Toetame Elva Maksimarketit

ANNA HÄÄL ELVA MAKSIMARKETI POOLT!

Elva Tarbijate Ühistu vajab sinu toetushäält, et me saaksime laiendada
Elva Konsumi suuremaks, kaasaegsemaks ja mugavamaks Maksimarketiks.
Kahjuks oleme sattunud silmitsi kaupluse laiendamise vastastega,
mistõttu vajame Teie heakskiitu ja poolehoidu, et oma plaan teoks teha.
Plaanime ehitusse investeerida viis miljonit eurot.

allkirjade kogumine on lõppenud

24.05.2017 00:00 kuni 30.06.2017 23:59

565 häält

18%

ANNA  HÄÄL  ELVA  MAKSIMARKETI  POOLT!

Elva Tarbijate Ühistu vajab sinu toetushäält, et me saaksime laiendada Elva Konsumi suuremaks, kaasaegsemaks ja mugavamaks Maksimarketiks. Kahjuks oleme sattunud silmitsi kaupluse laiendamise vastastega, mistõttu vajame Teie heakskiitu ja poolehoidu, et oma plaan teoks teha. Plaanime ehitusse investeerida viis miljonit eurot.

Miks on Elvasse maksimarketit vaja?

Konsum on 14 aastat tagasi ehitatud ja on praegustes tingimustes kitsaks jäänud. Näeme, et meie kliendid soovivad mitmekesisemat valikut, et kõik vajaliku saaks kätte kodu lähedalt. Uus Maksimarket oleks Konsumist peaaegu poole suurem, kaasaegsem, avaram ja mugavam ja senisest palju parema valikuga. Uues Maksimarketis oleks ka mugavamad ja avaramad töötingimused töötajatele.

Konsumis asuvad  apteek, lilled, ilusalong ja kohvik jäävad alles, lisaks avame avaliku tualeti. Kui me Maksimarketit ehitada ei saa, on ainsaks võimaluseks laiendada praegust Konsumit praeguste rentnike arvelt. See tähendab, et apteek, lillepood, ilusalong ja kohvik enam Konsumisse ei mahuks.


 

Maksimarket Elva linna südames on lisaväärtus meie linna ja tulevast vallakeskust külastavatele inimestele ning tooks täiendavaid kliente ka Elva teistes valdkondades teenuseid pakkuvatele ettevõtjatele.

MIS SAAB TURUPLATSIST?

Maksimarketi arenduse käigus muudame Konsumi kõrval asuvat turuplatsi, mille ehitas 2013. aastal eelmine Elva Linnavalitsus pargi asemele. Kahjuks aga ei ole turuplats ebaõnnestunud lahenduste tõttu tööle hakanud, ala on kaetud kivi ja betooniga ning koosneb praegu peamiselt turulaudadest ja toolidest.

Meie arenduse järel jaguneb turuplatsi ala edaspidi kolmeks:

  1. TURUPLATS. Turukauplejate plats hakkab paiknema Maksimarketi ühe sissepääsu kõrval, näoga parkla poole. Uues soodsas kohas on kauplejad poekülastajatele praegusest nähtavamad. Turukauplejatele luuakse ka seni puudunud parkimisvõimalused otse  kauplemiskohtade kõrval.

  2. ROHEALA. Kuigi muudatuste käigus võetakse maha 12 puud, istutatakse sama ala teistesse kohtadesse asemele vähemalt 15 puud. Ei puudutata ülejäänud 19 puud. Seega jääb ala sama roheliseks kui praegu.

  3. PARKIMISALA tuleb praeguse turuplatsi kivi ja betooniga kaetud alast veidi suurem.

     Lubame, et uus Maksimarket moodustab ühtse terviku renoveeritava Elva kesklinnaga. Anname omaltpoolt panuse, et linnasüda saaks kaasaegse ja värske ilme.

PARKLA KASUTAMISE TASUME LINNALE

Turuplats on linnamaa, mille kasutamise jaoks sõlmime Elva Linnaga lepingu ja maksame linnakassasse 23 000 eurot aastas ja meile jäävad kõik hoolduskulud. Lisaks toetame rahaliselt Elva linna staadioni äärde pargiala arendamist – sealne mändidealune koht on suurepärane vaikne ja puhta õhuga paik lastele mängimiseks ja muidu ajaveetmiseks ja puhkamiseks.

AITA MEIE PLAANIDEL TEOKS SAADA!

Kui Sa leiad, et Elva Maksimarket koos turuplatsi arendusega on ka Sinu jaoks vajalik ja oluline, siis palun anna oma hääl ja toeta meid, Elva Tarbijate Ühistut ja meie arenguplaane. Oleme olemas eelkõige oma kodukandi inimeste jaoks nii külades, vallakeskustes kui ka Elva linnas.


Meid toetades seisad eestimaise kaubanduse eest!

Elva Tarbijate Ühistu loodi 1921. aastal, meil on 13000 omanikku-liiget, ühistu põhineb eesti kapitalil. Elva Tarbijate Ühistul on kokku 22 kauplust, peale Elva veel Otepääl, Nõos, Kambjas, Rõngus, Puhjas, Rannus, Pukas, Sanglas, Nõunis, Hellenurmes ja Annikorus.


Aktsiooni korraldaja

Elva Tarbijate Ühistu

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

mari-liis@kall.ee:
Poolt
Vasta!
KristjanValtna: Poolt
poolt
Vasta!
maige:
poolt. mina arvan et see on väga lahe
Vasta!
egw: kuuuurija
siin võetakse asja tuum lühidalt kokku:
http://tv3play.tv3.ee/sisu/kuuuurija/841230
Vasta!
Matti: Töökohad
Selle koha tekkimisel kaasnevad ka lisatöökohad.
Vasta!
Siiri:
Olen poolt.
Vasta!
Kristjan:
Poolt
Vasta!
Ele: ele4deut@hot.ee
Ärge tahtke Maksimarketit. Pole seal valik suurem, kui on Konsumis, aga kaubad on kallimad kui
Konsumis, soodustusi vähem. Ilus roheline park kaob. Mitte-elvalastele on see ükskõik, peaasi, et kaup
ruttu käes. Aga Elva kaotab pargi. Naabruses on vee Rimi , Maxima, kel kitsas ja kiire, mingu sinna.
Vasta!