Umbusaldan Edgar Savisaart!

Tallinna linnapea Edgar Savisaare puhul pole seni rakendatud 100 000 eestlase antud umbusalduse mandaati. Oleks tagumine aeg seda teha. Palun Teil seda petitsiooni jagada ja levitada.

allkirjade kogumine on lõppenud

05.03.2014 00:00 kuni 05.03.2015 23:59

7365 häält

7%

E.Savisaare arvamusavaldus Ukraina teemal näitab meile kõigile, millise riigi hüvesid mees tegelikult teenib. Selline avaldus on Eesti Vabariigi pealinna juhile täiesti lubamatu. Oleme iseseisev riik, iseseisev rahvas - peaksime käituma vastavalt ja mitte alluma kellegi käepikendustele ning veel vähem laskma juhtida ühel sellisel meie riigi pealinna!

Kutsun poliitikuid ja erakonnakaaslasi avaldama umbusaldust E.Savisaare suhtes ja ka Eesti rahvast läbi petitsiooni. Tallinna linnapea Edgar Savisaare puhul pole seni rakendatud 100 000 eestlase antud umbusalduse mandaati. Oleks tagumine aeg seda teha! Palun Teil seda petitsiooni jagada ja levitada.

Isegi kui E.Savisaar püsib tulevikus vankumatult võimul tänu oma väga suurele toetusele umbkeelsete elanike poolt, siis see ei vabasta vastusest oma välja öeldud sõnade ja tehtud tegude eest Eesti Vabariigi ees. E.Savisaar on Eesti rahva reetnud.

Kommentaarideks võite lisada kõiki kahtlaseid toiminguid, tegevusi ja sõnavõtte, millega eelnimetatud isik on silma paistnud läbi aastate.

Aktsiooni korraldaja

Eesti Vabariigi kodanik

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Ivo: Riigireetur??
See Savisaar on samaväärne kui Ukrainas Janukovõts või norrakatel Quisling. Muuhulgas leidsin siit ühe leheküljge: https://www.facebook.com/pages/Purvert/1547125082178622
Vasta!
Danel: Inimesed, mõelge peaga!
Ma leian, et rahvusvaenu õhutamine sin näitab inimeste madalalaubalisust. Edgar Savisaar avaldas arvamust, et kaikameeste abiga on Ukraina ajutine valitsus ametis. Isiklikult leian, et see on ka tõsi (tänane Paeti kõne seda ideed vaid kinnistab). Savisaar kuskil ütles välja, et jõu kasutamine piiride muutmiseks on Euroopas lubamatu. Kõik õige, venelased välja! Mille eest teda ikkagi umbusaldada? Selle pärast, et ta sõimas agressiivseid mõrvarelvadega Ukrainlasi kaikameestesks? Kui näiteks Eerik-Niiles Kross hakkab eesti venelasi maha laskma, kas siis ei ole tegemist kaikamehega? No jah, ta on siis püssimees, euroopameelne ja rahvuskangelane! Naiss!
Kuldar: Riigireetur??
Riigireetur? Ei ole see paksmagu oma padupunaseid veendumusi ja kalleid kagebiite reetnud mitte.
Jaanus: Riigireetur??
To Danel: "...Mille eest teda ikkagi umbusaldada? Selle pärast, et ta sõimas agressiivseid mõrvarelvadega Ukrainlasi kaikameestesks?..."

Olukorras, kus Venemaa alustas sõjalist konflikti Ukraina vastu, on absoluutselt ebaoluline, kui legitiimne on antud hetkel Ukraina valitsus. See on vassimine, demagoogia, avalikkuse tähelepanu olulistelt teemadelt kõrvale juhtimine - kokkuvõtlikult igapäevane okseleajav Vene poliitika.
See tema antud olukorra kontekstis üliküüniline avaldus kõlab umbes nii, et nõrkasid tulebki peksta. Vene mõtlemine.
Viljar: Viljar: Danelile!
Madalalaubalisusest kõneldes loe oma üllitis veel kord läbi ja pöördu oma eesti keele õpetaja poole palvega aidata Sind kommenteerida.Ja samas püüa endale selgeks teha, kuidas defineerida väljendit "rahvusvahelise vaenu õhutamine".
Hiie-Jaanika: Riigireetur??
Ukrainas toimus vastuhakk olemasolevale valitsusele. Nende sündmuste hargnedes sekkus Venemaa. Kui Ida-Virumaal praegu toimuks midagi sarnast nagu Ukrainas, ei oleks E. Savisaar süüdi. Iseasi, kas Venemaa julgeks NATO kaitse all olevasse riiki sisse marssida. Eesti EL-is samuti. See, kas Ukraina valitsus on legitiimne, on omaette küsimus, kuid valimisi ei ole ju toimunud. Paeti kohta öeldi, et Paet ei esinda ei erakonna ega enda arvamust. Kelle oma siis? E. Savisaar ei lahmi, tal on omaenda pikk poliitiline kogemus.
Aare: Riigireetur?? Savisaar pole põhgiseadust veel rikkunud...
Niipea, kui siin riigis hakatakse rikkuma põhiseadust riiklikult tasemel ja toimub allakirjutamine, siis peale vägivalla pole vist teist võimalust Eesti õigusliku järjepidevuse taastamiseks. Siis oleme tsaari Venemaa õigusjärgne territoorium, ning Venemaal on õigus ilma isegi kaasmaalaste kaitsele viitamata riik lihtsalt õle võtta. NATO võib veits vigiseda, aga küllap siis Venemaa annab midagi USA-le vastu, nagu Teheran-Jalta paktidega USA Eesti riigi maha müüs esimese vabariigi aegu. Venemaa saab seda teha De Jure rahvusvaheliste seaduste järgi, sest just kokkulepe punastega, sidus meid Venemaa küljest lahti. Venemaa on nii tsaari diktatuuririigi, kui sotsialistliku diktatuuri järglane. Praegu kül demokraatlikult valitud presidendiga. Siis "vabadussõda jätkub", või tuleb meil end uuesti vabaks võidelda. Kuna aga põhiseadust piirilepet allakirjutades on räigelt rikutud, siis on põhiseadust tõlgendades kogu selle lepingu allakirjutajad kas: 1) riigireeturid kellega tuleb käituda vastavalt sõjaaja seadustele, sest vabadussõda jätkub, kui Taru rahu ei kehti. See tähendab teadagi mida
või: 2) Piirilepe põhiseaduse rikkumise tõttu kehtetu, sellele allakirjutajad-kehtestajad Eesti poolelt ikkagi riigireeturid, kuid igal mehel puudub õigus neid maha lasta, sest sõjaaja seadus ei kehti. Eks riigi igal kodanikul on vabadus hinnata, kumb variant on õige ja selle järgi siis käituda. § 54. Eesti kodaniku kohus on olla ustav põhiseaduslikule korrale ning kaitsta Eesti iseseisvust.
Kui muid vahendeid ei leidu, on igal Eesti kodanikul õigus osutada põhiseadusliku korra vägivaldsele muutmisele omaalgatuslikku vastupanu.

§ 2. Eesti riigi maa-ala, territoriaalveed ja õhuruum on lahutamatu ja jagamatu tervik.
§ 122. Eesti maismaapiir on määratud 1920. aasta 2. veebruari Tartu rahulepinguga ja teiste riikidevaheliste piirilepingutega.
§ 123. Eesti Vabariik ei sõlmi välislepinguid, mis on vastuolus põhiseadusega.
§ 1. Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas.
kuldar: Arvamus
Olen Eesti Vabariigi kodanik ja rahvuslane aga sellist mõtetust pole pikka aega siin petitsioonide lehel näinud. Teen parem üleskutse: Kaasmaalased, vaadake asja suurt pilti ja analüüsige natukene suurriikide vahelisi suhteid ja nende mõjusfääre. Kes sai aru mis mõtlesin..... see sai..... ülejäänutel pole nagunii vahet. :) Isiklikult õigustan Savisaare ütlusi antud korral
Vasta!
Sven: Sven
Igaüks kes väidab vastupidist, on kas vene juurtega, Tallinna mugav kodanik, Kesknoor, või lihtsalt pime!.. Olen ka mina lugenud teistsuguseid arvamusi kogu selle Ukraina asjast jne, ja üsna teadlik asjadest [LOE: Suur pilt], kuid mitte miski ei õigusta Savisaart jätkama oma idiootsel teel, et Venemaale pugeda jne... !
Kuldar: Arvamus
Vaata kallis või mittekallis nimekaim, Eesti Vabariigi kodanik võid sa ju olla, ja ka rahvuslane takkatraavi, aga no kogu su verbaalsest soustist linnarahva selgas elava idanaabre võimupartei kuulekast lakeist parasiidi kaitseks ja õigustuseks saab teha vaid ühe järelduse- eestlaste rahvuslane ei ole sina mitte.
Helen: To: Danel jt.
Üsna selgitav artikkel neile, kes ei suuda näha suurt pilti:
http://arvamus.postimees.ee/2725790/andres-herkel-ja-juri-saar-tallinna-autonoomne-oblast
Jörgen: to kuldar
Ära aja mingit keltsa palun!
Vasta!
kuldar: to kuldar
Sa kuulusidki nende persoonide alla kes ei suuda mõelda suurt pilti. See ei olnud solvang ja elu on juba kord selline :)

See pole päris õige aga annan lugemiseks ka ühe neutraalsema arvamusloo, et ei peaks hakkama ise lahti seletama miss ma öelda tahan

http://www.telegram.ee/arvamus/teistmoodi-arvamus-eesti-ukrainlase-nagemus-ukrainas-toimuvast?fb_action_ids=635000803216161&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582#.UxchfoWnK2U

Aga palun...
Siim: madis to kuldar
telegramm on üks viimaseid kohti millle linke jaga
Külli: 100 000 mandaat
Kas sellel 100 000 eestlase mandaadil on ka mingi legitiimne jõud või on tegu vaid teatud rahvahulga meelsuse väljendamisega?
Vasta!
Meeri-Mall: 100 000 mandaat
Tsiteerin portaali vastust:
"Petitsiooni algatajatel on erinevaid põhjusi selle algatamiseks. Legitiimne see nüüd päris ei ole, kuid sisestaja saab allkirjadest pärast teha pdf-faili ja näiteks esitada kohalikule omavalitsusele mingi nõudmise või ettepaneku tegemiseks. Kindlasti näitab allkirjade hulk rahva poolehoidu, mis polegi nii tühine."
Kaupo: Re: 100 000 mandaat
Vaid meelsus. Ei ole sellel keskkonnal siin seaduslikku mõju.
petitsioon.ee ei nõua ju allkirjastamist - piisab (liba)emailikonto olemasolust.

Kui autentimine oleks vaid IDkaardi ja mobiil-IDga, siis oleks teine lugu.
Külli: 100 000 mandaat
Ma tegelikult pidasin isegi rohkem seda silmas, et ütleme kui saaks kokku 100 000 elaniku ID-kaardiga audenditud arvamused, siis kas sellest tuleneks mingi kohustus asja menetleda ka ametlikult. Nt nagu on seaduses ette antud, et kui kindel % kohalikke elanikke on asja algatanud (tõestades seda allkirjaga), siis saab esitada eelnõu volikogule vms.
Tiiu: Savisaare vastu
Pean Savisaart riigireeturiks
Vasta!
Lugemisoskus: Savisaare vastu
Seega sa oled petitsiooni poolt mitte selle vastu.
Kris: Savisaare vastu
Pea, kui tahad. Sisuliselt on sinusugused aga tegelikud alatud kaksikmoraaliga variserid. Toetad oligarhe, USA sabarakke, kes ukrainlastele juba oranži revolutsiooniga häda tõid.
Urmas: Savisaar võib olla geniaalne poliitik, aga..
Ta on väga halb eeskuju. Päevast-päeva sopastel, libedatel tänavatel jalutades mõtlen tema tegevusele linnapeana ja mitte ei tunne, et mina ja minu laps oleks hoolitsetud. Masendav..
Vasta!
Anne: Savisaar
Tuleks loota, et ka Keskerakond peaks reageerima ja lõpetama sellise diktaatorliku reziimi erakonnas!
Vasta!
Risto: Risto
Savisaar tuleks Siberisse saata !
Vasta!
Maarjo:
Terve selle riigi pead on terroristid. Milleks ajada üks aus kelm pukist minema.. Ta on vähemalt AUS!
Vasta!
Susann: Petitsioon
Petitsioonide reas on esilehel näha juba kolm Savisaare vastast avaldust, mis on ajendatud erinevatest Savisaare möödalaskmistest. See näitab nii mõndagi. Loodan, et käesolevat petitsiooni saadab suurem edu kui eelnevaid ning et vaatamata juriidilise jõu puudumisele oleks see meelsuse väljendamine avaldus, mis hoiab teema päevakorras ja ajendab sügavamalt analüüsima Savisaare avalduse tagamaid ning hindama võimalikke julgeolekuriske
Vasta!
Anna-Liisa: hääletage õigesti
Siin on päris palju kommentaare, kus kommentaar on Savisaare vastu, aga samal ajal on ta umbusaldusele ka vastu... kui Sa arvad, et Savisaar käitub valesti, siis Sa oled selle umbusalduse poolt ja kui sa arvad, et õigesti, siis oled umbusalduse vastu ilmselt :) lihtsalt tähelepanek.
Vasta!
Rivo: Rivo
No kuulge "härra" Kuldari masti arvamuse avaldajad, järgnev alltoodud pilt räägib teie "faktid" ja väited igast ilma kaarest ymber ja yle:

http://www.estonica.org/media/files/images/73/735404269988-ime_jpg_690x518_q95.jpg

Milleks on vaja klaviatuuril nuppe yldse motet kulutada arutamaks kelle taktikepi järgi härra E kalinkat tantsida vehib?
Vasta!
Kristo: Venemeelne!!
se mees on puutini parem kott!
Vasta!
Ivar: Ivar
Minu talupoja mõistus ütleb, et sa Edgar oled riigi reetur ja Venemaa mõjuagent!
Ma ei usalda Edgarid ühesgi asjas.
Vasta!
Heino: Savisaare sõnavõtud/teod
Leian, et Savisaare sõnavõtud/teod kahjustavad Eesti ning eestlaste huve Eesti Vabariigis.
Vasta!
Danel: Inimesed, mõelge laiemalt!
Ma leian, et rahvusvaenu õhutamine sin näitab inimeste madalalaubalisust. Edgar Savisaar avaldas arvamust, et kaikameeste abiga on Ukraina ajutine valitsus ametis. Isiklikult leian, et see on ka tõsi (tänane Paeti kõne seda ideed vaid kinnistab). Savisaar kuskil ütles välja, et jõu kasutamine piiride muutmiseks on Euroopas lubamatu. Kõik õige, venelased välja! Mille eest teda ikkagi umbusaldada? Selle pärast, et ta sõimas agressiivseid mõrvarelvadega Ukrainlasi kaikameestesks? Kui näiteks Eerik-Niiles Kross hakkab eesti venelasi maha laskma, kas siis ei ole tegemist kaikamehega? No jah, ta on siis püssimees, euroopameelne ja rahvuskangelane! Naiss!
Vasta!
Stanislav: Edgarile vastu päid !
Mahakandmisele Eesti kodanik on juba ammu venemapoolt üle võetud. Võtku ametilt maha see mitte inimlik olend!
Vasta!
Mari: Edgar ajab sydame pahaks
Ukraina syndmused peaks eestlastele inspiratisooniks olema! See mees on aastate jookul piisavalt inimesi lollitanud. Ise istub oma troonil ja irvitab! See ajab sydame PAHAKS!
Vasta!
Eero: Ammu oli aeg!!!!
Tartu vangla selee mehe koht kus juba yks riigireetur istub.
Vasta!
Rauno: Rauno
Ma imestan millise haugimäluga inimesed on.
Minu hämming on tingitud seigast, et Ukrainas toimunu oli riigi sisene asi (või on Ukraina Venemaa gubermang?) Rahval sai kõrini tegelasest (loe Janukovitš), kes lõmitab tovariš Putini ees ning raiskas riigi raha.
Tuletaks meelde 80-ndate lõpus Eestis toimunut. Kas siis meie oleme ka kaikamehed savika silmis? Meie samuti osutasime vastuseisu Venemaale. Tuletage meelde, mis toimus Lätis ja Leedus. Milline hirm ja teadmatus oli kui Tallinnas Soo tänaval tankid vurasid. KAS OLEME KA KAIKAMEHED tovariš Savisaar?
Hämmastav kuidas saab savikas nimetada inimesi, kes hukkusid vabaduse eest võideldes.
Olen savika tegevust võtnud kerge huumoriga (pullimees peaks ka ju riigis olema) aga selline väljaütlemine s...tus ikka hinge natukene küll.
Mees on vaja "kraani" juures eemaldada enne kui millegi veel hullemaga hakkama saab. Tõepoolest mingu toitku tihaseid või käigu ümber Veenuse.
Vasta!
Tanel:
Nõus
Vasta!
Andrus: Maalt
Savisaare hinnangut võiks isegi taluda, sest igal inimesel on oma arvamus, kuid miski on ometi valesti. Ja valesti on nimelt see, et Edgari hinnangud on alati selgelt Venemaa huve kaitsvad ja Euroopa Liidu huvide vastu. Mulle tõesti ei meenu ühtegi EU sammu, mille Savisaar oleks heaks kiitnud. Juba EU-ga liitumine oli talle vastumeelt. Lisaks ka euro rahana kasutuselevõtt.
Just eelnimetatud põhjustel pean Edgarit ebaadekvaatseks või naaberriigi poolt mõjutatuks. Kõigi eelduste kohaselt on ta ennast Venemaaga suheldes nii sisse mässinud, et peab tegema kõike, mida ette öeldakse. "Kolmandikul sulas" on oma hind ja seda me hetkel näeme!
Vasta!
Ethel:
Nõus
Vasta!
Alan: kadaka
kindlasti tuleks ta võimult maha võtta. Meelitab vaid kodanikke suurlinna kus inimestel nagunii igav ja mõtetu korterielu. Ajab mesijuttu ,et inimesed usaldaksid teda!
Vasta!
Derek: Ümar jutt
Savisaare seekordne jutt on suht ebakonkreetne. See on ümar jutt, millega ma ei saa lõplikult nõustuda.

Aga ma ei näe selles põhjust linnapea vahetamiseks. See jutt Ukraina kohta ei lükka ümber Savisaare tegevust.
Vasta!
Mati: Mati
Umbusaldaks Savisaart isegi ilma tema väljaütlemisteta. Mul ei ole midagi venelaste vastu, Eesti riik suudab kõikide oma kodanike eest hooolitseda ilma Venemaa käepikendusteta.
Vasta!
Janek: Janek: Pageb ära!
Eks siis kui on oma jalgealuse tuliseks saanud, siis otsib samuti kaitset Putini käest.
Vasta!
Marius: Marionett
Mees, kes läbi kõikvõimalike vahendite üritab raha pesta, ei sobi linna juhtima.
Vasta!
Estel: jehu
õige
Vasta!
Tanel: Umbusaldan Savisaart!
Nii ongi: umbusaldan Savisaart, populisti, demagoogi!
Vasta!
Anton: Anton
Umbusaldan.
Vasta!
tafq:
jube keeruline pead kasutaja tegema sisi ei saa aru kas oled poolt v vastu! MA arvan, et paljud inimesed lihtsalt ei viitsi siia kontot teha! liiga kaua aega läheb selleks oleks miski lihtsam ei v ja varjant saaks palju rohkem hääli savisaare vastu!
Vasta!
Valdu: Kingime Savisaarele Eesti Raudtee vuhvaika
Tänastest Savisaare vastustest pressikonverentsil selgub, et kunagine IRL-i tehing Goganiga õnnistab kõik Savisaare sigadused aegade lõpuni. Savisaare seisukoht on selline, et "kaikamehed" ei ole legitiimsed korraldama uusi valimisi Ukrainas. Küll aga on ilmselt "legitiimsed" valimised, milliseid viivad läbi Linteri poolt värvatavad "turistid" vene tääkide toetusel. Millest ilmselt järeldub, et Savisaare arvates on Eesti okupeerimine Stalini poolt legitiimne. Millest omakorda järeldub, et mingit küüditamist pole olnud. Lihtsalt eestlastel avanes 1940.a. suurepärane võimalus külastada tsaariajal Venemaale lahkunud esivanemaid. Vennalik nõukogude rahvas kindlustas "tasuta transpordi", mis kindlasti paitab Savisaare kõrvu.
Vasta!
Kaur:
Mõelgem loogiliselt. Olukorras, kus kogu ülejäänud maailm peale Venemaa tunnustab Ukraina ülemraadat legitiimse organina -- ja põhjusega! --, saab vastupidise väitmine olla vaid selle huvides, et hoida suhteid Venemaaga ja nende valijatega, kes kümblevad valedest pungil Vene meediaruumis ja näeksid hea meelega Eesti Vabariigi ühinemist "suure kodumaaga". Sisuliselt on see riigireetmine, aga ka massimõrvar Janukovõtši tegude õigustamine ja Ukraina okupatsiooni takkaõhutamine. (Ja mis puudutab seda "alternatiivset" Telegrami artiklit, siis seal käsitletakse vaid eri osapoolte võimalikke huvisid, räägitakse mh demagoogiliselt vabast Ukraina riigist kui Venemaa "seaduslikust abikaasast", aga vaadatakse täiesti mööda rahvusvahelise õiguse olemasolust, mis keelab selgelt sellised "interventsioonid".)
Vasta!
Andra: poolt
poolt
Vasta!
Ken-Gert: .
.
Vasta!
Siim: Nime Vahetaja
111
Vasta!
Siim: Siim Kala
Kuldar seletab siin laiemast pildist ja lingib Telegram.eed. Esiteks kui räägime Krimmist siis rumal on kirjutada Hruštsovi "kingitusest". Kinkida saab ainult ENDA omandit. Krimm, ehk toona iseseisev Tatari khaaniriik vallutati ehk anastati 1475a Türgi poolt, Türgilt vallutas 1774a vene tsaar teist korda. Juhin tähelepanu, et kui Türklased vallutasid vaba Krimmi riigi siis oli see nagu ikka vallutus, Krimm oli vasallriik, aga rahvast kui niisugust ei puututud. Kui vene riiik vallutas selle endale siis umbes ÜHE sajandiga muudeti tatari põlisrahvas vähemuseks, millist käitumist on venelased teinud nii tsaari, nõukogude kui ka Putini venemaal. Stalini ajal küüditati lisaks krimmitatarlasi ära 183 000. Selle kõige tulemusel on Krimmitatarlasi nüüdseks kodumaal ca 12 protsenti ja asendusena venelasi ca 58 protsenti. Seega me nimetame kingituseks okupandilt riigi okupeerimist ja selle rahva sisulist väljavahetamist ja siis edasiandmist nagu endale kuuluvat?Nüüd püütakse neid nüüd taas lisaks territoriaalselt okupeerida. Ja alati hea öelda, et inimeste enamus, venelased (vene riigi korraldatud) soovivad liitu venemaaga. Tuletan meelde, et tegelikult pole väga pistmiski looga Ukraina osas vaid Ukrainas elavate tatarlastega kes on surutud ammu vene poolt vähemusse ja vähemus Krimmis ei soovi venemaaga liituda.Ei ole avaldanud ka soovi Ukrainast eralduda, seega soovivad praegust olukorda kuni avaldavad oma arvamust. Ja krimmitatarlased oma arvamust, mitte enamuse arvamust kes mugavalt sinna sise veetud on (ja tatarlased välja veetud). Seda põlisrahva vähemusse surumist püüti ka Eestis teha ja ka meil räägitakse venelaste õiguste piiramisest jne. Ja just selle pärast omalajal venelased nii Krimmi, Eestisse ja kümmnetesse väikeriikidesse "eksporditi"......................................Mis puutub kaikameeste võimu ja Lukašenko legitiimsest võimust siis see näib totaalne absurd olevat, sest alternatiiv oleks orjameelselt igavesti kuuletuda. Teada ju on, et valimisi korraldati, aga konkurentidel tihti takistati füüsilielt ja meediakanalite juhtimise kaudu oma kampaaniaid teha, valijatega kohtuda jne. Ilmselt võltsiti ka valimistulemusi. Selliselt pole võimalik demokraatlikult valimistel võimu vahetada ja on ainult kaks võimalust, olla vait ja orjameelne või hakata kaikameesteks. Kummaline, et inimene kes väidab end veel rahvuslane olevat esineb selliste seisukohtadega
Vasta!
viljar: kremlimeelne
eesti riigi ja rahva jaoks väga ohtlik
Vasta!
Arne:
Sellist väikest asja ikka saab, veits puhtamat õhku kuluks küll ära....pealegi las vanamees puhkab ka pisut :)
Vasta!
Kert: olen jah natsionalist
Minu arvates on Savipäts üks tsipa aeglasevõitu vanainimene, kelle kommentaarid lähtuvad sisseharjunud populismist oma valijate jaoks ja ei ole päris adekvaatsed enam.
Vasta!
Antti: kannaga näkku sitale
näpuga ninna ka
Vasta!
Tiina: Paha Onu!
:-D
Vasta!
Raivo: Reetur. Kindel
Minu arvamus on lühike ja konkreetne. Edgar Savisaar ületas kõike mida ta rääkis nüüd mõned päevad tagasi ja minu jaosk oli see viimane piir! Mina Soovin,et selline kodanik tuleks kas riigist välja saata või tema kohapealt kukutada! Miks? Vastus on loogiline... Paneb Eesti Saladused ja teised asjad väga suure küsimärgialla selle poole pealt kas see mees ei või välja lobiseda venemaa ninameestele mis Eestis toimub ja vaikselt nihverdab Riigi saladusi ka teiselepoole piire... kahju on sellisest inimesest,et valis venemaa, oma enda sünnikodu vastu.. kurb aga tõsi.
Vasta!
Margus: Õiglus
Nii see käibki.Kui asjad on riigis mädad,tuleb sellest valitsusolijatele märku anda,kui nad on unustanud,et on rahva töövõtjad,tuleb seda neile meelde tuletada.Kui ikka aru ei saa ,tuleb protestida.Kui ikka ei mõista ,tuleb öelda,et astugu tagasi.Kui siis ka aru ei saa tuleb niikaua protestida kuni astutakse tagasi.Kui aga hakatakse töövõtjate poolt vastu ja hakatakse oma tööandjaid tapma,tuleb nad lihtsalt sundima lahkuma. Seal seda viimast ei juhtunud,kuna president oli sel hetkel juba jalga laskmas kui laskmiseks(tõsiseks läks). Rahvas tegi valitsuse ja küll need valimised ka tulevad.Riiki ei saanud ju juhtimata jätta.Teistmoodi polegi võimalik ühest isehakanud diktaatorist lahti saada.Hr. Savisaarel on vedanud,et meie oleme nii paksu nahaga ja laisad,et ei viitsi tõsiselt tema vastu protestida.Aga nüüd aitab.Minu ,meie ja Eesti kodanike pealinnas ei tohi olla linnapeaks selline inimene,kes on mõjutatud meile ebasõbraliku riigi valitsuse poolt .Käitumine tema poolt väga häbiväärne.
See kokkuvõte oli ikka väga lühike ja kõike täpselt seletada ei jõua aga ma usun,et kõik saavad aru.
Vasta!
Jürgen:
Oleks ammu aeg tal eemale hoida poliitikast aga rumalad inimesed ja muulased ikka valivad ta tagasi.
Vasta!
Kristo: Absoluutselt!
Täiega poolt!
Vasta!
Rauno: Asjad võtavad imeliku pöörde
Asjad arenevad sellise kiirusega, et poliitikud vist ei pane ise ka midagi tähele.
Savikas rääkis siis hr.Paet´i kinnitusest selliselt, et opositsioon Ukrainas palkas snaiprid!!!!!!!!!!
Krt, Putini pressikonverentsil (see oli vist 04.03.14) kinnitas ta, et Janukovitš oli küsinud luba kasutada relvi rahva vastu ning Putin väidetavalt oli seda mitte soovitanud ja hiljem lisas, et Janukovitš siiski tegutses.
Hmmm, ja nüüd "ujub" välja Paet´i telefonikõne, kus seostatakse seda tulistamist opositsiooniga.
See väike tähelepanek aga siiski savikas võiks vähemalt ukrainlaste ees vabandada ning ole hea mees Edgar, leia endale naine ning tegele pere asjadega mitte krt lollustega. Saan aru, et oled tegus mees ja pole ammu saanud. Närvisüsteemi tegelikult mõjutab p'ris palju kui pole ammu sexinud. Edu Edgar pereelus. PEACE!
Vasta!
Martin: Selline mees ei sobi meie pealinna juhtima!
Riigireetur.
Vasta!
Martin: Punane inimene!
Riigireetur!
Vasta!
Kris: Punane inimene!
Punane on armastuse värv. Nii et ka siin jäid vahele, must saatan.
Sille: tõesti umbusaldan
poolt
Vasta!
Lille: poolt
ammu oli juba aeg seda teha.
Vasta!
Sten: Edgar
sobimatu tegu
Vasta!
Roland: savisaar puldist minema!! Ei kirjuta ta nime isegi suure tähega
.
Vasta!
Frank: Mulle ta ei meeldi
Reklaamib ennas igast heast küljest, aga midagi ei tee.
Vasta!
RiikOnSurnud: sigasaar
sigasaar
Vasta!
Merilin: Aitab naljast...
Täiesti uskumatu, kuidas üks Eesti poliitik saab sellist jama ajada. Kaob usaldus nii poliitiku enda kui erakonna suhtes.
Vasta!
Kalle: Riigivaenlane
Edgar Savisaare puhul on juba ammu selge, et tegu on poliitikuga, kelle tegevus on ohtlik Eesti riiklikule iseseisvusele.
Vasta!
Reeli: .Savisaar
Riigireetur
Vasta!
Reet: Ei usalda Savisaart
Savisaar kaotas usalduse juba siis,kui sõlmiti koostöölepe Keskerakonna ja Putini juhitud Ühtse Venemaa vahel.
Vasta!
Arvo:
Savisaarel puudub juba ammu kontakt reaalse eluga, ta orienteerub ainult Moskva järgi.
Vasta!
Diana: Diana
Ei usu temasse apsoluutselt . iga tema sõna mis ta suust välja ütleb on minu silmis vale .
Vasta!
Peeter: Urmas Paetiga hoopis hullemad lood? :)
Mati Väärtnõu
Milline karistus peaks ootama ees Urmas Paeti valetamise eest Eesti rahvale? Või ei olegi see karistatav ja valetamine on norm Eestis ja Euroopa Liidus? Kuipalju me üldse võime meile serveeritud jutust enam uskuda? Minuarust on Paet usalduse kaotanud ja peaks koheselt tagasi astuma.

Kui Eestis räägitakse meile avalikult Janukovichi käsul sooritatud tapmistest, siis tegelikkus on Paet´ile teada ja see on hoopis teistsugune nagu pealtkuuldud lindistuses öeldakse: "Ta näitas meile fotosid, ta ütles, et ta on arst ja võib öelda, et on sama käekiri, sama tüüpi kuulid, ta ütles, et on väga häiriv, et nüüd uus koalitsioon ei taha uurida, mis täpselt juhtus. On tugevam ja tugevam arusaamine, et snaiperite taga polnud Janukovitš, vaid keegi uuesti koalitsioonist," rääkis Paet lindistuses minutis alates 8.30-9.30.

Kõne ise on http://www.ohtuleht.ee/566886/urmas-paeti-ja-cathrine-ashtoni-telefonivestlus-kiievi-sundmustest-lekitati-internetti

Alates 3.47 räägib Paet ebanormaalsest survest parlamendiliikmetele; et seal on öised külaskäigud partei liikmete kodudesse; et üks parlamendiliige peksti enne parlamenti minekut läbi;

Ehk siis samal ajal kui üha rohkem on kahtlust, et tapmiste taga võib hoopiski olla opositsioon, räägitakse Eestis kindlas kõneviisis vastupidist juttu selleks, et mitte diskrediteerida Ukraina uut valitsust. Millisest legitiimsusest saab aga sellise valitsuse puhul rääkida, kus Ülemraada otsused uue valitsuse osas olid vastu võetud olukorras, kus Urmas Paet´i sõnul oli ebanormaalne surve parlamendiliikmetele peksmiste ja öiste sissetungidega parteiliikmete kodudesse?! See kõik ei takistanud Urmas Paet´il serveerida olukorda selliselt nagu nn EL ja USA tahavad seda näha ja tipnes see paskvilliga Riigikogus, kus leitakse, et "Riigikogu tunnustab Ukraina Ülemraadat kui rahva valitud võimuorganit, mille legitiimsuse kahtluse alla seadmine Venemaa poolt on otsene sekkumine Ukraina siseasjadesse."

---------------------------------------------------------------
Keda või mida aga siis üldse uskuda, kui kogu see süsteem ongi juba läbi aastasadade vaid valedele rajatud?
Hetkel on kasulik enda sellel elupildil, mida Teile süsteemi poolt kogu igaviku silme ette on kuvatud, lihtsalt seinalt maha ja raamist välja kukkuda, see uuesti ilma taju raamistamata jalad ülesse ja pildiga seinapoole pööratuna seinale riputada ja hakata uue ja seniharjumatu maailmanägemusega sõbraks saama, siis võite alles kindlad olla, et valed on nüüd kindlasti välistatud ja kogu tõde tuleb endal mistahes mitteametlikest allikatest vastavalt enda puhastunud loogikale kokku klopsida... ja need võivad olla just sellised, nagu juuresolevalt pildilt ja paljudelt Meie eest ärapeidetud sarnastelt piltidelt näha saab...

Ärgake ja hakake Inimesed palun ise enda peadega mõtlema ja ise kõikjalt võrgust tõesemat teavet otsima...
Vasta!
Risto: Risto
SIGA !
Vasta!
Ou: Jumala päike läheb enne looja, kui Savika patud kõik kokku lugeda
Normaalses riigis istuks Savisaar juba ammu vanglas.
Vasta!
Vallo: Vallo
Kasu pole sellest aktsioonist nagunii
Vasta!
Joonas: Palavalt armastatud linnapea vastu
Kuna mul ei ole hetkel kättevõtmist kaugemalt sobrada, siis näitde meie linnapea tegevusest viimastel päevadel: http://www.aripaev.ee/article/2014/2/27/linn-maksis-kinni-savisaare-transpordi-sot%C5%A1i
Selle kohta käib üks-ühele aastavahetuse Tujurikkuja klipp: "Täitsa p****s, jälle pukis, lüpsan veel teid neli aastat."

Ma ei ole Reformi fänn, aga ajab iiveldama, ja juba ammu, see, kuidas pealinna linnapea üritab igal võimalusel valitsusele kaikaid kodaratesse loopida, või vastupidi, "meie teeks, aga vaata valitsus ei luba".

Paraku pean ma siia ka ühe "ennustuse" lisama: isegi kui siin õnnestub need planeeritud 100k häält kokku saada, raputab auväärt raehärra korra sulgi ja ütleb, et "tegemist on valitsuse kokku ostetud häältega, mida ei saa tõsiselt võtta" ning ongi jutul lõpp.
Vasta!
Allan: Allan
Olen täiesti apoliitiline ja oma nina sinna ei topi. Kuid on vaid üks nähtus mis mulle palju aastaid on närvidele käinud, see on Savisaar. Ma ei häbene öelda, et jälestan teda kui poliitikut ja linnapead. Mul kahjuks/õnneks pole au teda inimesena tunda, võibolla on ta selles väheke parem kui oma töös. Kuidagi on ta ju enda ümber ustava sülekoerte armee suutnud luua.
Ma ei lähtu hetkel tema väljaütlemistest Ukraina osas vaid üldiselt tema avalik olek, tegemised ja väljaütlemised on jälk!
Vasta!
Ester:
Kuulge mida Edgar valesti ütles ?? Olge siis Ansipi võimu all edasi. Ansip on üks eesti riigi vaenlane
Vasta!
Kristina: Paradiis Savika käe all
Oleks päris kena olla Savika võimu all10 aastat koos naaberriigi "vabastajatega"-- vat see oleks elu nagu või sees. "Nõiaelu. nõiaelu..."
Kai:
See et ei nõustu Savisaare Putini pooldamisega, ei tähenda kohe, et pooldan Ansipit. Nemad pole ainukesed inimesed Eestis.
Tiit: Kindlasti umbusaldada.
Minu arusaama järgi on tänaseks tema näol küll pigem tegu vana, väsinud ja haige mehega, kuid poliitikas ei tohi ei seda meest, ega enamust selles erakonnas olijaid usaldada.
KE ja E.Savisaar esindaavad pigem Eestimaa vähkkasvajat.
Vasta!
Raul: Toetan Savisaart
Rahva vara riisujaid ei toeta .
Vasta!
Kristina: elagu Tallinn uue linnapeaga
Milliste varade eest ehitati üles kummituslik "Ülemiste vanake"? Milliste rahade eest käidi Sotshis? Millite rahade eest lapitakse auklikke tänavaid Tallinnas? Lapitakse väi?(Vanamehe küsimus)
Ahhoi!
Äratus!!!!!
Kas pensioni ootate ka Ülemiste vanakese käest või "Vanamehe" taskust?
Pääasi om tuu et evrulal lauldas sai
Kristjan: Toetan Savisaart
Kristina. Ülemiste ehituse juures on loomulik ja pooleldi kohustuslik seda ka tähistada nagu iga ehitise puhul seda tehakse (tihti lausa kirja pandud %). Lisaks ülemiste eelarve juures (100 000 000€) ei pane seda tühist vanamehe maksumust (20 000€) tähelegi, mida see vanake maksis ja ega seda vanakest Savisaar ehitanud vaid eks usaldas Nukuteatrit liiga palju ja ehk tõesti oleks selle rahaga saanud mingil muul moel paremat sirkust aga selge on see, et alati ei saa õnnestuda kõik. Lisaks see, et oma Sotshi piletid lasi kinni maksta - olen kindel, et seda lasid kõikide riikide linna- ja riigipead, kuna tegu ka osaliselt esindamisega. Ja nüüd see kõige valusam teema - Tallinna teed... tegelikult olles suhelnud paljudega, kes reisinud palju, on kõigil seisukoht, et nurisemiseks pole põhjust. Enda auto ei kolise ja olen igati rahul olnud ja mõistan, et kuni Tallinnas sõidavad ringi inimesed, kes tegelikult sisse kirjutatud mujale (ehk laekub maksuraha mujale) ja kuni vähempakkumistel võidavad need firmad, kes kõige odavamad (ja ka probleemsemad),,, siis seni pole kurta midagi. Ahjaa... ja kas linnareklaamid ja tallinna tv ei tohi näidata Linnapead ja temaga saateid teha? Vihake vähem!
Kris: Savisaarel õiged seisukohad
Eesti riigi vaenlased on kõik need, kes tunnustavad tänast putšivalitsust , oligarhe ja neid, kellelt nad juhtnööre saavad. Euroliit ja USA tõestasid, et neil demokraatiat ei ole. Nad on alati karjunud, et on vabaduse ja demokraatia poolt. Kuid demokraatia kõrgeimaks väljenduseks on referendum. Kui Krimmis valmistatakse seaduslikult valitud deputaatide poolt ette referendumit, siis teatab Obama, et seda teha ei tohi. Kuna see pole oligarhide ja USA tahe, vaid rahva oma, siis neile see ei kõlba. See pole Maidani etendus, kus rahvas protestib varaste, kiskjalike oligarhide vastu. Rahvale kõlbavad vaid muinasjutud demokraatiast ja vabadusest. Agressiivne USA koos oma sabaraku Euroliiduga, korrumpeerunud valitsustega tõestavad üheselt, et nad on tõelise demokraatia vastased. MIngit allkirja ma sellele alatule petsitsioonile ei anna.
Vasta!
Kris:
4642 ajupestut, mõtlemisvõimetut, oligarhide ja korruptsioonilembest on allkirja andnud......
Vasta!
Kristina: vastuseks komnoortele
Ega Venemaal ju "ajusid ei pesta", korruptsiooni seal ei ole ja oligarhid(näit.Odorkovski) tegelikult pannakse lihtsalt vangi, et "tsaar" nende varad saaks legaalselt omastada:)))
Mihkel: Sm. Kris ja teised seltsimehed!
Minu meelest Eesti riigi kui meie kodumaa vastane tegevus välisriigi nn mõjuagendina Edgar Savisaare poolt on reetlik ja seega kuritegelik. Rahapesujamad tema juhitud erakonnas, korralagedus linnakassas sealhulgas ka minu makstava maksuraha kasutamisel, võõrriigi ideoloogia ja väärastunud ajalookäsitluse õpetamise toetamine samal ajal kui riigikeelsed koolid rahapuuduses virelevad ja vaid kohtu kaudu neile seadusega kuuluva toetuse saavad! See kõik on lihtsalt vastik. Ah tema pole teind? Kõlvart tegi või nii. Ja hakkab peale vassimine. Linnatänavate korrashoiust pole mõtet rääkida, sest seda polegi. Lihtsalt arusaamad korrastamisest on meil erinevad, eksole.
Ma ei näe ühtki põhjust, miks peaks seda tegelast usaldama. Kuigi pahade koht on kinnimajas, ei soovi ma teda ka sinna, sest ka siis pean kaudselt teda üleval pidama. Nagu neetud nõiaring.
Tehku ES ka midagi õigesti, ehk muutub siis temast paljude arvamus. Kas mina ütlesin seda, see muutus ilmselt ei ole võimalik ;)
Kindalsti ei ole ma ajupestud, oligarhide- ja korruptsioonilembene! Sama kindlalt on sellest piisavalt, et teda umbusaldada. Ka sind, Kris ja teisi su seltsmehi.
Kristina: mure
Siia on juba üle 5000-nde ajupestud oligarhi kogunenud,mida nüüd teha?
Kristina: hermes
ahhoi, kas Savikas on veel elus? ikka eakas mees juba...
Vasta!
Kristina: Kas tagasi 40-ndates
Ma arvan, et kui inimesed sõjalise relvastusega "astuvad sisse" suveräänsesse riiki( olgu see valitsus siis legatiimne võ mitte) kandes eraldusmärkideta riietust ja nõuavad sõjaväebaaside ja linnavalitsuste allumist, siis nimetatakse seda vist invasiooniks.Võib-olla oli siis Eesti Vabariigi valitsus ka legitiimne 1940 aastal või olid president Pätsi võimule aidanud "kaikamehed"?
Kurb on see, et selle eraldusmärkideta sõjaväe teele saatja ei taha neid isegi omaks tunnistada, Veel kurvem on see, et need toredad mehed, kes on "kusagilt" tulnud, kaitsevad tont teab keda ja kelle eest. Ja kõige kurvem lugu on see, et Venemaa telekanalid interpreteerivad Tallinna linnapea avaldust nagu eesti rahva suhtumist.
Häbi on. Eriti Ukraina sõprade ees.
Kas vahetada riiki või vahetada välja Savisaar?
Pigem Savisaar
Vasta!
Kris: Savisaar on oma jast ees nagu Galileo
Kui savikas tõtt Ukrainast rääkis, jäi mul suu ammuli.......kogu Eesti peaaegu valetab, hüsteeritseb. Petitsioon on järjekordne ämber. Savikas saab tänu sellele enneolematu häältesaagi.
Vasta!
Kristina: Savisaar on oma jast ees nagu Galileob
Olen nõus, et Savikas jagab konjuktuuri lootuses. et Putin teeb Baltikumiga1:0 ja hr. Savikas saab prsidendiks, aga kurb ja eiti rõõmutoov on see, et seda seekord ei juhtu.
Milvi:
Vastik vanamees nii väliselt kui ka sõnas ja tegudes!
Vasta!
Marju: Umbusaldan Edgar Savisaart
Umbusaldan Edgar Savisaart
Vasta!
Janek: umbusaldan savisaart
kiusab tallina auto omanike
Vasta!
Mihkel:
Olen poolt
Vasta!
Artur: Artur
Edgar Savisaar oli omal ajal siiski ainuke suure erakonna juht, kes oli vastu sinna sita sisse astumisele, kus me praegu oleme ja kuhu praegu Ukrainat tahetakse tõmmata ära lollitades halli massi. Ei jaganud meie madalalaubalised asja ära tol korral ja ei jaga need ka praegu Ukrainas. Inimesed ärgake ja tehke silmad lahti, siis hakkab paistma ka tegelik olukord. Kui on läinud Venemaa ka nende pättide kätte, siis on lõpp! Ei ole see Edgar mingi pühak, aga antud juhul lõpetage see totter jant.
Vasta!
Kristina: Artur: Vene vlitsus siiia?
Noormees, kas oled üldse kunagi käinud Venemaal? Kas oled elanud ENSV-s? Kui jah- siis mul on veel 1 küsimus-mitu korda oled viibinud psühhiaatriahaiglas?
Glayd: jah
jah
Vasta!
Kristina: Elagu Edgar- ainult kusagil mujal
Vaene Eds, astus koos rahvaga sita sisse:)))) Oleks kohe võinud Venemaale minna, seal ju sitavaba piirkond
Saaks niisama.mullikatega juttu ajada ja aeg-ajalt Putini saba-alust puhastada.)
Vasta!
Aare: Eesti riigi Iseseisvusõigus kaob koos piirileppega
Niipea, kui siin riigis hakatakse rikkuma põhiseadust riiklikult tasemel ja toimub allakirjutamine, siis peale vägivalla pole vist teist võimalust Eesti õigusliku järjepidevuse taastamiseks. Siis oleme tsaari Venemaa õigusjärgne territoorium, ning Venemaal on õigus ilma isegi kaasmaalaste kaitsele viitamata riik lihtsalt õle võtta. NATO võib veits vigiseda, aga küllap siis Venemaa annab midagi USA-le vastu, nagu Teheran-Jalta paktidega USA Eesti riigi maha müüs esimese vabariigi aegu. Venemaa saab seda teha De Jure rahvusvaheliste seaduste järgi, sest just kokkulepe punastega, sidus meid Venemaa küljest lahti. Venemaa on nii tsaari diktatuuririigi, kui sotsialistliku diktatuuri järglane. Praegu kül demokraatlikult valitud presidendiga. Siis "vabadussõda jätkub", või tuleb meil end uuesti vabaks võidelda. Kuna aga põhiseadust piirilepet allakirjutades on räigelt rikutud, siis on põhiseadust tõlgendades kogu selle lepingu allakirjutajad kas: 1) riigireeturid kellega tuleb käituda vastavalt sõjaaja seadustele, sest vabadussõda jätkub, kui Taru rahu ei kehti. See tähendab teadagi mida
või: 2) Piirilepe põhiseaduse rikkumise tõttu kehtetu, sellele allakirjutajad-kehtestajad Eesti poolelt ikkagi riigireeturid, kuid igal mehel puudub õigus neid maha lasta, sest sõjaaja seadus ei kehti. Eks riigi igal kodanikul on vabadus hinnata, kumb variant on õige ja selle järgi siis käituda. § 54. Eesti kodaniku kohus on olla ustav põhiseaduslikule korrale ning kaitsta Eesti iseseisvust.
Kui muid vahendeid ei leidu, on igal Eesti kodanikul õigus osutada põhiseadusliku korra vägivaldsele muutmisele omaalgatuslikku vastupanu.

§ 2. Eesti riigi maa-ala, territoriaalveed ja õhuruum on lahutamatu ja jagamatu tervik.
§ 122. Eesti maismaapiir on määratud 1920. aasta 2. veebruari Tartu rahulepinguga ja teiste riikidevaheliste piirilepingutega.
§ 123. Eesti Vabariik ei sõlmi välislepinguid, mis on vastuolus põhiseadusega.
§ 1. Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas.
Vasta!
Arvoi: Pole midagi mõelda!
Teod on need!
Vasta!
diana: "Avaldatud: 14.03.2014 kell 10:54"
http://tallinncity.postimees.ee/2727558/savisaar-parast-valimisi-teeb-nutuse-naoga-ilves-keskerakonnale-ettepaneku-valitsus-moodustada
Vasta!
anne:
poolt
Vasta!
Juri: Riigireetur??
imelik demokraatia teil on. Inimene ei saa oma isiklikku arvamust avaldada? Pluralism ja sõnavabadus ongi demokraatia põhi
Vasta!
Kai: Riigireetur??
Kuidas ei saa arvamust avaldada? Just seda ju Savisaar teebki. Aga demokraatia annab teistele võimaluse selle arvamusega mitte nõustuda.
Raimond: kommunistid maha
aitab aeg on eestlastel oma riigis ise otsuseid
teha, paks savi päts maha meil pole vaja reetureid.
Vasta!
Andres: Edgarile
Loodan kohata sind pealinna pimendatud öös...
Vasta!
Peeter: Võiks maha võtta, kaua võib...
Kogu aeg on kerge afäär õhus, kui selle mehe nimi kusagil uudistelõigus esineb, alates lindiskandaalist, jätkates kahtlaste rahade eest kirikute ehitamisest, võlgade tasumine mingi x päritoluga rahaga, avaldatavate raamatute eest kahtlased honorarid, kiiruseületamine ja valemenetluse tõttu trahvist pääsemine, küsimustele vastatakse pigem vaid küsimustega, lisaks veel viimase aja imelikud poliitilised avaldused...
Samuti kohtumised vene kõrgete ametnikega ajal, mil enamus EU-d jälgib pingsalt Ukraina sündmuste edasist arengut...

Öelge, miks meil sellist linnapead vaja on? Vassimine, kahtlane raha, kahtlane honorar, tutvused vene kõrgete ametnikega, regulaarsed kohtumised nendega, no milleks meil seda vaja?
Vasta!
Harles: Riigireetur ja pehmo!
Keskerakond tuleks nüüd küll laiali saata kuradi Burešini tegevuse peale! See jobu on täielik Homo Soveticus raisk.

Eesti rahvas on oma vabaduse eest sajandeid võidelnud. Kas nüüd laseme me siis Burešinil ja Putinil korrata juunit 1940? Burešin siis üritab nagu olla seltsimees Barbarus vol. 2?

Ma ei usu mullustesse valimistulemustesse. Näidake mulle, kes olid need peamised Keskerakonna valijad? Lasnagora ja Põhja-Tallinna tjotjad ei loe, nendel pole niikuinii kõik korras.

Olen ka täielikult Mupo vastu! See ei ole mitte Munitsipaalpolitsei, vaid pigem Sa(Ko)Ka - Savisaare (Korrumpeerunud) Kaardivägi. Selle raha eest, mis Edgar oma ebakompetentse ja ebaprofessionaalse kaardiväepeale kulutas, saaks ju luua näiteks lasteaiakohti või teed lõpuks korda teha. Samamoodi see Tallinna TV. Palju sellel üldse vaatajaid on?

Savisaar on üks väga haige reeturlik inimene kes tuleks ruttu võimult eemaldada ja siis erakorralised valimised välja kuulutada.

A no jah, spasibo tovariš Putin.
Vasta!
Princess:
Savisaar ei ole inimene
Vasta!
Merili: .
.
Vasta!
Ergo: Poolt
Poolt
Vasta!
Kätrin:
Nõustun!
Vasta!
Kadri: Jah!
Umbusaldan aegade algusest juba.
Vasta!
Kristjan: Palun tõesti mõtelge ometi mõni käik ette
Minul pole Savisaare vastu midagi ja pean teda suureks Poliitikuks, kes mõtleb rohkem käike ette. Ja kas keegi teist, kes te Savisaart maha tahate hääletada, oskab kedagi paremat ta asemele soovitada? Kas kujutaksite ette pilti, kui Savisaart ja Keskerakonda poleks - kellele annavad siis oma hääle Eesti venelased? Eestis oleks kõvad venemeelsed erakonnad ja vähemalt kolmandik riigikogus istujatest oleksid venemeelsete erakondade esindajad.... KAS SEDA TAHATE? Savisaar on kui amortisaator, kes maandab pingeid ja kahjuks peame üritama naabritega hästi läbi saada, kuna see on kasulik majanduslikult, tõstab seal riigis teadlikust tegelikust olukorrast meie Riigis. Ja saage aru, et meedia mängib teiega. Eriti hästi sain aru sellest ise täna, kui raadios räägiti, et Keskerakonna liige üritas osta hääli maffia abil aga tegelikult oli tegu kunagi aastaid varem sealt erakonnast lahkunud ja tolle väidetava ostmise ajal hoopis Sotsiaaldemokraadina tegutseva kodanikuga (unustati mainida) aga ikka peab uudistes mainima Keskerakonda nagu avariide korral, et tegu oli BMW-ga. Ka ei ütelnud Ukraina suhtes valet aga oleks võinud jah vaikida. Olles Tallinnlane olen rahul siinsega! Rahu ja päikest ;)
Vasta!
Andreas: Kesk ja Tallinna kassa ei ole ühed ja samad
Kaua peab kannatama, et näha, kuidas Keskerakond kasutab enda propagandaks Tallinna Linnavalitsuse eelarvet. Olgu selleks otsene Edgar Savisaare isikureklaam Tallinna Mainereklaamina või Keskerakonna isiklik telekanal Tallinna TV nime all, kus süstitakse oma ebamäärast NKVD laadset mõtlemist, tasuta Kesk reklaamlehed Pealinn nime all jne. Kogu Tallinna linn on kui Keskerakonna isiklik projekt, kus ka ehitusprojektide või detailplaneeringute kiiremaks menetluseks tuleb vastutasuks teha annetusi Keskerakonnale. Avalik korruptsioon, riigireeturlik hõng, välisriigi mõjuagent. Venelased on toredad inimesed, nad ei väärt sellist kõntsalaadset käitumist nagu seda on Edgar Savisaar ning tema dikteeritav Keskerakond. Tahan elada inimväärses Euroopa Liitu kuuluvas turvalises ja stabiilses riigis, kus ei pea taluma vihaõhutamist selliselt kõrgelt ametikohalt, mida on Linnapea amet. Ta ei sobi sinna!
Vasta!
Janek: Riigireetur...
Sellise kogemusega poliitik ei tohiks välja öelda kõike mida sülg suhu toob.Isegi väiksemate väljaütlemistega on alustatud umbusaldust.Minu arvamus on :Savisaare koht ei ole poliitikas!
Sellist küünilisust ja üleolevat suhtumist ei peaks keegi taluma on ta siis millise erakonna valija tahes.Me kõik oleme eestlased ja küll me eesti vastase laimu ära tunneme.
Piinlik asja juures on see,et seda meest ei kanguta miski ja elu jätkub uute temapoolsete väljaütlemistega.
Vasta!
Maarja: See on ju juba ammu selge.
Edgar Savisaar ei ole hea inimene ja meil ei ole vaja sellist oma juhiks. Eks ta ole teinud midagi head ka, aga teised saaks seda samuti teha. Meil on vaja kedagi, kes teeks otstarbekamaid liigutusi, kui mingisuguseid ruudukestega Ülemiste vanakesi rahastada. Ma arvan, et see ütleb samuti kõik: https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fvideo.reporter.ee%2Ffiles2%2Fc%2F2%2F3%2F3%2F139531275332c.flv&h=cAQFOvyrq
Vasta!
Valentin:
Нарва — это Россия! :D
Vasta!
Kristjan:
Pole mõtet provotseerida ja õnneks ei taha enamus Narvakaid Venemaaga liitmist. Isegi pension väheneks Venemaa tasemele ehk 2x :) Ja tsiteerides üht arvamust: Meil oleks vaja võtta eeskuju Soomest. Soome-Venemaa suhted olid väga rasked. Oli isegi sõda. Aga lõpuks tuli võimule Kekkonen ja tema neutraalsuse poliitika. Soome on saanud väga palju kasu sellest, et on pidevalt vältinud vene karu ärritamist, üritanud olla Venemaale hea kaubanduspartner ja naaber ning säilitanud neutraalsuse. Ma väga hoolin Eestist ja minu meelest on see Eesti jaoks heaks eeskujuks.
kaspar: Reetur
väga veidraks ja kahtlaseks on saanud savisaar. mõnesmõttes ka kahju savisaarest ,et kuidas ta selliseks on muutunud ja miks . kahju savisaarest tegelikult, et oli inimene ka eesti vabanemise juures ja eestis toimetanud aga inimsed muutuvad ja inimestega juhtub imelike asju. kahj usavisaarest aga sellist asja ei saa ega tohi lubada kes riiki õõnestab ja käest libistab vaikselt ja hoides ise mujal suunal.
Vasta!
Martin: Praegu ta ei ole poliitik
MA EI TAHA TASUTA TALLINNA ÜHISTRANSPORDI!!!
Vasta!
Reijo:
Savisaar ei ole inimene, kes võiks ja peaks Tallinnat juhtima. Eraelus ebameeldiv ja ka poliitikuna vastuvõetamatu persoon
Vasta!
ibexest: Arno: Korduv reetmine
Reetis meid Bronksiööl ja edaspidi kus aga võimalik.
Vasta!
ibexest: reetur jääb reeturiks
Nõuka ajal punaparun, pronksiööl reetur ja nüüd jälle.
Vasta!
Priit: umbusaldan
Vassimine, valetamine ja kommentaarid mida on ta pildunud vene meediale.
Tema haldusala, tallinna linn, sarnaneb teede seisukohalt kuu maastikuga
Ida poolt tulevad rahad pole pahad, aga keegi ei tea kui palju ja kuhu see sl2heb
Vasta!
margus: alatu...
...kamp! linnavalitsuses käitutakse samuti, kui näiteks venemaa käitub ukrainas. tallinna linna kodanikuna ei ole ma nõus paljude vahendite paigutusega tallinna õig(l)us ruumis!
Vasta!
Sergei: Maha Edgar savisaar
Ei, Savisaare poliitikale!!!
Vasta!
Monika: Monika
Umbusaldan
Vasta!
Siim: KOGEMATA ANTUD ALLKIRI!!!!
VASTU!
Vasta!
Tarmo: Tarmo
Poolt!
Vasta!
Toomas: aitab temast
Tallinna linnapea Edgar Savisaare puhul pole seni rakendatud 100 000 eestlase antud umbusalduse mandaati. Oleks tagumine aeg seda teha. Palun Teil seda petitsiooni jagada ja levitada.
Vasta!
Terry:
Ei usalda Savisaart
Vasta!
Remi: Natuke reaalsust edgari "valijatele"
Kui tõesti olete suutnud ignoreerida kõike mis teile savisaare kohta on räägitud palju, lihtsalt palun vaadake kuidas ta suudab "vastata" küsimustele ning kuidas ta ülbitseb ning ei suuda mitte ühelegi küsimusele korralikult vastata! https://www.youtube.com/watch?v=_2dbnG6V6CA Kas see on normaalne? Selline elukas on siis linnapea? No eks palju edu teile kui olete selle põrgulise endale pähe määrinud! Häbi teile kes tema poolt on hääletanud ,häbi!
Vasta!
Marco: Umbusaldan savikat
Mees ei teeni meie riigi hüvesid
Vasta!
Toomas: 10 näoga
Mitme näoga ja rahvusvaenu õhutav tegelane, miks bureshin koos oma vasallidega seal ei ole kuhu kuulub, aga loodame.
Vasta!
Mihkel: Kahju
Asi ei ole mingis rahvusvaenus või muus sellises. Asi on selles et keegi kes peaks rahvast esindama ja kuulda võtma sülitab näkku neile keda ta kuulda võtma peaks - läbi volinike siis rahvale. Ja sellist tsirkust tehes kogu Tallinna kodanikkonnale.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/video-savisaar-vastas-volikogus-tallinna-teede-remondiraha-puudutavale-kusimusele-seosetu-jutuga.d?id=68880769http://petitsioon.ee/umbusaldan-edgar-savisaart#submit
Vasta!
elle: Umbusaldan hoopis IRLi
Ei umbusalda.
Vasta!
elle: Vene kapital päästis partei võlgadest
http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/irli-poliitikud-toovad-eestisse-vene-raha.d?id=62525834
Vasta!
Margit: Kaua veel...?
No kui kaua sellel seniilsel ja süüdimatul punapäisel kremlilaulikul lastakse tallinlaste kukil linna rahadega laamendada?
Vasta!
Orav: Agnes
.
Vasta!
Keiu: Keiu
Edgar pensionile!
Vasta!
elle:
No ei umbusalda, Savisaare vastaseid küll!
Vasta!
Tiiu: Mees on sassis
kahtlen tema vaimses tervises
Vasta!
Mati: Lollus kuubis
E. Savisaar on üks meie tasakaalukamaid ja targemaid poliitikuid.
Kui te, umbusaldajad, seda ei mõista siis kurb küll.
Mis ta siis nii väga valesti Ukraina kohta ütles?
Vasta!
Madis:
See mees ei vääri Eestimaa pealinna esindamist, mis iganes, aga selline ülbik sitsigu undusilmas!!
Vasta!
Riho: Umbusaldan E.Savisaart
Umbusaldan E Savisaart,kuigi läksin tema kutse peale raadios Toompeala "intrite" vastu ja telemaja kaitsele
Vasta!
Albert:
Jah, ei korruptsioonile
Vasta!