Avalik teotusavaldus Alari Kivisaare raadioeetris jätkamiseks

allkirjade kogumine on lõppenud

07.06.2020 00:00 kuni 05.07.2020 23:59

100 häält

1%


Aktsiooni korraldaja

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Inge: Põhimõtte pärast
Toetan sõnavabadust põhimõtteliselt. Ja olen põhimõtteliselt inimese tagakiusamise vastu. Kivisaare eetrist kõrvaldamise algatus on õudne.
Vasta!
Marek: Alari Kivisaar on õige mees
Need inimesed kes Alari kivisaart raadioeetrist tahavad minema saada need inimesed on sõna otseses mõttes perverdid ja eesti keelest mitte aru saavad tegelased.Kuulasin siis ka seda Alari juttu millest selline skandaal lahti on läinud ja tõesti ei saa aru mida ta valesti ütles.Selline jutt oleks isegi Põhja-Koreas ja Venemaal täiesti legaalne ja lubatud kuigi sõnavabadus on nendes riikides üsna olematu,see tähendab et Eestis on sõnavabadus 100% olematu.Need tegelased kes hakkavad nüüd otsustama Alari Kivisaare edasist saatust need võiksid mõelda sellele et kas nad elavad vabal maal või elavad kommunistliku resiimiga riigis.
Anti: Vihkan ikasuguseid kinni makstuid idioote
Tekib küsimus kas mõni inimene on lihtsalt ajupestud rumal idioot võ siis lihtsalt kinnimakstud maniakaalne psühopaat terrorist propagandist? Suhtusin nõukogude ajal põlgusega igasugu komsomolli aktivistidesse terroristidesse. Tänapäeval on nad kehastunud ümber ajupestud kliima ja muudeks idiodismi propageerivateks aktivistideks terroristideks. Mammona kummardajadest debiilikud kes teevad seda raha eest. Kodaniku aktivismiga pole siin midagi pistmist. Miks KAPO VAHI PEALT NöPP PõRsas shees ja ei võta nende tyrastanud tyraristide suhtes midagi ette? KAS SEE RIIGI JULGEOLEKU ORGAN ON NENDEGA MESTIS? Tundub küll. Siis poleks Alaril vaja nuumata mõttetuid juriste kes sellest geisist ainult teenivad ja õiglus jääb saamata kuna raha räägib. Sorose rotil on sitaks raha. Tehke debiilikud midagi ühiskonnale kasulikku või pange ennast põlema kuradi psühopaadid. Mina ei näinud Alari jutus mitte midagi rassistlikku nagu ka enamik eestlasi. Aga see nn BLM on rassismi kõige ehedam näide. Miks peab keegi üldse kellelegi ees põlvitama? Seda enam just nahavärvi pärast, see on ju äärmiselt rassistlik. Pole mõtet Ameerikast importida meile siia nende multikulturismist tekitatud probleeme. Eestlastel pole mingit seost ngritega peale selle, et nad olid samal ajal samasugused orjad. Peale selle on eestlased samasuguses olukorras nagu Ameerika põliselanikud Indiaanlased keda immikrantsid üritavad lämmatada. Suurem osa eestlaisi nagu ka mind ei huvita inimese nahavärv ega rahvus vaid inimese suhtumine teiste inimeste suhtes. Kui sa tuled oma ameri sitakast siia ülbama ja mõnitama siis kao kus kurat enne kui tappa saad. Pole vahet mis värvi sa KURADI VÄRDJAS oled või mis värvi sa peale peksa saamist oled. Sinine, punane must või roosa see on sinu enda teha. Alari Kivisaar on juba elutark eesti mees kes teab mida räägib. Võrreldes ajupesu ülikooli lõpetanud hobusevarastest lumehelbekestest kes ei tea elust mitte shittagi. Nii, et arvestage sellega ajupestud igavesti rumald debiilikud. Eks elu õpetab teid kui õpetab­­­­???. Kui valusti küsite? No see oleneb ainult teist endist. Tark õppid teiste vigadest. Loll õpib enda vigadest ja idioot ei õpigi vaid taob omale rehavart otsa ette. Ma ei vihka ngreid, juute, venelasi aga vihkan igasugu lolle idioote kes maailmas palju sitta kokku keeranud ja neid kes sellega praegu tegelevad.
Tõnu: Tõde
Kui räägitakse ausalt ja otse, siis on inimene aus. Kivisaar on aus inimene!
Vasta!
Tõnu: Kivisaar peab ametisse jääma...
...kuna vähe on täna meedias inimesi, kes julgevad tõtt rääkida.
Vasta!
Leelo:
Miks see on teotuseavaldus? Ma pigem avaldaksin ikka toetust!!!
Vasta!
Lili: Ebaõiglane
Inimesele on antud sõnavabadus!
Vasta!
Mari: Toetan 100%
Toetan Alarit ja sõnavabadust!
Vasta!
Kalle: Aktiivne rumalus on hirmus asi
Häbi neile, kes imevad sõrmest välja põhjuseid kellegi süüdistamises rassismis (või mis teema iganes parajasti päevakorral on).
Vasta!
Anu: Anu: Alari on väga hea saatejuht!
Toetan Alari Kivisaart ta on super saatejuht. Öeldu ei olnud pahatahtlik. Kui Kivisaar kõrvaldatakse Sky Plussi saatejuhi kohalt, ei kuula ma enam seda hommikuprogrammi. Alari on terane ja teravmeelne, õige mees õigel kohal!!!
Vasta!
Anti: Sitapedest aktivistid tuleb saata islamimaadesse naiste õiguste eest võitlema. Tahaks näha mis nendega seal tehakse
Tekib küsimus kas mõni inimene on lihtsalt ajupestud rumal idioot võ siis lihtsalt kinnimakstud maniakaalne psühopaat terrorist propagandist? Suhtusin nõukogude ajal põlgusega igasugu komsomolli aktivistidesse terroristidesse. Tänapäeval on nad kehastunud ümber ajupestud kliima ja muudeks idiodismi propageerivateks aktivistideks terroristideks. Mammona kummardajadest debiilikud kes teevad seda raha eest. Kodaniku aktivismiga pole siin midagi pistmist. Miks KAPO VAHI PEALT NöPP PõRsas shees ja ei võta nende tyrastanud tyraristide suhtes midagi ette? KAS SEE RIIGI JULGEOLEKU ORGAN NENDEGA MESTIS? Tundub küll. Siis poleks Alaril vaja nuumata mõttetuid juriste kes sellest geisist ainult teenivad ja õiglus jääb saamata kuna raha räägib. Sorose rotil on sitaks raha. Tehke debiilikud midagi ühiskonnale kasulikku või pange ennast põlema kuradi psühopaadid. Mina ei näinud Alari jutus mitte midagi rassistlikku nagu ka enamik eestlasi. Aga see nn BLM on rassismi kõige ehedam näide. Miks peab keegi üldse kellelegi ees põlvitama? Seda enam just nahavärvi pärast, see on ju äärmiselt rassistlik. Pole mõttet Ameerikast importida meile siia nende multikulturismist tekitatud probleeme. Eestlastel pole mingit seost ngritega peale selle, et nad olid samal ajal samasugused orjad. Suurem osa eestlaisi nagu ka mind ei huvita inimese nahavärv ega rahvus vaid inimese suhtumine teiste inimeste suhtes. Kui sa tuled oma ameri sitakast siia ülbama ja mõnitama siis kao kus kurat enne kui tappa saad. Pole vahet mis värvi sa oled või mis värvi sa peale peksa saamist oled. Sinine, punane must või roosa see on sinu enda teha. Alari Kivisaar on juba elutark eesti mees kes teab mida räägib. Võrreldes ajupesu ülikooli lõpetanud hobusevarastest lumehelbekestest kes ei tea elust mitte kui midagi. Nii, et arvestage sellega ajupestud igavesti rumald debiilikud. Eks elu õpetab teid. Kui valusti ? No see oleneb ainult teist endist. Tark õppid teiste vigadest. Loll õpib enda vigadest ja idioot ei õpigi vaid taob omale rehavart otsa ette. Ma ei vihka ngreid, juute, venelasi aga vihkan igasugu lolle idioote kes maailmas palju sitta kokku keeranud ja neid kes sellega praegu tegelevad.
Vasta!
Anno: ja
milles üldse küsimus
Vasta!