Veerenni ülesõidu säilimise poolt!

Andke oma hääl, et säiliks Veerenni tänav, mis kulgeb kesklinnast Järvevana teeni.

allkirjade kogumine on lõppenud

26.10.2012 00:00 kuni 09.11.2012 23:59

399 häält

19%

Postimehes ilmunud artikli "Veerenni raudteeülesõit suletakse jäädavalt" järgi plaanitakse Veerenni raudteeülesõit sulgeda. Veerenni tänav katkeks, raudteest lõunasse jääva Luite asumi ainukeseks ühenduseks kesklinnaga jääks praegusest ülesõidust umbes 800 m ida poole rajatav mitmetasandiline liiklussõlm, pikeneks ka bussi nr 16 marsruut ning arutlusel on ka selle graafiku harvendamine.

Kuna selline otsus on tehtud ilma avalikku arvamust küsimata ja puudutab paljude ümberkaudsete inimeste ja ettevõtete igapäevaelu, siis tuleb planeeritud kujul Veerenni tänava ülesõidu sulgemine peatada.

Lisainfo http://www.hot.ee/veerennipoolt
Aktsiooni korraldaja

Luite asum

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Külliki:
See oleks täiesti absurdne! Sellised asjad tuleb kooskölastada kohalike elanikega. Te löikate ära vöimaluse liikuda vanadel inimestel ja lastega peredel. Selleks,et 10 min linna jöuda,millega inimesed on arvestanud sinna endale elamise soetades,tuleb söita ymber Tallinna linna. Selliseid plaane ei saa lihtsalt paberil valmis joonistada vaid tuleb ka kohapeal käia ja vaadata,kuidas see toimib! Ja ilmselgelt see ei toimi! See on ebainimlik suhtumine.
Vasta!
Eiki: Sulgemise vastu
Ega siis tee Hundisilmale lühemaks jää.
Ingrid: Küllikile
Külliki, Teie kommentaarist võib aru saada, et olete raudtee ülesõidu sulgemise vastu.
Üleskutse oli "Veerenni ülesõidu säilimise poolt! Andke oma hääl, et säiliks Veerenni tänav, mis kulgeb kesklinnast Järvevana teeni."
Seega peaksite vastama "POOLT"
Helen: Helen
Täielikult sulgemise vastu!
Vasta!
Jörgen: "Andke oma hääl, et säiliks Veerenni tänav, mis kulgeb kesklinnast Järvevana teeni"
Ehk kes on ülesõidu säilimise poolt peaks hääletama POOLT aga rahvas hääletab kuidas juhtub, kes säilimise poolt, kes sulgemise vastu :D

Hääletage ikka POOLT kui tänava säilimist tahate.
Vasta!
Sirli: Veerenni raudteeülesõidu säilimine.
Olen 100% Veerenni tn.raudteeülesõidu säilimise POOLT!
Vasta!
Kadi: Pettunud kodanik
Põlise Veerenni elanikuna olen vastu igale tagaselja tehtud otsusele! Kahe käega poolt kõigiga!
Igalt poolt saadud raha visatakse nagu maha. Teeme korda ja rekonstrueerime ja siis jälle lõhume. Ei ole mina iialgi näinud selle raudtee ülesõidu kohal inimesi, kes oleks selle vastu.
Pigem teeb uus liikluskorraldus elu raskemaks. Kui kõik lasnamäelased ja muud asukad ühel ajal tahavad tööle ja koju, kooli ja lasteaeda, siis on täielik totaalne tupik garanteeritud.
Olen Tallinna linnas ikka väga pettunud!
Vasta!
Madis: Ületus maa alla!
Ülekäik jalakäijatele ja jalgratturitele tuleks ilmtingimata viia maa alla, soovitavalt ka autodele organiseerida mõistlik tunnel raudtee alt läbi, sest see kavandatud ring on üle mõistuse. Eriti hoolimatu on aga samatasandilise ristmiku jätmine kergliiklejatele keset 100 km tunnis vuravaid ronge.
Vasta!
Ingrid: Veerenni raudteeülesõidu säilimise POOLT
Veerenni raudteeülesõitu ei tohi sulgeda. Selle sulgemisega kahjustab Tallinna linn veel rohkem antud elamupiirkonna kinnisvara väärtust, raskendab tunduvalt inimeste liikumist ja raskendab (pikendab ajaliselt) inimeste igapäevast logistikat tööle, kooli, lasteaeda jne. Samuti on tänav juba preagu ohtlik jalakäijatele, kuna puudub kõnnitee ja kohati ka normaalne valgustus.
Ja tõepoolest, kui juba preagu on kohati raske hoovist või vaheteelt liiklustiheduse tõttu Veerenni tänavale keerata, siis mis juhtub siis, kui liiklus seal mitmekordistub??!! Ei taha mõeldagi!
Ainuke mõeldav alternatiiv on võibolla tõesti tunneli ehitamine raudtee alt autodele ja jalakäiatele. Kui linna juba ümber planeeritakse, siis tehtagu seda koostöös selle elanike ja maksumaksjatega. Ei saa ju linnaelanikke lihtsalt ignoreerida!
Vasta!
Ove: Kommentaar
Kuidagi liigse raha raiskamisena tundub Veerenni raudtee ülesõidu hiljutine kapitaalremont, arvestades, et juba ammu linn planeeris seda permanentselt sulgeda! Lõhnab korruptsiooni järgi. Ehk peaks riigikontroll asja uurima?
Viadukti kõrvaltee funktsiooni muutmine täismahus magistraalteeks on infrastruktuursest ja turvalisuse aspektst lähtudes absoluutne absurd! Sellise koormuse juures laguneb tee mõne kuuga täielikult ja lisaks sellele saab toimuma suur kogus liiklusõnnetusi, kuna tänav ei vasta mingitele turvastandartitele. Lõhnab EU kohtu keisile kogu teema!
Kõige kurvemaks teeb ametnike hoolimatus inimeste vastu! Kulutavad kogu selle asjaga meie raha ja närve lihtsalt oma lõbuks! Kahju!
Vasta!
Tõnu: Alternatiiv ?
Alternatiiv tähendab seda, et tekib veel üks võimalus Järvavana teele sõitmiseks. Mis on ju iseenesest tore. Aga Veerenni ülesõidu sulgemisega ei teki mitte alternatiivne võimalus vaid ainus võimalus.
Vasta!
Krista:
Veerenni ülesõidu säilimise poolt
Vasta!
Engely: Enx
100% Veerenni ülesõidu säilimise poolt!
Vasta!
Kristel: Veerenni ülesõidu säilitamise poolt
Toetan põlise Veerenni tänava kandi loomulikku toimimist ja olen vastu tagaselja tehtud linnavalitsemis-otsustele! Kristel Karu-Kletter
Vasta!
Liana: Läbipääs peab jääma.
Küsimuseta.
Vasta!