Toetada Tallinna tänavamuusikute vabadust

Head petitsiooni allkirjastajad
Meie sooviks on muuta tänavamuusika lubade süsteemi, et toetada muusikute vabas vormis esinemisvabadust. Praegune süsteem piirab muusikuid kindlate asukohtade ja ajapiirangutega ning seetõttu soovime seda muuta. Me usume, et tänavamuusika on oluline osa linnakultuurist ning annab linnale iseloomuliku ja ainulaadse atmosfääri. See on ka suurepärane võimalus muusikutele oma talendi näitamiseks ning publiku rõõmustamiseks. Seetõttu on meie eesmärgiks tagada muusikutele suurem vabadus ja paindlikkus tänavamuusika esitamisel.
Konkreetsemalt on meie ettepanek anda muusikutele vabas vormis esinemisvabadus 1 tunni jooksul ning seejärel tuleks neil asukohta vahetada. See tagab piisava ruumi erinevatele muusikutele ja annab võimaluse rohkematele muusikutele tänavatel esineda. Samuti tagab see mitmekesisuse ja võimaldab linnaelanikel ja turistidel nautida erinevaid muusikastiile.
Me mõistame, et on oluline tagada kõigile linnaelanikele ja turistidele meeldiv kogemus ning seetõttu peavad muusikud järgima kindlaid reegleid, nagu helitugevuse piirangud ja tuleohutusnõuded. Kuid me usume, et uus süsteem annab võimaluse luua ka parem reguleerimissüsteem, mis tagab nii muusikute kui ka publiku turvalisuse ja heaolu.
Seetõttu palume linnapeal ja kohalikel ametivõimudel kaaluda meie ettepanekut tänavamuusika lubade süsteemi muutmiseks. Oleme veendunud, et see parandab linnakultuuri ja muusikute eluolu ning loob positiivse kogemuse linnaelanikele ja turistidele.
Allkirjastage petitsioon, kui olete nõus meie ettepanekuga!
Parimate soovidega

allkirjade kogumine on lõppenud

27.02.2023 00:00 kuni 31.03.2023 23:59

172 häält

17%


Aktsiooni korraldaja

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.