Nõuame Kohtla-Järve linna linnapea tagasiastumist.

Head linnaelanikud, meie kodulinna poliitiline ladvik on hüljanud vastutuse ja hoolib vaid isiklikust heaolust. Kohtla-Järve linn seisab moraalitusel, valel ja ebaõiglusel ja linnast on saanud võimu- ja äriladviku hästi elamise projekt. Teeme sellele üheskoos lõpu.

allkirjade kogumine on lõppenud

12.07.2018 00:00 kuni 19.08.2018 23:59

209 häält

4%


Aktsiooni korraldaja

MTÜ Õige Valik

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Eduard: EDUARD KIURU
НЕТ ДОВЕРИЯ ЭТОМУ ЧЕЛОВЕКУ ДАЖЕ ДЕТЕЙ РАДОСТИ ЛЕШИЛИ ЛАЗЕНЬКИ ВЕЗДЕ ЗАБРАЛИ И ПОСТОЯННО ВОНЬ В ГОРОДЕ РЕАКЦИЯ НОЛЬ ИТОГ ТО ОДНО ТО ДРУГОЕ У НИХ НЕ ТАК ПАРК ГРЯЗНЫЙ
Vasta!
Aleksei: Aleksei
Ei täita oma kohustusi, saab liga kõrget palka, annab tühje lubadusi. Ljudmila, aitab!
Vasta!
Irene: Irene
ei tee midagi, et linna areng , istub ainult raha kogub , vastik
Vasta!
Jekaterina: Jekaterina
Pakun teha vene keelse tekst, meie linnas on rohkem vene keelde inimesi, kes üldse ei oska eesti keeld ja nad ei saa aru üldse mis siin on kirjutatud
Vasta!
Jelena: Jelena
vastu
Marianna: Мариана
Обещали детям сделать городки игровые, не сделали, дороги надо сделать, половина дорог разваливается не делают. Ей все равно на нас на наших детей! В отставку таких людей!
Vasta!
Tiina: T÷re
See on nii iseloomulik eesti ladvikule, aga me ei saa neid kõiki lahti lasta ja pealegi, ise oleme selle ladviku valinud.
Vasta!
Ilona: Ilona
Olen juba mitu korda kirjutanud kohtla-jarve.ee probleemidest. Need probleemid polnud lahendatud. Mille eest nad üldse seal palga saavad? Linn on jubedas olukorras. Kõik läheb vanaks ja laguneb, aga midagi uut asemele ei tule.
Vasta!
Deniss: Денис Иванюк
Пока бабули у власти - ничего в городе не поменяется
Vasta!
Andrei: Väike tähelepanek
Miski ei muutu Kohtla-Järvel paremaks, mõttetud projektid kuhu panustatakse tuhandeid - lollide märgistuste ja värvilistele siltide linn kus ei ole kohta lastel võimalust normaalselt elada ja areneda. Ei ole kohta mängimiseks suurem osa platse on kadunud ja uued ei ehitata juurde.
Vasta!
Nadezda: Nadezda
Удивляюсь: недоволен почти каждый нашей властью в городе, но сказать об этом вслух - увы, страх перед той же властью. Вот уже два года ждём в Йидла перемен, так красиво оформленных в видеоролике, и где же они? СПЛОШНЫЕ ОБЕЩАНИЯ И КРАСИВЫЕ СЛОВА.
Vasta!
Mariam: Maria
Ничего не хочет делать хорошего для города.
А что делает, только во вред. Зачем она нам сдалась? Только деньги лопатой гребет.
Vasta!
Lilia: Лилия
Зарплата у чиновника растёт, а на снос расселеных домов "призраков" денег как всегда нет! Чего-то ждём? Грустно.
Vasta!
Nelli: Ljudmile Jantsenko pora na pensiju
Ljudmile Jantsenko pora na pensiju
Vasta!
Irina: Взгляд со стороны
Обещали новый бассейн, спортивные и детские площадки, гимназию новую...на деле, отобрали у стариков бесплатный проезд, выжили из города знаменитый танцевальный коллектив, позакрывали библиотеки, дороги разбитые, деревья стриженные под пеньки,повысили себе и всем своим зряплату, награждают сами себя титулами и премиями, а на бассейн, спортивные сооружения и детские площадки денег нет и не предвидится и тд и тп.
Не могут старые люди привносить свежие идеи и созидать что либо новое, им это не надо, они уже пожили, да у них и молодым ничего не надо, сидят старикам в рот смотрят и поддакивают.
Всех надо менять. Но город пассивен и равнодушен к своей судьбе. А им только этого и надо.
Vasta!
Inna: Inna Kuzenina
Варварская вырубка деревьев в городе. Уничтожают березовую аллею на улице Кандле для расширения дороги. Горуправа отмалчивается, никто не хочет объяснить смысл уничтожения берез. Мэра в отставку.
Vasta!