüüd tulgu juurde! Tahan osta veel 3 raamatut!
Vasta!
Aet: Arvamus
Endal õnnestus napilt raamat soetada. Osa kleepse veel puudu. Ehk õnnestub kellegagi vahetada. Lootus raamat kleepse täis saada. Kahju, et ägedast ja toimivast kampaaniast ei osatud võtta maksimumi. Originaalne ja üllas idee, kehv teostus. Kampaania periood kleepsude kokkuajamiseks tavapärasel teel ehk oste soetades liialt lühike. Eesti 100 kestab, kampaania töötas. Maine paranes. Maxima sai isegi minu oma poode külastama. Miks mitte seda pikendada?? Iga mõistlik ettevõtja teeks seda. Paluks autoritel veel “Meie Eesti” vol 2 kokku kirjutada, et uusi kleepse saaks kampaaniasse paisata. Aga ei... maxima valis jäiga suhtumise ja naases oma äraleierdatud Delimano kampaania juurde. Äärmiselt kahju väikestest ja suurtest kogujatest. Kahju ka sellest, et ettevõte ei suuda olukorda mõistlikult lahendada. Vinge mainekujundus kampaania, millesse investeeritud raha nüüdseks juba vastupidise tulemuse toonud. Aasta “turundustegu”. :(
Vasta!
Kerli: Kerli
Sooviksin raamatut ja kuna elame välismaal, siis oleks tore kui oleks ka võimalus kõik kleepsud korraga välja osta.
Vasta!
Kädi:
Kleepsud on olemas aga 2 raamatut jäi puudu. Nii tore oleks, kui saaks 2 tk juurde. Sai mitmes kohas raamatujahil käidud küll, kuid igalt poolt olid otsas. 30-45 €-ga ei taha juba põhimõtteliselt osta.
Vasta!
Jelena: Meie Eesti raamat
Väga huvitav tegelusraamat. Loen lapsega vene keelset raamatut suure huviga. Kahjuks, ei ostnud eesti keelse variandi. Väga väga sooviks soetada 2 eesti keelset raamatut mulle ja sõbrannale, sest jäänud palju kleepse.
Osta.ee portaalis neid müüakse küül, aga vähe, hinnad on ulmelised 35 kuni 100 eurot ühe raamatu kohta.
Vasta!
Jelena: Jelena
Sooviks väga ka oma lapsele seda raamatud. Kleepsud saime kokku aga kahjuks raamat puudu.
Vasta!
Sirje: Plaanin osta eestikeelse raamatu
Soovin osta eestikeelse raamatu, kleepsud koos aga raamatut ei ole, kurb.
Vasta!
Anna: Kleepsud juurde!
Õnneks jõudsin raamatu osta, kuid meil on vähe kleepsu. Tahaks veel need kätte saada. MAXIMA võiks neid isegi müüa panna, siis ostaksin hea meelega.
Vasta!
Siret: Kleepsud juurde!
kleepse saab vahetada facebooki grupis ,,maxima kleepsude kogujad,, - tulge liituma. kel kleepse puudu või üle!
supper idee on teha petitsioon kuna tõesti raamat on üli üli hea ja kasulik ja õpetlik. PALUN tehke juurde seda, sest see jääb ju paljudel mälestuseks. see on vahva nii emmele-issile kui ka lapsele ja muidugi ka vanavanematele :) ja kleepse koguda, oh, see on väga väga pmbev, sest saab uusi tutvusi, sõpru. saab paljude vanade sõpradega kokku ja suhelda. see raamat ühendab inimesi ja ka rahvast, sest ka venelased koguvad ja on vahva omavahel neid vahetada. suurepärane raamat, suurepärane idee. AITÄH autorile ja Maximale ka trükikojale, aga palun tehke seda juurde! :) :( :'(
Olga:
Väga hea mõte! Olen nõus tellida vene keeles raamatut ja kohe maksta.
Vasta!
Natalya: Natalia
Sooviks väga ka oma lapsele seda raamatud. Kleepsud saime kokku aga kahjuks raamat puudu.
Vasta!
Heili:
Kleepsud enamus olemas, aga ühtegi raamatut ei ole.Mina ja lapsed oleksime väga õnnelikud ja tänulikud kui saaksime need raamatud.
Vasta!
Tiiu: väärt kirjandus
Kleepsudega või mitte... see raamat on väärt olema igas lastega kodus :) õppevahendiks koolis-lasteaias :) See ei ole liig mahukas, liig keeruline, just selline, mida lapsepõlves lapata vahel :) aitäh Epule vahva raamatu eest!
Vasta!
Jaana:
Vasta!
Monika:
Kleepsud on olemas aga kahjuks jäime raamatu ostmisega hiljaks.
Vasta!
Riina: Ilus kingitsu Eestile
Üks populaarsemaid ja parimaid kleepsu raamatuid.
Vasta!
Merit:
Avastasin samuti liiga hilja et kui vaffa asi see raamat on, nüüd üks raamat poolik ja sooviks ka teisele lapsele et tulevikus tülli ei läheks.
Vasta!
????????: Palun
Tahan ka endale osta see raamat((((
Maxima, palun, tehke uus print.
Vasta!
Viivika: Raamatu soov
Kogusin kleepsud kokku , kuid raamatust olen ilma . Soovin seda väga . lastele hea näidata . Kleepsud on ilusad värvilised ,kui nendel pole kommetaare peal , raamatus on kenad jutud .
Vasta!
Elle:
Kleepsud olemas, raamatut sooviks kindlasti.
Vasta!