Kas pooldad, et riik reguleeriks ja kontrolliks kanepi turgu.

hääletus on lõppenud

09.12.2014 00:00 kuni 31.03.2015 23:59

kokku 352 häält


Hääletuse korraldaja

95,5%
3,4%
1,1%
0%

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Эйки: kanep on hea ! .
Kanep pole mürgine aine nagu seda arvatakse , rohkem pooldan et alkohool on rohkem ohtlikum .
Vasta!
Liidi: kanep on hea ! .
Juba ammustest aegadest saati on kasutatud Kanepit RAVIMINA. Miks keelustati- kuna ravimifirmad teenivad oma ravimite pealt tohutut kasumit. Kui KANEP oleks RAVIMINA MÜÜGIL jääks ravimifirmadel saamata tohutud kasumid. INIMESED ÄRGAKE-Kanep on ravim isegi VÄHI VASTU.
Marten: Jah
Pooldan.
Vasta!
Sten:
Ma tahan enda tegude eest ise vastutada. Mind ei huvita alkoholi puhul eetiliste piiride hägustumine ja hommikune pohmell. Kanep on olnud ja jääb ka edaspidi. Ükski keeld inimesi seda tarvitamast ei hoia. On lihtsalt loll niimoodi pea liiva alledasi minna.
Vasta!
Sigvard: Kanep.
Kanepil on ravi toimed ja pealegi ei usuks seda, et keegi kui seda teeb siis läheb kusagile märatsema nagu oleme telekast näinud mida teeb inimestega alkohol. Seda ei saa võrralda kanepi mõjuga, sest olen näinud kui inimesed seda teevad ja nad ei taha alkoholi enam näha ja nad on rahulikud ja mõnikord ka lõbusad.
Vasta!
Tauno: Kanep
See on hea :)
Vasta!
Oliver: mõisuts pähe!
eelista igakell kanepit alkoholile!
Vasta!
Marten: Kanep!
Kõik räägivad koguaeg kanepi halvast poolest! Kuid kanepil on kah väga head pooled, nt: Ta on ravimtaim...
Vasta!
Joosep: kanep on hea!
Kanep on kõigist legaalsetest ja illegaalsetest "ainetest" parem!
Vasta!
Chris: Kanep on parem kui alkohol.
Kanepit pooldan sellepärast, et see ei kahjusta sinu tervist niipalju kui alkohol.
Kanep on ka mudugi looduslik nagu alkohol. Alkohol peaks ka olema keelatud kui kanep on keelatud, aga ei ole. Legaliseerige Kanep!
Vasta!
Carl: Carl
Pooldan täielikult. Loodus peab olema legaalne
Vasta!
Magnus: Magnus : Jah
Pooldan.
Vasta!
Vassili:
Poolt
Vasta!
Kalmer:
Jah-pooldan
Vasta!
mati: Kasulikus
Legaliseerimise plusid on: 1. Tugev hoop illegaalsele narkoturule
2. Tootmise ja levitamisega (legaalse) luuakse töökohti
3. Suurenevad riigi maksutulud
4. Suurenev turism naaberriikidest
Vasta!
Keven: Allkirjasta!!! :D
See ei ole pomm mis hävitab maailma.
Vasta!
Gert: Ravimtaim
Olen kaotand närvid põlve pealt igavesti aastal 2006. Mis tekitab minul põlve ära tuimestumist ja valusid mida ei saa parandada lõikusega ega ravimitega. Valud mis on jalas on on nii võimsad ,et nutt tuleb vahete vahel tuleb kurku ega ei taha liikuda eriti. Ja olen kõik ravimid proovind läbi mis on üldse võimalik saada retseptiga, aga need ei aita. Kui aga kasutan kanepit isegi väga väikestes kogustes mul valud hakkavad vähenema ja ma tunnen enda jalga paremini. Seega suudan paremini kõndida ega ei ole õnnetu ja valudes koguaeg.

Vasta!
Egert: Kes pooldavad seda,
Siis minge pooge kohe ennast ülesse!~
Vasta!
rene: Rene
Kanep vabaks!
Vasta!
eduard:
pooldan
Vasta!
Luule: Kanepi poolt!
Kanep on ideaalne neile, kes oma haiguse tõttu seda vajavad! Mina olen üks neist.
Vasta!
Joel-Georg: Tõde kanepist?
Mina siis isiklikult ja nagu paljudki siin arvavad, et kanep on hea ja jääb heaks. Kanepit on kasutatud aegade algusest, mitte ainult mõnu- või ravitaimena, vaid ka paljudel muudel põhjustel, näiteks toidus, nööri tegemiseks ja mida veel. Kanep on tõesti väga väga ohutu aine. Ained mida kanep sisaldab ei kahjusta mitte mingil määral inimese tervist. See muutub organismile kahjulikuks, kui sa suudaks 15 minutiga ära suitsetada 21kg kanepit, kuid siis sa pigem sureks vingumürgitusse kui nendesse ainetesse, mis kanep sisaldab. Paljud samuti arvavad, et kanep tekitab sõltuvust. See väide pole samuti tõene. Kanep ei sisalda sõltuvust tekitavaid aineid. Kui tahad nendest ainetest rääkida, siis räägi parem nikotiinist, kofeiinist, alkoholist või ma ei tea millest. Kõik kes on kanepi vastu, ilmselgelt ei tea kanepist mitte kui raasugi ja usuvad seda, mida meedia neile pähe määrinud on. Miks üldse kanep sai illegaalseks? Tänu korruptsiooni, rassismi, kuulsuse ja raha sissetuleku tulemusena. Kõik selle tegid illegaalseks inimesed, kes sellest midagi ei teadnud ja oma kasu eesmärgil.
Vasta!
Joonas: Miks?
Mis eesmärgil on antud petitsioon korraldatud? Kuhu need esitatakse? Andsin oma jah-i, aga jääb arusaamatuks, mis kasu sellest on.
Vasta!
Christopher:
Pooldan igati
Vasta!
Janer: Poolt!
Loodan et inimesed mõtleksid sõltumatult propagandast ning teeksid kõiges isiklikku uurimust ning veenduksid nende põhjal!
Vasta!