Kadrina Keskkooli gümnaasiumiastme säilimise toetuseks!

allkirjade kogumine on lõppenud

17.01.2020 00:00 kuni 16.03.2020 23:59

1077 häält

21%

Hetkel toimuvad Kadrina vallas arutelud Kadrina Keskkooli tuleviku osas ja  on olemas väga suur tõenäosus, et  keskkool  reorganiseeritakse põhikooliks. Lastevanematena näeme, et aastakümnete jooksul välja töötatud, arendatud ja hästi toimiva süsteemi lõhkumine seab tervikuna ohtu ka Kadrina valla jätkusuutlikkuse. Kui soovid toetada kohalikku kogukonda ja Kadrina Keskkooli, kinnita palun oma toetust allkirjaga. Sinu toetus on äärmiselt oluline! Kogutud allkirjad edastame kohalikule omavalitsusele näitamaks, kui tähtis on meile heal tasemel üldkeskharidus ja seda võimaldav  Kadrina  Keskkool.

Suur aitäh Sulle toetuse eest!

Kadrina Keskkooli lastevanemad


Aktsiooni korraldaja

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Kati:
Pole sõnu
Vasta!
Angela:
Pole vaja maakohti välja suretada
Rasmus: Inseneeriaharidus toob meile tulu
Lääne-Virumaal on vaid üks inseneeriale ja infotehnoloogiale keskendunud gümnaasium – see kool asub Kadrinas. Jah, meil on ka teisi koole, mis sellega tegelevad, kuid seda mitte siiski õppesuunana.
Me räägime koolist, mille õppevaldkond on spetsiifiline ja väga suure perspektiiviga tulevikku vaatav. Kool, kus üle-eestilisel valdkondlikus võistlusprogrammis osaleb sellel õppeaastal kaheksa tiimi enam, kui viiekümne õpilasega. Me räägime koolist, mida tunnustati Eesti Teadushuvihariduse Liidu poolt kui parimat valdkondlikku praktikat rakendavat kooli 2019 aastal. Tunnustusi on see kool saanud just oma inseneeriaõppe tõttu. Kool kannab just tänu oma spetsiifilisele brändile väga tugevat väärtust ja omab tuntust üle Eesti.

Kui nüüd tehtaks otsus Lääne-Virumaa ainukese inseneeriaharidust pakkuva gümnaasiumi sulgemiseks, siis enam kui 10 aasta jooksul loodud kompetents kaob. Õpetajad lahkuvad tööle uutesse koolidesse, investeering taristusse hääbub ja mis peamine – valdkondlikku õpet enam ei toimu.

Seega on tõsine mõtlemise koht see, mis on selle investeeringu tegelik hind? Kui selleks hinnaks on insenseeriahariduse lõppemine gümnaasiumis Lääne-Virumaal, siis on see hind liiga madal.
Vasta!
Vallo: Petitsiooni algataja
Saame uhkusega öelda, et kogusime 1075 allkirja! Mõned tulid kogemata topelt (kaks) ja selle pärast ka kaks vähem.
Allkirjad on edastatud vallavalitsusele ja vallavolikogule 20.04.2020.
Suured tänud kõigile kes hääletasid!
Vasta!