Aita Tallinna Linnahalli seinamaaling lõpuni viia ja säilitada!

Linnahalli fassaad oli soditud täis vulgaarsusi, mis peletas inimesi ja andis kohutava esmamulje Tallinnat külastavatele turistidele. Vajame 10 001 allkirja – Toeta Linnahalli seinamaalingu lõpuni viimist ja säilimist!

allkirjade kogumine on lõppenud

11.09.2017 00:00 kuni 17.09.2017 23:59

1001 häält

10%


Aktsiooni korraldaja

Pirados Stuudio

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Reet: Ilus asi jätta kindlalt alles
Praegune maaling on kunst. See mis varem oli seintel oli lausa piinlik.
Vasta!
Olev: Maalingud jätta alles !
Olev Piir: Maalingud alles jätta, seniks kui sinna mingisugune projekt peale tuleb ja ehitust alustatakse !
Vasta!
Kaia: Kaia: Ilus jätta kindlasti alles
Praegune on väga ilus aga see mis enne oli on kohutav.
Vasta!
Valdek: mina poolt
Olen kahe käega selle poolt et maalingud jääks!
Vasta!
Kristjan: JÄTTA ALLES!
Viia lõpuni!
Vasta!
Aime: Tallinna Linnahalli maalingud
Aime: Linnahalli maalingud kindlaste lõpetada ja alles jätta!!!
Vasta!
Reelika: Super ilus !
Ei ole ise Tallinnast , aga olen poolt, et Linnahall saaks maalingud.
Ilma maalinguteta on väga kole ja kõle ning nagu maha jäetud koht.
Vasta!
Andrus: Austus tegijatele.
Päris kindlasti jätab see palju ilusama vaate sellele hoonele.
Vasta!
Mihhail: Сохраним рисунки на Горхоле!
Хотелось бы поддержать идею сохранения рисунков на Горхолле. Они очень органично смотрятся. Гораздо приятнее того, чем был изрисован Таллинский Горхолл за десятки лет. Помогите спасти искусство. В доказательство прилагаю фотографии. Сегодня были там с друзьями и единогласно решили, что рисунки надо оставить и дорисовать. Проект очень интересный. Joonised Linnahalli peal peavad jaama. Let's save Graffity on the Cityhall. #linnahall #linnahall_grafity #Tallinn #save_grafity Добавляйте в сеть свои фотографии с этой красотой, быть может нас услышат и не смоют быстро, а смогут оставить и дать дорисовать пока не начнется реставрация. Вот тогда и весь почистить пескоструйкой и поставить камеры. А сейчас, оставьте нам красоту! Призываю в пост власть имущих и тех, кому не равнодушно искусство! Ваш, "Просто прохожий" без претензий на что либо!
Vasta!
Rita: Tallinna Linnahalli seinamaaling
Seinamaaling on vaatamisväärne ja huvipakkuv ka turistidele!
Vasta!
K.Laas: hmmmm,
lisage muid allkirjastamise võimalusi ka, mul pole ammu enam kaardilugejatki olemas.... :(... nii jääb mu allkiri saamata ju... :(
Vasta!
Kelly: hmmmm,
Hetkel on kaks valiku võimalust. Esimene ID-kaardiga ja teine võimalus on välja printida ja saata/tuua Pirados Stuudiosse allkirjastatud vorm.
Ahto: Ilus asi koledal alusel.
Mõistlik tegu oleks see lõpuni viia.
Vasta!
Virve:
Kui hoone on amortiseerunud ja ei suudeta midagi ette võtta,siis on uued joonistused kaunistavad küll linnapilti rohkem kui endised rõvedused.Loodame,et muinsuse kaitsjad ei arva vastupidi.
Vasta!
Heli: Ilus
Kunst on ilusam kui igavad kivi seinad.
Vasta!
Kersti: Ilus maaling ja kindlasti parem, mis oli.
See vaatamisväärsus omaette.
Vasta!
Priidu: Petitsioon ei saa muuta seadust!
Ei saa hetkel aru, kuidas 10001 allkirja aitaks maalingut säilitada? Petitsioon ei saa ju muuta muinuskaitseseadust, mida rikutakse. Kas hääle andjad kiidavad heaks seadusrikkumise?
Vasta!
Liivi: Liivi
Kus siis need seadusenõudjad olid, kui seinad olid roppustega täidetud? Kui on seadust rikutud,tähendab, oli halb seadus ja tuleb teha uus, see peaks ju võimalik olema, on ju ikka seadusi inimesed teinud. Ja minu arvamus on, et selle taga on lihtsalt valede meeste tehtud maalingud. Oleks sokid teist värvi olnud, oleks kõik olnud OK
Vasta!
Kaja: Kaja: Kui juba
tehtud on, siis praegu maha pesta on veel lollakam, võiks seista remondini. Kuidas ja mis ajal see tehti, ei meeldi sugugi ja tööd olen ainult fotodelt näinud, suurt vaimustust ma ei tunne, aga parem ikka kui enne.
Vasta!
hector: Hector
Ongi kunst
Vasta!
Liivika: Liivika
Maaling on väga ilus. Muidugi võiks selle allles jätta. :)
Vasta!
Angela: Austame kunstniku tööd
Linnapilt on praegu väga ilus. Palun jätke maaling alles
Vasta!
Oleg:
Ilus asi !
Vasta!
Ilme: Emeli: Väga kaunis kuns
Sügav kummardus kunstnikele. Muidugi alles jätta.
Vasta!
Karmen: Alles jätta
Mis mõtet aega ja raha raisata pesu peale kui renoveerimine tuleb õige pea..
Vasta!
Elme: Rahva teenrid
Endise välimusega sein risustas linnapilti. Muinsuskaitse aktsepteeris seda ning ei käskinud eemaldada, nüüd aga on tagajalgadele tõusnud. Imelik kunstimaitse neil härradel! Kas sedasi siis teenitakse rahvast???
Vasta!
Maret: Tôeliselt ilus
Maalingud viia lôpuni ja säiltada seni kuni ehitusega alustatakse. Miks need, kes käsivad maalingud eemaldada, ei andnud varem korraldust seintelt rôveduste pesemiseks? Kas muinsuskaitseseadus ei lubanud vôi lihtsalt ükskôiksus?
Vasta!
Mihkel: Allkirjastamine
Kui muidu saab allkirjastada ka emailiga või facebook kaudu, siis miks siin sellist võimalust pole? Samuti mobiil id võimalus puudub. Usun, et pooled inimesed, kes tahaks hääletada ei saa seda teha, kuna kasutavad teisi audentiseerimisviise.
Vasta!
Kerli: Olen poolt!
Ilus maaling!
Vasta!
Annely: Igati ilusam sein kui enne ja peaks alles jääma!
Miks võtta maha, nagunii tekivad asemele uued niiöelda "kunstiteosed"
Vasta!
Käty: Ilus maaling
See on ilus asi ja kindlasti jätta alles ja lõpuni teostada seinamaalingu tööd. Kuna see on ilusam, kui vene keelsed roppused ja muu graffiti jama. Hall-mass mis enne oli, oli sõnaotseses mõttes rõve. See muinsuskaitse ametnikud võiks võtta mõistuse pähe seal ja mõelda peaga, mitte ma ei tea millega.
Vasta!
Aade:
ilus joonistus, las jääb
Vasta!
Jaan: Jaan: Ilus asi
Nüüd võiks Siim Raie não ka sinna malda
Vasta!
Riivo: Alles jätta
Vähemalt keegigi teeb midagi.
Vasta!
Egle: Egle
Mina olen poolt et linnahalli maaling peab jääma , see on ju absurd mis seal ennem toimus ja nüüd kui keegi teeb sinna midagi kaunist ja imetlusväärset siis on vaja kohe mingitel ...(ei ropenda parem) vaja hakata nokkima...
Vasta!
Karin: Linnahalli maalingud jätta alles.
Linnahall on nüüd väga kaunis.
Vasta!
Külli: Külli: Tallinna Linnahalli seinamaaling
Kindlasti alles jätta! Juba praegu on palju ilusam kui enne, rääkimata veel sellest kui päris valmis saab!
Vasta!
Neeme: SAATAN TAGANE...!!!
haige-haige-haige....VÄGA-VÄGA-VÄGA HAIGE SITUATSIOON ...KÄPAD EEMALE KUNSTIST....Taas on TÄIES ILGUSES JA RÜVEDUSES ilmnenud ning realiseerumas see igikestev konfrontatsioon...VÕIM versus VAIM...! Selliste rüveduste kuhjumine lubab mul hinges näha barrikaade ja AVANGARDI vastuhakku saatanlikule bürokraatilisele hüdrale.... O:)
Vasta!
Neeme: KODUTU KUNSTNIK, TÜRISALU PANGALT...
RESIDEERUDES KODUTU KUNSTNIKUNA, suvilaautos, TÜRISALU PANGAL , POLE MUL PARAKU võimalik kasutada ei ID-kaardi lugejat ega selle parooligi...Kadusid nad koos suure osa muu vallasvaraga , väljatõstmise tuules & tormis, mu kodust ja ateljeest Laial tänaval, 5-ndal jaanuaril, sel aastal...
Vasta!
Marika: Marika
Väga ilus et need jubedad hallid seinad elustati, kahju et Muinsuskaitse juhataja on olevus bürokraat ja vastava hariduseta olevus
Vasta!
Helena: Helena
Tallinna inimeste solvamine! Kõik on rahul, et sellest soditud lagunevast hoonest, mida ilusat vahelduseks tehti. Vikipeadia ei valeta! Siim Raie - Alates 2015. aastast on ta Muinsuskaitseameti peadirektor.[2] EESTI VAENLANE NUMBER ÜKS !!!!!!
Vasta!
Mari-liis: Mari-Liis
See on Kunst ja väga ilus.
Vasta!
Marija: Jätta alles! Ja lasta teha lõpuni!
Nii on palju ilusam! Vanad joonistused olid jubedad!
Vasta!
Marija: Jätke alles! Laske parem lõpuni teha
Vanad joonistused olid piinlikud meie linnale
Vasta!
Raivo: Jätta maalingud alles.
Raivo: Toetan Linnahalli fassaadile juba tehtud maalingute allesjäämist kuni restaureerimistööde alguseni. Selleks ajaks selgub ka see, kas Linnahall lammutatakse ja ehitatakse uus, sarnane ehitis, paremast materjalist ja kvaliteetsem või rekonstrueeritakse vana, mis oleks minuarust tobe otsus. Kui jäetakse vana ehitis alles, ei saa see kunagi olema ei seest ega väljast innovatiivne, kaasaegne, modernne ehitis, sest ehitamisel on tehtud nii arhitektuurilisi, ehituskvaliteedilt arvestatavaid vigu, mida rekonstrueerimistöödega ei õnnestu parandada. Arvan, et see seaduserikkumine ei ole nii suur kui Muinsuskaitse amet on nii mitmelgi juhul varem läbi sõrmede tegevusetult vaadanud. Arvan, et need seinamaalingud toimivad pigem ehitise konserveerimisena kui ehitise kultuuriväärtuse rikkumisena.
Vasta!
Airi: Ilus maaling
Miks ilusa maalingu peaks ära kustutama, kui see annab meie inimestele ja ka turistidele ühe uue koha, kus saab pilte teha ja nautida vaateid?
Vasta!