Veerenni tn raudtee-ülesõidu säilimise poolt!

allkirjade kogumine on lõppenud

26.05.2015 00:00 kuni 10.12.2015 23:59

1126 häält

56%

18.05 teavitas Tallinna Linnavalitsus, et hoolimata Luite asumi elanike ja ettevõtete varasemast ja selgesõnalisest vastuseisust (2012.a koguti ülesõidu toetuseks üle 1700 allkirja) kavatsetakse Veerenni raudteeülesõit hiljemalt 31.10.2015 lõplikult sulgeda
 
Veerenni raudteeülesõidu sulgemise tagajärjel halveneks oluliselt asumi elanike, sealsete ettevõtete ja nende klientide ligipääs kesklinnale, samuti ei jõuaks kiirabi, tuletõrje ja politsei vajadusel piisavalt kiiresti abivajajateni.
Veerenni tänav on üks seitsmest kesklinna suubuvast ja väljuvast magistraalist, mille poolitamine suurendab oluliselt teiste sama piirkonna tänavate liikluskoormust. Tallinna linna endi poolt tellitud liiklusuuringu järgi oli Veerenni tänava keskmiseks liiklussageduseks novembris 2014 tööpäeviti 3700-4200 autot päevas.
Seega võib julgelt väita, et Veerenni raudteeülesõidu sulgemise vastu puudub avalik huvi. See muudatus ei ole Luite asumi elanike ega enamuse äriettevõtete huvides, see ei lihtsusta kellegi elu ning kohalikel elanikel ja ettevõtetel kaob võimalus kiirelt ja mugavalt liikuda otse kesklinna. Tundub pigem, et see muudatus tehakse väiksema huvigrupi huvides.

Aktsiooni korraldaja

Luite Selts

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Laivi: 16 buss
Bussid peaksid ikka sealt käima kus inimeste elukoht on mitte tühjalt tallermaalt! Väga mõtlematu asi. Peab olema hea ajuehitus ,et sellist asja peale tulla . Alati ei ole uus parem , tihtilugu on ikkagi vana ja sisse töötanud ja toimiv asi parem.
Vasta!
Rein: Ülesõit
Kas selle paarisaja meetri pärast tasub niipalju lärmata!
Vasta!