Viljandi värvilise purskkaevu renoveerimine

Praeguste plaanide kohaselt on kavas värvilise purskkaevu lammutamine lõpuni viia 10ndaks detsembriks. Mis selle kohaga edasi saab, pole veel otsustatud... Petitsioon ei pruugi takistada hävitamistööd, aga anna palun oma hääl näitamaks, et hoolid sellest Viljandi sümbolist, et Sinul ei ole ükskõik!

allkirjade kogumine on lõppenud

12.11.2018 00:00 kuni 01.12.2018 23:59

524 häält

121%

Kui petitsioon kogub piisava hulga toetust, ei saa Viljandi linnavalitsus sellest mööda vaadata ja peab vähemalt kaaluma võimalusi selle väikestele linnakodanikele armsaks saanud koha säilitamiseks mitte hävitamiseks.

Aktsiooni korraldaja

Palun logi sisse või registreeri ennast kasutajaks, kui soovid antud teemat kommenteerida.

Maive:
poolt
Vasta!
Jane: Purskkaev
Ei ole nõus Viljandi purskkaevu lammutamiseks. Kui seda ei anna restaureerida, tuleks teha uus! See oli Viljandi sümbol, täpselt nagu on seda ka lossimäed! Varemeid me hu ei lõhu ära? Aga purskkaevu likvideerime? Ei ole nõus!
Vasta!
Marko: Purskkaev
Hääletasid vastu ?
Jaan:
Ei ole nõus ühe Viljandi linna sümboli lammutamisega.
Vasta!
Pirjo: Pirjo
Nõus, et see on üks oluline Viljandi sümbol.
Vasta!
Kalev:
Ei tohiks lammutada.
Vasta!
Marko: untsak
Inimesed hääletavad siin vastupidiselt oma arvamusavaldusele? Vaadake palun oma sõnavõtud ja püstitatud hääletus üle.
Madli: no mida veel. Igal juhul peaks alles jätma, või siis uue ehitama asemele.
Linnapead tahavad nagunii mingit ärikeskust sinna teha, või pilvelõhkuja püstitada :@
Vasta!
Karl:
Tuleks parandada ja säilitada kui Viljandi sümbolit
Vasta!
Sander: Sander
Purskkaevu lammutamise vastu! Seda peab taastama kuna see on ajalooline sümbol, mis sest et see on ära lagunenud aga see on ajalooline sümbol ja peab jääma alles nagu paljud teised asjad maailmas mis on säilitatud!!!!!!!.!!!!!
Vasta!
Merit:
Poolt
Vasta!
Merit:
Poolt
Vasta!
Rein: Renoveerida
Ma oletan, et "vanni" pole mõtet säilitada - tuleks lammutada ja uus ehitada. Kui palju saab purskkaevu vee ja tulede tehnikast ära kasutada, on küsimus spetsialistidele. Aga see on üks Viljandi sümbolitest ja seda peaks hoidma.
Vasta!
Dagmar: Värviline purskkaev
Viljandi ilu peab jääma. See oli üks vaadatuimaid kohtasid viljandis ja endalegi pakkus see silmailu ja milleks seda lõhkuda? Teeme korda.
Vasta!
henrik: sopii
sopii
Vasta!
Volts: Purskkaev minu kodulinnas
Kuigi see purskkaev oli päevasel ajal päris jube monstrum, ei tohiks seda lihtsalt lammutada, pigem näeks ma seal ikka värvilist purskkaevu edasi uues ja ilusamas kuues.
Vasta!
Diana:
See on minu lapsepõlve ere mälestus, elades küll juba palju aastaid mujal, on Viljandi alati minu sünni-ja kodulinn. Minu süda on seal.Ja lammutada midagi sellist, see ei ole üldse mõeldav.
Vasta!
Diana: Diana
See on minu lapsepõlve ehe mälestus, ja seda almmutada ei ole üldse mõeldav. Alati kui tulen Viljandisse, jalutan kiigupargis ja meenutan lapsepõlve. Viljandi on minu kodu, mis sest et elan palju aastaid juba mujal.
Vasta!
Marko: Vello42
Mille pilt meil edaspidi hakkab siis postkaartidel olema? Uku keskus ? Turu plats ?
Võiks ühe asja korda teha ja oleks paljudel ilus vaadata.
Vasta!
Anželika: Anželika
Olen kategooriliselt lammutamisele vastu!!!!! Meil on juba küllalt ehitatud uusi n. ö. kaasaaegseid monstrumeid!!! Kõige lihtsam on vana maha lammutada ja asemele ehitada odavam ja koledam, kui säilitada midagi ajaloolist! Sellise mõtteviisiga ei jää varsti meie armsast Viljandist mitte midagi ajaloolist alles.
Vasta!
Anželika: Galina
Ei tohi lammutada!!!
Vasta!
Kalle:
Kahjuks juba lammutati, oleme hiljaks jäänud!
Vasta!